Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene impresionira koliko se bavite sa LosmiSK. Neverovatno koja doza neke prosecnosti odise vasim stavovima, nigde nekog smeka, zanimljivosti, humora ili necega sto bi vas cinilo zanimljivim. Sto napada, sto odbrana moram da radim. Napadate kao osice, da bi ispali pametni ili ja glup.

    Znam da takvih kao vi ima najvise na kugli zemaljskoj, ali ipak sam negde ocekivao nesto vise od vas. Goku sa nekim humorom u ravni sa goldom. Sta vise njih dvoje su mi zanimljivi, imaju neku svoju ideju, jeste bolesna i izlapela, ali Ganac je nekako bez duse i smeka, nema neki svoj pecat...Anima candida ali tabula rasa. On je bukvalno samo broj na ovom forumu. Pitanje, da li bi ga se u njegovom selu setili. Ali on zeli da nadje svoje jato.. Similis simili gaudet, nasli su se negde u borbi sa vetranjacom-sa mnom

    Pusticu vas malo, zabrinjavaju me ovakvi stvari, ne zelim da se bavite Losmijem..i ja dok svima odgovorim prodje mi dan. Taj dan poprilicno vredi, ne samo duhovno vec i materijalno...Tako da ne zelim da se borim sa dva, tri ili deset prosecnih, dajte jednog kvalitetnog. U cilju kvalitetnog rada i mira na forumu, da se pise o vedrijim temama,necu vam vise odgovarati, ne vidim vas kao svoj nivo, price vam se svode u glavnom na spustanje. Ne vidim tezinu ovog dijaloga, ne vidim sta moze da se nauci iz ovoga sem pukih prepucavanja i vredjanja. Stvarno mislim da niste moj nivo ili vecine ovde prisutnih da bih i dalje gadio ovaj forum sa bespotrebnim prepirkama.

    Evo ga Vuk i Oljica. Sa njima cu da divanim, vas vidim kao priproste i stine dushe i sa ovim postom zavrsavam sa vama na ovom forumu. Nrodski receno, dosadili ste!!!


    Vuce....Pa napadas Cosica. On je bio napadan i satanizovan od ovih bezubih naprednjaka od gostovanja Djuke Bizona. On ga je kao tu ''pobedio'', naravno da je pobedio sa pitanjem kojim ovaj glupi narod moze da se jebe u mozak, posto qrca ne razumeju o cemu su pricali.

    Onda se sve nastavlja i preliva na socijalnim mrezama. Isto kao i sa akademikom. Kako nisi nasao nekog ludaka sa Balkan Infa ili nesto slicno. Mozda nekog naprednjaka. Ovde si stavio neku vest sa Cosicem od pre 15g, zasto?

    Oljice, ma lose ispala pacetina. Batak je bio tvrd, nisamimao foliju na moj nacin da ga spremim. Pirinac odlican, ali jbs pirinac. Ma uzeli McWRAP i podelili jedan veliki pomfrit. Smorih se nesto danas sa tom hranom. Cak sam jutros pojeo jaja sa lososom, odvratno...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Losmi je u stvari neka verzija Gorana Vesica, Vesic na bilo sta odgovara sa "Djilas", a Losmi sa "Vucic".

      EDIT:

      Djilasa spominju iz jednog ocitog razloga. Zato sto zele da im bude glavni kandidat.I losa reklama je dobra reklama, posebno ako se ponavlja non-stop. Ja sam za kralja i otadzbinu ;) Salim se naravno, ali ja sam za Srbiju, trenutno je unistavaju ovi iz SNS-ai oni su problem No1..

      Narod se predao kriminalcima i ne vidim nista zanimljivo u u zajebavanje dve ljudske velicine kao Teodorovic i Cosic. Ne znam sta su oni to lose uradili da bi se ti sprdao sa njima?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Jao Losmi, previse u svemu vidis neke napade. Mozda je i od previse saune, da probas da smanjis sa tim.
        Izasao mi ovaj tvit, vidis da je godisnjica mozda najglupljeg pitanja ikad postavljanog Zeljku Obradovicu. Samim tim je smesno gledati. I sad, ne treba da postavljam nigde ako imam zelju samo zato sto je u pitanju Cosic?
        Da je neki no name, onda bi okej bilo, cak bi se i ti smejao verovatno, ali zato sto je Cosic ispao glup, onda ne sme da se stavlja jer njega napadaju ovi?
        Daj, opusti se malo, nemoj svuda da ubacujes ta govna iz politike. Ovde bukvalno za skroz levu stvar si bez veze tako reagovao. Aj da sam postavio klip sa tim debilom Djukom, pa i da razumem.
        Samo lagano.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ја бих пар речи о шизофренији.

          Болестан од шизофреније чврсто верује да га прогањају, да је бог или да се све односи на њега, држи се чврсто својих уверења од којих се не може одвратити никаквим уверавањима или доказима да његове идеје не одговарају стварности.

          Мушкарци су у највећем ризику за развијање шизофреније између 15 и 35 године живота, с највећим ризиком у двадесетим годинама.

          Лошми, имаш још цирка 7-8 година до животног доба са највећим ризиком.

          Comment


          • Kako se krecu cene kod vas kvalitetne, domace rakije od dunje?
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Jao Losmi, previse u svemu vidis neke napade. Mozda je i od previse saune, da probas da smanjis sa tim.
              Izasao mi ovaj tvit, vidis da je godisnjica mozda najglupljeg pitanja ikad postavljanog Zeljku Obradovicu. Samim tim je smesno gledati. I sad, ne treba da postavljam nigde ako imam zelju samo zato sto je u pitanju Cosic?
              Da je neki no name, onda bi okej bilo, cak bi se i ti smejao verovatno, ali zato sto je Cosic ispao glup, onda ne sme da se stavlja jer njega napadaju ovi?
              Daj, opusti se malo, nemoj svuda da ubacujes ta govna iz politike. Ovde bukvalno za skroz levu stvar si bez veze tako reagovao. Aj da sam postavio klip sa tim debilom Djukom, pa i da razumem.
              Samo lagano.
              Da, izivini. Istripovah se, ovde sam pogresio. Sad vidim, uzeo si od Vujaka i pitanje jeste debilno Izvinjavam se na prozivci, skroz debilno Nadam se da oprastas, politika je jedina koja moze da me izbaci iz koloseka, moracu da je batalim skroz
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Comment


                • LosmiSK brat mora da me ugostis sad uskoro kad idem u Novi Sad i da me odvedes u tu jbnu saunu.

                  Comment


                  • Ode 10e pa do 70e sto ja znam Zavisi sta i kako Jedine prave rakije su loza i sljiva Sljivu kad izvuku iz bureta,padobije onu braon boju, idi bre..Bukvalno cu se usrati uskoro od alkohola, nisam se napio bas dugo kao svinja
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      LosmiSK brat mora da me ugostis sad uskoro kad idem u Novi Sad i da me odvedes u tu jbnu saunu.
                      Obavezno da se javis, samo neki dan pre da se organizujem Nemoj samo 5oktobar, rodjendan mi je Javi se ranije i bice mi cast
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da, izivini. Istripovah se, ovde sam pogresio. Sad vidim, uzeo si od Vujaka i pitanje jeste debilno Izvinjavam se na prozivci, skroz debilno Nadam se da oprastas, politika je jedina koja moze da me izbaci iz koloseka, moracu da je batalim skroz
                        Ma opusteno, Losmi. Samo nemoj svuda da trazis politiku, manje ces se bez potrebe nervirati.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ma opusteno, Losmi. Samo nemoj svuda da trazis politiku, manje ces se bez potrebe nervirati.
                          Buraz, brzinsko pitanje, objasni ljudima sta dodje film "Matrix" nama obicnim linijama napisanog koda.
                          Sta su masine zelele da kazu sa tim, nasim malim simuliranim "mozgovima"?
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Mene impresionira koliko se bavite sa LosmiSK. Neverovatno koja doza neke prosecnosti odise vasim stavovima, nigde nekog smeka, zanimljivosti, humora ili necega sto bi vas cinilo zanimljivim. Sto napada, sto odbrana moram da radim. Napadate kao osice, da bi ispali pametni ili ja glup.

                            Znam da takvih kao vi ima najvise na kugli zemaljskoj, ali ipak sam negde ocekivao nesto vise od vas. Goku sa nekim humorom u ravni sa goldom. Sta vise njih dvoje su mi zanimljivi, imaju neku svoju ideju, jeste bolesna i izlapela, ali Ganac je nekako bez duse i smeka, nema neki svoj pecat...Anima candida ali tabula rasa. On je bukvalno samo broj na ovom forumu. Pitanje, da li bi ga se u njegovom selu setili. Ali on zeli da nadje svoje jato.. Similis simili gaudet, nasli su se negde u borbi sa vetranjacom-sa mnom

                            Pusticu vas malo, zabrinjavaju me ovakvi stvari, ne zelim da se bavite Losmijem..i ja dok svima odgovorim prodje mi dan. Taj dan poprilicno vredi, ne samo duhovno vec i materijalno...Tako da ne zelim da se borim sa dva, tri ili deset prosecnih, dajte jednog kvalitetnog. U cilju kvalitetnog rada i mira na forumu, da se pise o vedrijim temama,necu vam vise odgovarati, ne vidim vas kao svoj nivo, price vam se svode u glavnom na spustanje. Ne vidim tezinu ovog dijaloga, ne vidim sta moze da se nauci iz ovoga sem pukih prepucavanja i vredjanja. Stvarno mislim da niste moj nivo ili vecine ovde prisutnih da bih i dalje gadio ovaj forum sa bespotrebnim prepirkama.

                            Evo ga Vuk i Oljica. Sa njima cu da divanim, vas vidim kao priproste i stine dushe i sa ovim postom zavrsavam sa vama na ovom forumu. Nrodski receno, dosadili ste!!!


                            Vuce....Pa napadas Cosica. On je bio napadan i satanizovan od ovih bezubih naprednjaka od gostovanja Djuke Bizona. On ga je kao tu ''pobedio'', naravno da je pobedio sa pitanjem kojim ovaj glupi narod moze da se jebe u mozak, posto qrca ne razumeju o cemu su pricali.

                            Onda se sve nastavlja i preliva na socijalnim mrezama. Isto kao i sa akademikom. Kako nisi nasao nekog ludaka sa Balkan Infa ili nesto slicno. Mozda nekog naprednjaka. Ovde si stavio neku vest sa Cosicem od pre 15g, zasto?

                            Oljice, ma lose ispala pacetina. Batak je bio tvrd, nisamimao foliju na moj nacin da ga spremim. Pirinac odlican, ali jbs pirinac. Ma uzeli McWRAP i podelili jedan veliki pomfrit. Smorih se nesto danas sa tom hranom. Cak sam jutros pojeo jaja sa lososom, odvratno...
                            Hvala na komplimentu, ali nisam u rangu golda, ni blizu.

                            Da nisam hrišćanin uživao bih koliko ti pomera otvor, ali umesto toga mi bude žao.

                            Nisam bio nešto aktivan na forumu ranije pa te nisam spazio, ali reci mi da li si oduvek imao ovakav stil pisanja ili je to od skora?

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Buraz, brzinsko pitanje, objasni ljudima sta dodje film "Matrix" nama obicnim linijama napisanog koda.
                              Sta su masine zelele da kazu sa tim, nasim malim simuliranim "mozgovima"?
                              Nek se ljudi vrate par strana ranije na moj post o Simpsonovima i bice im sve jasno

                              Mislis da se slucajno snima sada Matrix 4? Opet Im je dosadno, pa zele malo da se igraju sa nama i poruce nam "Vi ste nasa verzija Simsa"
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Лошми, имају ли деца право уласка у сауну без родитеља?

                                Comment

                                Working...
                                X