Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Nemas srece, gold.
    Budi bolji prema Olji, mozda ti da neke korisne savete.
    Kakve korisne savete dajem? Mislim davala...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne znam, samo kazem da mozda imas neki savet za golda, koji ce mu pomoci vise nego Urosevi ili od ovog eksperta sa 2 broja manjim sakoom, pa kad bi bio malo bolji, mozda bi podelila to s njim.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Дај користан савет на следеће питање - најкраћи пут од Базела до твог срца?
        Одговор: све супротно од оног што радиш.

        Лошми, ајде помажи више.
        Причај шта радиш са дечацима у сауни, можда може да се примени и на девојке.

        Comment


        • Eeeee zar ja da vam pricam kako do zenskog srca? A svasta znate i svacim se razmecete ovde... i vi neki muskarci
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Nisu me jos nidje uputili. Kaze moj advokat da bi trebali da ulozimo zalbu i da ima sanse da se to smanji... Za taj drustveno korisni rad me bas boli uvo, odradice se. Nego mi se ne ide nikako na one sastanke... da sjedim tamo sa ko zna kakvim sljamom i da nekoj budali sa diplomom pricam sta me nervira
            Dobro je pricati sa psihologom. Ako si kratkih nerava,bolje je za tebe da dobijes neku pomoc. Zamisli udaris nekog i ubijes ga na mestu, tamo druze ides na dozivotnu. Ako ostane invalid onda ces mu placati svaki zaradjeni dolar do kraja zivota. Misli o tome. Leci uzroke,ne posledice..


            Greta je neverovatna. Na instagramu 7m folowers-a. Klarkson ima npr 2.4m. Ona prica o klimatskim promenama, on o kolima, veze sa zivotom nema i riknuce u sl 10 godina. Greta jei pre ovoga imala preko 2m folowersa, sto znaci da je bila istaknuta u jednom veoma ozbiljnom radu.

            Covek ne misli long term i to je najvecagreska kod bilo kog posla. Dosta ljudi je ogrnicenanaobican posao..sto otpeva Ekrem Jevric...kuca-poso,kuca-poso..

            Ona bukvalno nista ne gresi sto prica,ostavila je utisak i o tome se price. Ko gresi, taj gresi na svoju stetu, a onaj koji je nepravedan taj je prema samome sebi nepravedan jer pokazuje da je zao. Tako se i ovde vode price, nepravednost prema Greti, a u stvari su ti ljudi zli i ne vide siru sliku, ne vide ni da oni nisu ni na jednoj slici bas zbog takvog ponasanja i oni su duhovno usamljeni intelektualno na ivici provalije..

            Bas ti sto se ''bore'' protiv korporacija, ismevaju to malo i prelepo bice. Dok oni npr za svojih recimo 24 do 40g nisu uradili nista zanimljivo i korisno za njihovu kucu, kamoli nesto vise!!!
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Losmi, je l ' ti neko ukrao space na tastaturi?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Eeeee zar ja da vam pricam kako do zenskog srca? A svasta znate i svacim se razmecete ovde... i vi neki muskarci
                Kao da neki muškarac i zna kako do ženskog srca.

                To ako se desi, obično se desi slučajno, da jadan i ne zna šta je uradio.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Дај користан савет на следеће питање - најкраћи пут од Базела до твог срца?
                  Одговор: све супротно од оног што радиш.

                  Лошми, ајде помажи више.
                  Причај шта радиш са дечацима у сауни, можда може да се примени и на девојке.
                  Kad dodju decaci iz Bazela, postoji samo jedan metod





                  Pesma da nas spaja, bez svadja dobri moj Supermenu Evo tri jure
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Nisu me jos nidje uputili. Kaze moj advokat da bi trebali da ulozimo zalbu i da ima sanse da se to smanji... Za taj drustveno korisni rad me bas boli uvo, odradice se. Nego mi se ne ide nikako na one sastanke... da sjedim tamo sa ko zna kakvim sljamom i da nekoj budali sa diplomom pricam sta me nervira
                    S mi 'slave uopste ne znamo sto si sve to zaradio i sta si nacinio?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Losmi, je l ' ti neko ukrao space na tastaturi?
                      Ne radi, a ne gledam dok pisem, mrzi me da ispravljam Bio sam popravljao tastaturu...ali opet, mora se cekati, gajmerska je...mada imam i komp kuci ali koristim samo laptop..

                      Mislim rade sve tipke, samo moras jace i u sredinu stisnuti da bi ispalo dobro..eto Moracu da promenim komplet opet...ima svega na njoj,uzas..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Eeeee zar ja da vam pricam kako do zenskog srca? A svasta znate i svacim se razmecete ovde... i vi neki muskarci

                        Ја дођем до кружног тока женског срца и ту заглавим.

                        Одох, мора у Базелу нешто и да се ради.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Kao da neki muškarac i zna kako do ženskog srca. [emoji23][emoji3]

                          To ako se desi, obično se desi slučajno, da jadan i ne zna šta je uradio. [emoji3]
                          Haha tako znaci tvrdis, to je tvoje iskustvo [emoji846]

                          A ja da ti kazem kakvo je moje skromno, ima veze to sto pricas.

                          Ljudi se nadju ili se ne nadju i to je sva filozofija. Pojma nemas da li si imao srece, bez obzira sto u tom trenutku sve radi besprekorno, tek kada prodje vreme, a niko ne zna koliko je to zapravo (mada mislim mozda tek negde pred kraj ili da budem blaza i kazem u nekim poznim godinama)...mozes da kazes... bas sam imao/nisam imao srece sa ovom mojom. S tim sto u drugom slucaju malo je verovatno da cete biti toliko dugo zajedno. Za nju to isto vazi naravno.

                          Iz mog iskustva to je cista, cista lutrija.
                          I apsolutno nista drugo. Sve ostalo je totalno nebitno. Mozda je zapravo najvaznija hemija u celoj prici, pored mnogih poklapanja ok, da li je ima, koliko je ima i da li je odrzavate, mada je i to sve relativno.
                          Biti na pravo mesto u pravo vreme i Bog da vas vidi. Mehhh
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Haha tako znaci tvrdis, to je tvoje iskustvo [emoji846]

                            A ja da ti kazem kakvo je moje skromno, ima veze to sto pricas.

                            Ljudi se nadju ili se ne nadju i to je sva filozofija. Pojma nemas da li si imao srece, bez obzira sto u tom trenutku sve radi besprekorno, tek kada prodje vreme, a niko ne zna koliko je to zapravo (mada mislim mozda tek negde pred kraj ili da budem blaza i kazem u nekim poznim godinama)...mozes da kazes... bas sam imao/nisam imao srece sa ovom mojom. S tim sto u drugom slucaju malo je verivatno da cete biti toliko dugo zajedno. Za nju to isto vazi naravno.

                            Iz mog iskustva to je cista, cista lutrija.
                            I apsolutno nista drugo. Sve ostalo je totalno nebitno. Mozda je zapravo najvaznija hemija u celoj prici, pored mnogih poklapanja ok, da li je ima, koliko je ima i da li je odrzavate, mada je i to sve relativno.
                            Biti na pravo mesto u pravo vreme i Bog da vas vidi. Mehhh
                            Naravno. Sad da idem godinama unazad, ne bih znao kako sam uspeo. Ima ono...bio sam dobar, kulturan..bla bla, ali to može biti samo osnova. Ostalo se jednostavno desilo.

                            Tako da i iz mog iskustva je to čista lutrija. Dobar tajming, pravi trenutak i desilo se. A razmišljam nešto...da se desilo recimo par meseci ranije ili kasnije, ne bi od toga ništa bilo.
                            U suštini, pored svega, moraš da imaš mnogo sreće.

                            I da uživaš dok traje.

                            Kad se završi(ako se završi), ako možeš da se okreneš i kažeš da ti je bilo dobro...može se reći da si imao sreće, iako se završilo.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Урке имаш још неки клип са воћем?

                              Comment


                              • Pedja Gnjatić kojeg postavljate ovdje je koliko znam drugar sa Tešom Tešanovićem.

                                Comment

                                Working...
                                X