Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Vidjam i znam mnogo obicnog sveta (one nisu napucane, nisu starlete, nisu polugole, oni nisu kriminalci i bitange) i deluju mi sasvim normalno, svi se skolovali ili rade odavno, dakle odrasli i prevazisli adolescenciju, ali su sami i jedni i drugi, i svi kukaju.
    Nesto tu debelo ne stima.
    Ima i do toga da su ljudi poprilično psihički oštećeni. Par neuspelih veza(kako dugih tako i kratkih) umeju dosta da uzdrmaju čoveka. Do te mere da nestane nada da će se neko naći. Ljudi jednostavno izgore. Više se i ne trude toliko da nađu nekoga, u strahu da će ih novi neuspeh zakucati na još veće psihičko dno.

    Ljudi danas sve ređe završavaju veze tako što se ljubav jednostavno izgasi, emocije nestanu...pa oboje shvate da je kraj. U takvim slučajevima se psiha i očuva. Sve više veza se završava sa raznim varanjima i drugim spletkama, gde se ljudi jedva oporave.

    Neka rđava vremena...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Nemam iskustva sa zenama, samo sa narkomankama ili milfacama.

      Sve su me odbacile brzo jer nisam u njihovom fazonu.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Politicki novinar i trener. Zanimljivokako ti Vuce takav opozicionar tre vase trece Srbije samo lagno pljujete ''drugosrbijance'' koji su na tapetu vlasti. Od 150 takvih postova,149 napadate opoziciju itd...

        Jezivo, avanzovalo je botovanje samo tako. Mene zanima za koga si ti tacno? Sta podrzavas...naravno da neces napisati. Jezivo je ovo vise..reci glasam za kurcica,volim...sto je sovinista govnar, znamo da mora ovako ..bolje on nego drugosrbijanski olos...takvi ste vi..ali ovi botovi su bar fer..i lepo kazu...ja sam sns bot i cao..
        Hajde ti polako uredi ovaj post da bi prosečan forumaš (kada kažem prosečan, mislim da nema pretenzije da bude drugi Tarabić) mogao da razume šta je pesnik hteo da kaže.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Hajde ti polako uredi ovaj post da bi prosečan forumaš (kada kažem prosečan, mislim da nema pretenzije da bude drugi Tarabić) mogao da razume šta je pesnik hteo da kaže.
          Pozdravi komsu i samo za tebe



          Ne trazi posto si average

          Sto se svi vatate za mene, nije mi jasno...Kao padobranac si usao u post i sta..trazis djavola..rekoh ti da si dosadan i nemoj da me uhodis..idi svojim putem
          Last edited by LosmiSK; 30-09-19, 20:05.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pozdravi komsu i samo za tebe



            Ne trazi posto si average

            Sto se svi vatate za mene, nije mi jasno...Kao padobranac si usao u post i sta..trazis djavola..rekoh ti da si dosadan i nemoj da me uhodis..idi svojim putem
            Hajde malo se dovedi u red. Evo zašto sam postovao, nikakve veze nema sa istorijom postova, sa prethodnm nizom već sa pismenošću:
            "Politicki novinar i trener. Zanimljivokako ti Vuce takav opozicionar tre vase trece Srbije samo lagno pljujete ''drugosrbijance'' koji su na tapetu vlasti. Od 150 takvih postova,149 napadate opoziciju itd...

            Jezivo, avanzovalo je botovanje samo tako. Mene zanima za koga si ti tacno? Sta podrzavas...naravno da neces napisati. Jezivo je ovo vise..reci glasam za kurcica,volim...sto je sovinista govnar, znamo da mora ovako ..bolje on nego drugosrbijanski olos...takvi ste vi..ali ovi botovi su bar fer..i lepo kazu...ja sam sns bot i cao..
            Šta si hteo da napišeš, šta si rekao ovim što sam boldovao?
            Komša je otišao, kažnjen dva meseca i neće da se vrraća a tebi je još uvek on jedini argument na primedbe za pravopisne i slovne greške. Piši umesto 50 postova dnevno 20 ali i prekontroliši više puta da bi ispravio slovne i pravopisne greške.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Hajde malo se dovedi u red. Evo zašto sam postovao, nikakve veze nema sa istorijom postova, sa prethodnm nizom već sa pismenošću:
                "Politicki novinar i trener. Zanimljivokako ti Vuce takav opozicionar tre vase trece Srbije samo lagno pljujete ''drugosrbijance'' koji su na tapetu vlasti. Od 150 takvih postova,149 napadate opoziciju itd...

                Jezivo, avanzovalo je botovanje samo tako. Mene zanima za koga si ti tacno? Sta podrzavas...naravno da neces napisati. Jezivo je ovo vise..reci glasam za kurcica,volim...sto je sovinista govnar, znamo da mora ovako ..bolje on nego drugosrbijanski olos...takvi ste vi..ali ovi botovi su bar fer..i lepo kazu...ja sam sns bot i cao..
                Šta si hteo da napišeš, šta si rekao ovim što sam boldovao?
                Komša je otišao, kažnjen dva meseca i neće da se vrraća a tebi je još uvek on jedini argument na primedbe za pravopisne i slovne greške. Piši umesto 50 postova dnevno 20 ali i prekontroliši više puta da bi ispravio slovne i pravopisne greške.

                Od kad je komsa dobio 1 2 meseca i izgubio moderatorsko mesto, ti kipis.

                Dobio si mesto lektora, to ti je verovatno najzanimljiviji posao u zivotu, tako mi delujes.

                Pozdravi Komsu, njega cekam. Ti si jednostavno dosadan..ne znam sta bih sa tobom. Mada se trudis da isprovociras, tu ti dajem priznanje. za Kronosa
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Лошми, ај напиши шта си радио од 20.00 до сада.

                  Рачунам, боље ми је да читам твоје тираде минхаузенових лагања него да замарам главу са твојим покушајима да испаднеш нормалан.

                  Но, буди упоран.
                  Сваки труд се исплати.
                  Можда до пубертета направиш неки помак унапред.

                  Comment


                  • Cekam golda, tebi necu dati vise medijskog prostora. Cisto da znas, necu da dajem svrhu tvom zivotu. Uz prepucavanje sa mnom, mozda ce te neko i procitati.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Radio od 20 do 21h. Narucio McDonalds i sad gledam seriju. Ti?

                      Mene bas zanima kako si ti proveo dan...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Лошми, ти верујеш да ако се неко дописује са тобом на овом форуму, тај исти постаје медијска звезда?

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Radio od 20 do 21h. Narucio McDonalds i sad gledam seriju. Ti?

                          Mene bas zanima kako si ti proveo dan...
                          Naručio si restoran Mc Donalds?

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Politicki novinar i trener. Zanimljivokako ti Vuce takav opozicionar tre vase trece Srbije samo lagno pljujete ''drugosrbijance'' koji su na tapetu vlasti. Od 150 takvih postova,149 napadate opoziciju itd...

                            Jezivo, avanzovalo je botovanje samo tako. Mene zanima za koga si ti tacno? Sta podrzavas...naravno da neces napisati. Jezivo je ovo vise..reci glasam za kurcica,volim...sto je sovinista govnar, znamo da mora ovako ..bolje on nego drugosrbijanski olos...takvi ste vi..ali ovi botovi su bar fer..i lepo kazu...ja sam sns bot i cao..
                            Losmi, idi opet do saune, izgleda da nije bilo dovoljno danas.
                            Nije mi samo jasno kako si od klipa sa Zeljkom Obradovicem i pricom o kosarci, uspeo da dodjes do Vucica opet ahghgahgahgahgah
                            Last edited by Mr. Wolf; 30-09-19, 22:06.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Hahaha tuto...

                              Dobro bre Losmi, zar ne rece da si kuvao danas nesto?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Losmi je u stvari neka verzija Gorana Vesica, Vesic na bilo sta odgovara sa "Djilas", a Losmi sa "Vucic".

                                EDIT:

                                Last edited by Mr. Wolf; 30-09-19, 22:06.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X