Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Obavezno da se javis, samo neki dan pre da se organizujem Nemoj samo 5oktobar, rodjendan mi je Javi se ranije i bice mi cast
    Rodjendan 5. Oktokbar.. simbolika..
    Mislim da cu posle petog al javljam se, treba da mi odobre kredit za auto a tamo sam nasao..

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Hvala na komplimentu, ali nisam u rangu golda, ni blizu.

      Da nisam hrišćanin uživao bih koliko ti pomera otvor, ali umesto toga mi bude žao.

      Nisam bio nešto aktivan na forumu ranije pa te nisam spazio, ali reci mi da li si oduvek imao ovakav stil pisanja ili je to od skora?
      Mislim da si dosta kvalitetniji.On je poprilicno prso, pokusava nesto...ali samo njegovo pojavljivanje na forumu iz dana u dan govori da je ostao nedorecen. Stvarno imam dobar osecaj za ljude i retko me to vara. Za njega sam siguran da je idiot, ali za tebe mislim da ima nade.

      Da, sto ti smeta moj stil pisanja? Eto odgovorio sam ti, ali necu da se prepirem vise sa tobom, prosto ne volim priprosta vredjanja. Nekako, nije moj fazon



      To je po meni retardirano,onda sto kaze Uros bolje da se pobijemo AKo mislis nesto u vezi latinskog..isrcrtan sam latinskim izrekama. Bukvano ih obozavam..Citam sad o Marku Aureliju, ima dosta stvari o njemu i dosta je siroko.... itd..ne znam, moras biti precizniji state zanima..Volim istoriju generalno

      Predjem sa Marka na golda, moras me razumeti zasto se ovako ponasam,
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Rodjendan 5. Oktokbar.. simbolika..
        Mislim da cu posle petog al javljam se, treba da mi odobre kredit za auto a tamo sam nasao..
        Munli, pristani na sve, ali nemoj na saunu. Mislim da tamo vodi svoje žrtve.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Rodjendan 5. Oktokbar.. simbolika..
          Mislim da cu posle petog al javljam se, treba da mi odobre kredit za auto a tamo sam nasao..
          Kad budes znao javi mi se na pp i dacu ti broj, pa se vidimo ;) Bilo bi lepo da budes full dan ovde cekam te javi dva dana pre i sve extra

          Dete revolucije!!!!! 5oktobar!!!

          Last edited by LosmiSK; 30-09-19, 23:14.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Munli, pristani na sve, ali nemoj na saunu. Mislim da tamo vodi svoje žrtve.
            Hahahaahahha

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Kad budes znao javi mi se na pp i dacu ti broj, pa se vidimo ;) Bilo bi lepo da budes full dan ovde cekam te javi dva dana pre i sve extra

              Dete revolucije!!!!! 5oktobar!!!

              Vazi bratac vidjamo se.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Devojka koja zeli kriminalca pored sebe je ili sa margine ili neka pevaljka/starleta ili dolazi iz takve porodice i ne bas neka pametnica.
                Ok, te koje zele muskarca sa lovom je oduvek bilo. Na kraju i nas stari kov je gledao i ugovarao brakove sa dobrostojecima, a ne nekim goljama, tako da ne znam sta je to toliko za osudu. A ako nemate dovoljno para za takve, onda se krecete u pogresnom drustvu i pucate na pogresnu sortu.

                Vidjam i znam mnogo obicnog sveta (one nisu napucane, nisu starlete, nisu polugole, oni nisu kriminalci i bitange) i deluju mi sasvim normalno, svi se skolovali ili rade odavno, dakle odrasli i prevazisli adolescenciju, ali su sami i jedni i drugi, i svi kukaju.
                Nesto tu debelo ne stima.
                Није ово истина. Све девојке и жене воле типове са фалинком у глави, поготово образоване. Са маргине гледају и новац јер су гладне дошле и жељне свега, али много се нормалних жена лепи за идиоте.

                Вероватно зато што жене више привлачи неко ко има став и ко је сигуран у себе, на овај или онај начин, него куче за шетњу.

                Дешавало се да налетим/седим са нормалним особама међу којима буду и парови и одокативно видиш ко је задовољан ко не. Поготово по девојци која седи поред дечка шоње и смеје се на твоје констатације, видиш ту лаж обичних парова. Лакше јој је да води цука поред себе него да изгуби главу због мене.

                Значи момци, став, увек кажите оно што мислите а не оно што она жели да чује, немојте имати трему у тим наступима пред више људи, не падајте на јефтине женске трикове када желе да вас спусте да виде како ћете реаговати. Само лагано. Без неке превелике пажње и без мољикавости јер сте угасили. "Молим те да изађемо испред", "молим те да се видимо" итд.

                Будите мушкарци и свидећете се женама јер ће умети то да цене. Тренирајте 6-7 пута седмично, занемарите метузалемске приче како је лепо бити длакав и сл, водите негу о свом телу и лицу.

                Ако сте ви задовољни собом и aко прилазите сигурни у себе, то је то. И немој да вас деморалише ако вас неко одбије. Схватите то као игру и даље. Ништа лично.

                Први пут када урадите нешто по њеном или молите итд, готови сте. Компромис је најдаље докле можете ићи. Без пичкоплакања, није једина, има их на стотине.

                Никада не слушајте женске савете јер и саме не знају на шта падају, пријатељице имајте у смислу животних ствари, другарице да пијете кафу и трачарите никада. Не слушајте женске приче. Зрелијих жена да али ово је савет за млађе.

                Будите то што јесте, не питајте никога за помоћ, упознавање, итд, сами се снађите. На дописивањима не користите смајлије јер вам смањује на утиску озбиљности. Нисте фудбалери.

                Бесплатан сажет курс, од младог Укија, препоручите ме да пишем за Men's Health.

                Лаку ноћ од доктор Амора

                Comment


                • Урке, која ти је циљна група којој си ово посветио?

                  И када препоручујеш први шамар?
                  Након два оштра погледа или још касније?

                  Води рачуна да Лошми ово чита.
                  Кад уђе у пубертет сетиће се твојих очинских, искуствених савета.

                  Comment


                  • 20-28 година. Шамарање није моја метода. Кулирање је пеницилин за жене. Више је боли слање на хлађење него шамари. У шамарима немам искуства.

                    Старије жене 30+ су нормалније и уморне су од којекаквих просеравања и довољно је бити нормалан, мада и ту на тренутке мораш бити прибран. Што је млађа жена већи кретен мораш бити.

                    Ово су нека моја скромна искуства, ипак сам ја свезнајућ, сада ћемо чути како се заиста опходи са женама када Марко Аурелије са совом на рамену дође из сауне. Са теретмана Антифа Нови Сад gatheringa у сауни.
                    Last edited by Cassius Clay; 30-09-19, 23:55.

                    Comment


                    • Šta je ovo majko sveta....kakve vi priče valjate kao u srednjoj školi kad "nabubre jajca" a nema šta da se dohvati.

                      Comment


                      • Urke kako zapocinjes taj tvoj razgovor sa mladjim devojkama gde se trudis da budes veci kreten.
                        "Zivot samnom ce ti biti rolerkoster, cas si gore a cas dole a ja na tebi "
                        Ili na instant krenes da ignorises sve u prostoriji.
                        "Momak, imas nesto..."
                        "Pali bre, nisam zainteresovan"
                        "Momak na patikama ti"
                        " Ajde mani me"
                        " Momak, vuces toalet papir umazan govnima na levoj patici "
                        " Odjebi, nije to moj papir"
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Хахаххахахахахахах

                          Очекивао сам одговор Марка Аурелија из сауне, али ништа, разочаран сам. А све сам ово писао због њега очекујући негацију.

                          Мислио сам да ће ме звати у сауну овај курс је био само за њега. Alpha male 30 days challenge. А он ништа.

                          Са женскадијом само спонтано, немам неких специфичних савета. Него се спрдам, видим канале на јутјубу продају неке форе, те стој овако, те гледај је у очи, не гледај, држ не дај. Фешта.

                          Comment


                          • - cao, bas si slad......
                            - ne lupam ja samare, samo cu te kulirati, znam da vas to najvise nervira
                            - samo sam htela da.....
                            - mislis da cu da te molim? hahahahah pa ne pada Urke na tu vasu foru. Zna Urke da ako jednom padne, postace vas rob. Mislis da si jedina? Sanjaj, lutko.
                            - ...
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Хахаххахахахахахах

                              Очекивао сам одговор Марка Аурелија из сауне, али ништа, разочаран сам. А све сам ово писао због њега очекујући негацију.

                              Мислио сам да ће ме звати у сауну овај курс је био само за њега. Alpha male 30 days challenge. А он ништа.

                              Са женскадијом само спонтано, немам неких специфичних савета. Него се спрдам, видим канале на јутјубу продају неке форе, те стој овако, те гледај је у очи, не гледај, држ не дај. Фешта.
                              Cekaj da se vrati iz saune.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Гледао сам милион пута и не иде ми.
                                Примам шамар у 8 минуту најкасније .... одмах након опенинга ...

                                Урке, да чекамо алфа мужјака Лошмија или ћеш ти да ми помогнеш?

                                Comment

                                Working...
                                X