Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Sto rade s ovom malom Tuborg ili kako vec ubise vise s njom
    Ka da je ne znam sto rekla sto mi vec ne znamo,nabubala nekakvi monolog ocajno odglumila to i sad jos pricaju o njoj .
    MRS
    Vidi se da je olos.

    Sto ne znaci da klimatske promjene i zagadjenje ne postoji i da Tramp nije zuti proliv jer je izasao iz Pariskog sporazuma,ali ovo je banalizacija sve price,ovaj mali skot zeljan slave ne sluzi nicemu.
    Sve je danas biznis i reklama (za taj biznis).
    Nekako više verujem DiKapriju sa onim serijalom o globalnom zagrevanju na NG nego ovakvoj srceparajućoj priči (možda i grešim).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Kosovo istorijski i nije nasa teritorija.. To je poenta i mi smo ga oteli..Manje, vise prokleta teriotrija i nikom nista dobro nece doneti..To je poenta cele price, koju ovde velikosrbi pokusavaju da zaborave bitne cinjenice..
      Čija je teritorija istorijski Kosovo i kome smo mi oteli Kosovo i kada? Ako pričaš o 7 veku i migraciji stanovništva, onda si u pravu. Ako pričaš za neki kasniji period molio bih podatke jer rado ne bih živeo u zabludi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Probao sam da ti dam reputaciju, ali ne dadose dusmani Citam njegov komentar i cijepam se od smijeha jer sam bukvalno pomislio istu stvar, s obzirom da mi je to omiljeni pisac i idol cijim se radom i djelom vodim kad u slobodno vrijeme pisem neke kratke price za svoju dusu I onda nailazim na tvoj komentar i umirem

        Losmi: "And so it goes..."
        Dobri moj Slejvaro, ti i ja ga citamo, obojica pisemo a covek bez ikakve veze sa Kurtom ga sastavi u skoro istom stilu. Losmi nije ni svestan svog talenta

        Tako ti je to.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Предлажем, да се на форуму као мерна јединица за глупост усвоји "1 ЛошмиСК".
          Мислим, и тврдим, да је Лошми својим прегалачким радом и свакодневним изношењем тона глупости по једној написаној речи (респектабилан ниво густине), естаблирао себе као еталон за глупост.

          Ево и пар примера.
          Рецимо, за будалаштине о КиМ:
          "Дечко, ала лупаш о КиМ, глуп си као три ЛошмиСК."

          Или, чисто као констатација:
          "Глуп си као 5 МЛошмиСК (пет мега ЛошмиСК)."

          Или, као реторичка мисао:
          "Глуп си да би ти и ЛошмиСК позавидио."

          Овим би се сматрало нонсенсом рећи Лошмију да је глуп.

          То ти је исто као да кажеш говну да смрди.
          То је једноставно тако.

          Comment


          • Comment


            • Posto nista drugo nije vredno (koji me andrak pa terao da udjem uopste na ovu temu ) samo da se osvrnem na ovo markovo, a da ne znam da je mozda u fazonu svi su isti, mislila bih da je zlonameran. Mada te to ne opravdava

              Originally posted by mark it zer0 View Post
              Elem, ovo je bio PRAVI projekat BGH2O, gde je trebalo da se "grad spusti na reke" (drekavac je inace bio podpredsednik vlade tada), a pre svega kultrurna desavanja, galerije, opera, koncertne dvorane i sl. a ne da se zidaju ove arapske zgradurine.
              Da se prvo obezbedi nova autobuska i zeleznicka stanica pa tek onda izmeste, pogotovu sto su onaj zeleznicki krak pored reke ukinut,onaj za prevoz opasnih materija pa sada idu kroz tunel Vracar (nedajboze da se nesro desi...), a da nije obezbedjena alternativa... itd, itd, sve nesto sto nema smisla vise, niti logike...

              Koliko samo sranja za ove 2 nedelje unazad booooo...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A ti si mera svih mera da proceniš šta je vredno?

                Ne učestvuješ u raspravi, pa onda dođeš da pljuneš kao usput po onima što su pisali, kao nema ništa vredno. Ne, samo je vredno ono što ti pišeš.

                A mogla si dosta da naučiš u prethodnih nekoliko stranica.

                Kada se neko tako ponaša, hoću to da iskomentarišem, o bilo kome da se radi, a ti sad kukaj po običaju kako te uhodim.

                Comment


                • Vala od tebe posebno ne moze bas nista nornalno da se nauci i procita i sa zadovoljsvom preskacem tvoje postove.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.gold View Post
                    Предлажем, да се на форуму као мерна јединица за глупост усвоји "1 ЛошмиСК".
                    Мислим, и тврдим, да је Лошми својим прегалачким радом и свакодневним изношењем тона глупости по једној написаној речи (респектабилан ниво густине), естаблирао себе као еталон за глупост.

                    Ево и пар примера.
                    Рецимо, за будалаштине о КиМ:
                    "Дечко, ала лупаш о КиМ, глуп си као три ЛошмиСК."

                    Или, чисто као констатација:
                    "Глуп си као 5 МЛошмиСК (пет мега ЛошмиСК)."

                    Или, као реторичка мисао:
                    "Глуп си да би ти и ЛошмиСК позавидио."

                    Овим би се сматрало нонсенсом рећи Лошмију да је глуп.

                    То ти је исто као да кажеш говну да смрди.
                    То је једноставно тако.
                    Hahaha Gospodin Zlatni, mislim koje su ovo fore.Koji je ovo nivo

                    Fenomalno, evo Gojkara sta je palo na tvoju stranu. Ovako se brani iz Kosova, posle baustele..svaka cast..kad se istrosi toliko energije i ovako nesto napisano je neverovatno. Koliko sam mu usao u zivac, nije bio ovoliko aktivan jos od kad je dosao na godisni odmor u Srbiju

                    Svi ovi srpski intelektualci from Balkan Info su ponosni na njega

                    Daj jos neku foru,pobedio si me Od sve muke preci ce mi Goku na ove zapadnjake a Urke ce se ponovo prebaciti na latinicu..

                    Gde nalazite ove likove???
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ako za ovo sto sada postoji pod imenom Beograd na vodi, neko ne bude odgovarao, mozemo da gasimo svetlo.
                      Nit imamo autobusku nit zeleznicu stanicu, unistili smo obalu reka, izmestice i stari zeleznicki most, unistili su sve saobracajnice dole na savskom priobalju.
                      Kako stvari stoje bice tu jos milion izmena zarad dobrog zivota par hiljada ljudi koji imaju pare.

                      U pitanju je pandorina kutija kojoj se ne nazire kraj.
                      Sledeci projekat ce biti izgradnja zgradurina na platou Nebojsine kule, gde god ima mogucnosti ka Dorcolu, a pitanje je vremena kada ce se ratna ostrva upregnuti u beton.
                      I za to postoje planovi.
                      Na red ce doci i druga obala Save.

                      Iskreno me cudi da park mira na uscu i uopste cela ta zelena povrsina koju vec nacinju sa onim bolesnim bir festom, nije jos isparcelisana.

                      Plakacemo za zelenilom.
                      A zajedno sa njim i za vazduhom.

                      Kako cinili tako nam Bog pomogao.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Vala od tebe posebno ne moze bas nista nornalno da se nauci i procita i sa zadovoljsvom preskacem tvoje postove.
                        Zabrinuo bih se da misliš drugačije. Ovako je sve kako treba.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Posto nista drugo nije vredno (koji me andrak pa terao da udjem uopste na ovu temu ) samo da se osvrnem na ovo markovo, a da ne znam da je mozda u fazonu svi su isti, mislila bih da je zlonameran. Mada te to ne opravdava



                          Elem, ovo je bio PRAVI projekat BGH2O, gde je trebalo da se "grad spusti na reke" (drekavac je inace bio podpredsednik vlade tada), a pre svega kultrurna desavanja, galerije, opera, koncertne dvorane i sl. a ne da se zidaju ove arapske zgradurine.
                          Da se prvo obezbedi nova autobuska i zeleznicka stanica pa tek onda izmeste, pogotovu sto su onaj zeleznicki krak pored reke ukinut,onaj za prevoz opasnih materija pa sada idu kroz tunel Vracar (nedajboze da se nesro desi...), a da nije obezbedjena alternativa... itd, itd, sve nesto sto nema smisla vise, niti logike...

                          Koliko samo sranja za ove 2 nedelje unazad booooo...
                          Glavna floskula je svi su isti.Meni je vise mrsko i da pisem o razlikama.Od mikro nivoa,a to je npr kakvi su im glsaci i sta je njima vrednost,do naravno i ovognivoa ko je sve usao u te stranke, iz kojih razloga i na kraju ko vodi opstine, gradove i na kraju krajeva drzavu.

                          Koalicija koja je vodila drzavu u kazamat i to koliko godina, ti isti posle svih tih godina opet vladaju!!!

                          Toliko afera,lopvluka koji i ne kriju...lazi i niko ista,a oni na 60-70% posto??

                          Nacionalisti ne vole zute, i u faoznu bolji ovi nego oni. Ne gledaju kakav je rast bio do velike svetske krize. Meni neverovatno kakvi idoti vladaju.Pa taj BG su vam prodali Vesica, eeeeej..haha..

                          Ne znam iskreno,zajebali su vas/nas za sve. Evo 2020 sad ce i metro, bukvalno se svi grebu..da uzmu sto vise, bice greska velika ako se ne bude svima vratilo ovo.

                          Izucavace ove spodobe, ne Srbija, vec svet ce izucavati ovu stoku na vlasti ali i narod koja je glasao za to!!!
                          Last edited by LosmiSK; 25-09-19, 19:00.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Лошми, дрогираш ли се ти?
                            Искрено те питам.
                            Може и кроз поруку ако је превише лично.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post
                              Лошми, дрогираш ли се ти?
                              Искрено те питам.
                              Може и кроз поруку ако је превише лично.
                              Nije previse licno. Za sta ti mene smatras i pokusavas da spustas, normalno da se drogiram
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Zabrinuo bih se da misliš drugačije. Ovako je sve kako treba.
                                Jbg, sam si tako hteo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X