Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Друга ствар, читава прича око глобалног загревања је пренадувана. Даље, Планету нико не може уништити већ само она нас.

    Весић и СНС сјебаше пола Београда, па уместо типкања по интернету болесном детету и хушкања истог, виле у руке господо и борите се. Лако је млатити сламу туђим..

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Nikakve zivotne radosti u vama nema,svi nesto mračite odje.
      Koji vam je kurac.
      Nije tacno, ja se trudim da izvestavam o broju pregleda pesme Lune Djo. Sad je vec na jakih 11,284,365 pregleda.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • S kim se svadjas Urose?

        Evo jos malo empatije, sa velikih takmicenja samo u poslednja 2-3 dana, ipak smo mi sportski forum, pre svega...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Nije tacno, ja se trudim da izvestavam o broju pregleda pesme Lune Djo. Sad je vec na jakih 11,284,365 pregleda.
          To jeste dobra vijest.
          Kija na koljenima.
          Nadam se da pati i da se mnogo nervira zbog toga.

          Comment


          • Cuo sam da su joj se grudi smanjile od nerviranja. Priznaces, to nije bas dobra vest.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Cuo sam da su joj se grudi smanjile od nerviranja. Priznaces, to nije bas dobra vest.
              I tu ju je prevazisla kraljica.

              Comment


              • Eh, vestaci, ne moze tu da pridje Kiji.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Eh, vestaci, ne moze tu da pridje Kiji.
                  Wolfi ti znas da se nikad nismo posvadjali,uvijek smo dobri bili ali sad vec prelazis crvenu liniju.Zaustavi se.

                  Comment


                  • Ni ja ne bih da se posvadjamo bez veze oko Kije i Djo, tako da cu prihvatiti tvoj savet i zaustaviti se. Necemo da dopustimo zenama da nas posvadjaju.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      S kim se svadjas Urose?

                      Evo jos malo empatije, sa velikih takmicenja samo u poslednja 2-3 dana, ipak smo mi sportski forum, pre svega...

                      Теби причам, не свађам се. Него немаш одговор. Без спиновања да одговориш да ли је у реду да дете ово прича и да ли ће њене речи имати ефекта?

                      Прозиваш људе за фашизам, а подржаваш да дете са девијацијама ово износи. То што се слажеш са садржајем изнесеног не значи да треба да подржавате ви који то радите, да она то износи. Види се да је незрела, нестабилна и дете, и не знам како неко може да аплаудира ономе и подржава ксда је видно узрујана?

                      Не знам ко је гура, зелени или естаблишмент али дно дна.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Eh, vestaci, ne moze tu da pridje Kiji.
                        Slažemo se

                        Comment


                        • Nije dete krivo, roditelji su krivi.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Uki dobre su ti ove male

                            Comment


                            • Voleo bih da se Uroš, Goku i još nekoliko forumaša kod kojih je ksenofobija i rasizam toliko izražen da truju svaku temu sa tim smećem zaljube u neke crnkinje, muslimanke, Hrvatice, strankinje koje bi im proširile životne vidike i pored kojih bi postali bolji ljudi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Теби причам, не свађам се. Него немаш одговор. Без спиновања да одговориш да ли је у реду да дете ово прича и да ли ће њене речи имати ефекта?

                                Прозиваш људе за фашизам, а подржаваш да дете са девијацијама ово износи. То што се слажеш са садржајем изнесеног не значи да треба да подржавате ви који то радите, да она то износи. Види се да је незрела, нестабилна и дете, и не знам како неко може да аплаудира ономе и подржава ксда је видно узрујана?

                                Не знам ко је гура, зелени или естаблишмент али дно дна.
                                Mnogo si bre ozlojedjen, uskogrud i prilicno agresivan. Pihhh, a nisam to mislila o tebi...

                                Prvo, kada se nekome obracas licno, red je da ga imenujes ili citiras, jer kada ti odgovorim na neimenovani post kao shvacen meni direktno, ti mi kazes kako se svuda nalazim i kako preuvelicavam

                                Drugo, apsolutno NIGDEEEE nisam komentarisala njeno obracanje niti kakve to posledice ima. Kakav spin, o cemu pricas? Sta si ti citao, ocigledno nesto cega nema, nemam pojma, samo branim nju kao osobu, makar i izmanipulisanu. Uvek sam na strani manjine i nezasticenih, dece posebno, protiv svih hajki, mrznji, netrpejivosti, sovinizma, zlostavljanja (ponavljam, dece na prvom mestu) i svake, ali svake agresije, pa i verbalne.

                                Kad bolesnog, koji nije opasnost ni po koga, pri tim skoluje se, funkciinalan maksimalno, trudi se da zivi, hoces da zatvoris u neku prostoriju zauvek, da ne vidi vise svetlost dana, to je fasizam ili preciznije fasisticko ponasanje. Niko od vas, niti na ovom celom bednom sveti nije prozvan, obucen a narocito nije izabran da o tome odlucuje. Ne svidja ti se to? Jbg, to je ipak do tebe samo.

                                A cak sam u svakom postu stavila i ogradu na njen nastup.
                                Pa kazem samo u prosloj objavi: "Naravno da ova prica sa Gretom, tj.njena borba, performans, sta god da je, nema veze sa empatijom."

                                I tako u nekoliko prethodnih. Jbg, nerazumevanje procitanog teksta nije nam mnogo strano.

                                A znas zasto ne pisem o jednoj, odnosno drugoj strani, tj ne podrzavam iste?
                                Zato sto me ne zanima, ne interesuje, nemam stav o tome. Sve je na ovom svetu novac, profit i korist, i u obicnom svakodnevnom zivotu, a tek u toj viskokointeresnoj politici, ne mogu ni da zamislim, dakle apsolutno sve.
                                I cak i da je iskrena u celoj predstavi, a zelim eto da verujem mozda da jeste (vise mi se tako svidja), nista to nece promeniti.
                                No, nasli se dokoni da je omalovazavaju, ali svako cudo za tri dana, kao i uvek i svaki put, proci ce i ovo i sta...pa nistaaaa. Pojeo vuk magarca.

                                Ni o Marini Abramovic, gle cuda velikoga, nisam imala stav. Zasto bih morala na kraju da ga imam. Ko tu umetnost razume i odobrava, taj razume i odobrava, ko ne taj zaguduje prostor i vreme, svoje, tudje, nebitno, a posle nekoliko dana se sve smiri i idemo na neku novu pricu koja ce da nas uznemiri i digne prasinu, jer PROSTO FAKIN MORAMO DA IMAMO STAV, PRO ET COTRA.
                                Cvrc!

                                Edit: I suma sumarum sto se tice Grete, da ne kazes kako.spinujem... apsolutno mi ne predstavlja nikakav problem sto je ona bas, sa svim problemima koje ima, iako ih vi antiprotivni samo preuvelicavate (namerno rekla bih), iznela to sto jeste. Mislim da zivimo u doba kada je inkluzija jako bitna, a ti su ljudi tu pored nas, deo nasih zivota, nekima manje, nekima vise i ne mozemo ih ignorisati. To sto neko izgleda drugacije fizicki ili mentalno, suprotno nasim ustaljenim normama, ne znaci da nije sposoban.
                                Last edited by miloolja; 29-09-19, 16:05.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X