Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Moram da vam se pohvalim da sam od juce po americkom zakonu i zvanicno osoba sa psihickim problemima. Da ne idem u detalje, nevjerovatno je koliko je ovaj njihov sistem potpuno sjeban i kako im malo treba da te proglase "poremecenim", problematicnim.. ludim kako god, samo ako ko nadje i najmanji izgovor da te tuzi za nesto... Nazalost, s obzirom na posao kojim se trenutno bavim, meni je svakodnevna rabota da se raspravljam i razvlacim sa pijanim budalama i idiotima i za ovih sest godina u drzavi NY sam vidio sve i svasta, ali evo napokon docekah da mi programirana ves masina od 60 godina udari dijagnozu 700$ kazna plus 140 sati community service... boga pitaj sta ce da mi uvale da radim i onda slag na tortu... 16 anger management grupnih sastanaka.. dva puta nedeljno da se druzim sa ko zna kakvim budaletinama naredna dva mjeseca .. blago meni 28 godina u prkno a eto do juce nisam znao da sam mentalni bolesnik... fala im đe mi rekose dok sam jos na vrijeme da se lijecim.. da sam osamario nekoga u Podgoricu umjesto u posrani Albany, izgleda nikad ne bi znao da sam maloumnik.

      ...trebao sam da se pozovem na assburgers.. tacno bi mi sve oprostili.

      Comment


      • Pa si dosao u ovaj sanatorijum zvani pricaonica da ti mi klinicki ludaci damo potvrdu da nisi lud.Nas tamo ne bi preko granice pustili.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Voleo bih da se Uroš, Goku i još nekoliko forumaša kod kojih je ksenofobija i rasizam toliko izražen da truju svaku temu sa tim smećem zaljube u neke crnkinje, muslimanke, Hrvatice, strankinje koje bi im proširile životne vidike i pored kojih bi postali bolji ljudi.
          Mislio sam da se više ne oglašavam, ali na ovakav debilizam od upisa moram da reagujem.

          Nađi mi jedan moj rasisitički post i ksenofobni, ali stvarno očekujem da mi nađeš i citiraš bilo koju od te dve stvari u bilo kom mom upisu.

          To što volim svoj narod, zemlju i istoriju nije rasizam i ksenofobija. Nikog ne mrzim, samo ukazujem na neke stvari koje se ovde neopravdano veličaju. Ali neću ni to više raditi, što kaže Uroš nemoj da nas prljaju.

          A što se tiče zaljubljenosti, ona ti otvara vidike otprilike koliko to i uzimanje droge radi. Poštovanje i razumevanje su ključne reči za svaku vezu.

          I skini mi se više sa kurca ti, Lošmi i tebi slični koji visite ovde po ceo dan, a veze sa stvarnim životom nemate.
          Last edited by goku; 29-09-19, 17:06.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Mislio sam da se više ne oglašavam, ali na ovakav debilizam od upisa moram da reagujem.

            Nađi mi jedan moj rasisitički post i ksenofobni, ali stvarno očekujem da mi nađeš i citiraš bilo koju od te dve stvari u bilo kom mom upisu.

            To što volim svoj narod, zemlju i istoriju nije rasizam i ksenofobija. Nikog ne mrzim, samo ukazujem na neke stvari koje se ovde neopravdano veličaju. Ali neću ni to više raditi, što kaže Uroš nemoj da nas prljaju.

            A što se tiče zaljubljenosti, ona ti otvara vidike otprilike koliko to i uzimanje droge radi. Poštovanje i razumevanje su ključne reči za svaku vezu.

            I skini mi se više sa kurca ti, Lošmi i tebi slični koji visite ovde po ceo dan, a veze sa stvarnim životom nemate.
            Da moderacija radi svoj posao i da im je stalo do nivoa foruma takvo smeće koje prosipate ti i tebi slični frustrirani likovi davno bi se prevaspitao ili ne bi ni pisao ovde. Lakše je naći opravdanje u nekom drugom za sopstvenu nesposobnost i ograničenja, najteže se suočiti sa samim sobom. Istina je da sami sebi postavljamo ta ograničenja umesto da i ne razmišljamo o njima nego stalno da se trudimo i pokušavamo da idemo napred, svakog dana u svakom pogledu što kaže Štimac. I onda kad se osvrnemo u jednom trenutku i pogledamo koji smo put prešli to nas ohrabri da nastavimo dalje.
            Šta ima veze ako si mali, ružan, ako ti je mala kita, sve može to da se prevaziđe (valjda). Bitno je da veruješ u sebe i svoje mogućnosti i samo tada ćeš imati u potpunosti ispunjen život i dobre stvari će doći. Samo pozitiva!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Šta ima veze ako si mali, ružan, ako ti je mala kita, sve može to da se prevaziđe (valjda).

              Како си ти решио те проблеме?
              Нека ти акценат буде на трећем?

              У сваком случају похваљујем ту врсту ексцентричности да јавно поделиш своје недостатке са јавним мњењем.
              Подршка за јавно суочавање са својим страховима.

              Додуше, Лошми је први поделио своју болест са нама, и својом храброшћу и тебе окуражио.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Da moderacija radi svoj posao i da im je stalo do nivoa foruma takvo smeće koje prosipate ti i tebi slični frustrirani likovi davno bi se prevaspitao ili ne bi ni pisao ovde. Lakše je naći opravdanje u nekom drugom za sopstvenu nesposobnost i ograničenja, najteže se suočiti sa samim sobom. Istina je da sami sebi postavljamo ta ograničenja umesto da i ne razmišljamo o njima nego stalno da se trudimo i pokušavamo da idemo napred, svakog dana u svakom pogledu što kaže Štimac. I onda kad se osvrnemo u jednom trenutku i pogledamo koji smo put prešli to nas ohrabri da nastavimo dalje.
                Šta ima veze ako si mali, ružan, ako ti je mala kita, sve može to da se prevaziđe (valjda). Bitno je da veruješ u sebe i svoje mogućnosti i samo tada ćeš imati u potpunosti ispunjen život i dobre stvari će doći. Samo pozitiva!
                Da moderacija radi svoj posao ne bi dozvolila da neko nekog naziva rasistom bez ikakvog povoda.

                A odgovor na Indigovo pitanje zašto smo tu gde jesmo, a dobar smo narod, je u postojanju spodoba poput tebe i tebi sličnih kojima tuđe govno uvek manje smrdi nego sopstveno, koji ne cene sebe i svoje, koji sopstveni tradicionalni sistem vrednosti gde dominira istorija, porodica, čast, poštenje, čojstvo, junaštvo, zamenjuju za tuđi iskrivljeni gde dominira materijalizam

                Zato što nam je novac postao bog kome se klanjamo, kao što to rade na zapadu, zato se seku parkovi i grade tržni centri.

                Na to nas nekoliko ukazujemo, a za uzvrat dobijamo etikete da smo rasisti i mrzitelji svega stranog. E pa neće moći. Ne možeš lepiti takve etikete, a da bude bez reakcije. Odgovorio si za par minuta što dokazuje da sam u pravu, i onda si još cmizdrio ko neka devojčica pozivajući se na moderaciju, a ta ista moderacija je tebi dozvolila da vređaš bez ikakvog osnova.

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Како си ти решио те проблеме?
                  Нека ти акценат буде на трећем?

                  У сваком случају похваљујем ту врсту ексцентричности да јавно поделиш своје недостатке са јавним мњењем.
                  Подршка за јавно суочавање са својим страховима.

                  Додуше, Лошми је први поделио своју болест са нама, и својом храброшћу и тебе окуражио.
                  Vidiš da piše "valjda" u zagradi što implicira da ih nisam imao, ali svi drugi problemi mogu da se prevaziđu pa valjda i ti.
                  Poenta je da se ne mrze drugi koji te probleme nemaju. Prihvati sebe kakav jesi.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Da moderacija radi svoj posao, svi do jednog bi bili banovani na duzi vremenski period.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Подржавам предлог и додајем - нека се почне од мене, као добар пример осталима како не треба да се понаша

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Da moderacija radi svoj posao, svi do jednog bi bili banovani na duzi vremenski period.
                        Da moderacija radi svoj posao ne bi dopustila ovaj sovinizam, vredjanje bolesnih i pre svega debilno ponasanje. Ovo sta je on napisao poslednjeih nedelju dana je sramota moderacije i ovog foruma svih nas kolektivno..Bukvalno mr.gold je ljudski sljam..koji moze samo na internetu da proziva bolesnu decu..i da se to ovdedopusta kao neka zajebancija, da n epricam o targetiranju ostalog naroda i bolesni sovinisticki prizvuk koji ima..to moze izgleda i bukvalno samo ovde. Meni to ne smeta, ne remeti ali kad tako prozivas sve ucesnike u razogovru da se zna na sta ostajes nema..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Da moderacija radi svoj posao ne bi dozvolila da neko nekog naziva rasistom bez ikakvog povoda.

                          A odgovor na Indigovo pitanje zašto smo tu gde jesmo, a dobar smo narod, je u postojanju spodoba poput tebe i tebi sličnih kojima tuđe govno uvek manje smrdi nego sopstveno, koji ne cene sebe i svoje, koji sopstveni tradicionalni sistem vrednosti gde dominira istorija, porodica, čast, poštenje, čojstvo, junaštvo, zamenjuju za tuđi iskrivljeni gde dominira materijalizam

                          Zato što nam je novac postao bog kome se klanjamo, kao što to rade na zapadu, zato se seku parkovi i grade tržni centri.

                          Na to nas nekoliko ukazujemo, a za uzvrat dobijamo etikete da smo rasisti i mrzitelji svega stranog. E pa neće moći. Ne možeš lepiti takve etikete, a da bude bez reakcije. Odgovorio si za par minuta što dokazuje da sam u pravu, i onda si još cmizdrio ko neka devojčica pozivajući se na moderaciju, a ta ista moderacija je tebi dozvolila da vređaš bez ikakvog osnova.
                          Zao mi je sto cu malo da te razocaram, ali ovo boldirano ima svaka nacija na svetu. Nisu Srbi jedini koji imaju istoriju, cak sta vise veci deo evropskih naroda ima daleko bogatiju istoriju od nase. Ovo ne znaci da su meni istorija i tradicija drugih naroda draze od istorije i tradicije Srbije, budi ponosan na ono sto imamo i ne moras da omalovazavas i mrzis svakoga ko misli drugacije od tebe.

                          Uzivaj u finalu i uz malo srece da za nekih 20-ak minuta proslavimo jos jedan uspeh nasih odbojkasa

                          Comment


                          • Лошми, знају ли ти родитељи да користиш ружне речи?
                            За децу у твојим годинама, то може да утиче на развој у пубертету.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post
                              Подржавам предлог и додајем - нека се почне од мене, као добар пример осталима како не треба да се понаша
                              https://media.giphy.com/media/YnSgJS...uHvO/giphy.gif

                              Ovaj jos ovde obitava

                              Jbte pa ta Greta je pametnija od tebe 10x ) jos se on kao sprda sa njom.. haha u svoja cetiri zida ))

                              deder, ajde odmori malo, videli smo koliko si glup
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by mr.gold View Post
                                Лошми, знају ли ти родитељи да користиш ружне речи?
                                За децу у твојим годинама, то може да утиче на развој у пубертету.
                                auu pa ovaj se jos nije omrsio u zivotu, sa ovakvim forama haha
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X