Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Што бих ја тебе мењао и ти мене? #ПоделимоСрбију

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Што бих ја тебе мењао и ти мене? #ПоделимоСрбију
      Ti da si pravi Srbin ovo nikad ne bi mogao da napises
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Онда сам фалш Србин. Наручили ме родитељи на купујем продајем.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ti da si pravi Srbin ovo nikad ne bi mogao da napises
          Grešiš, to je čin velikog patriotizma. Treba spasiti zdravo tkivo. Bolje sačuvati jedan deo teritorije i jedan deo naroda, nego dopustiti da se sva buduća pokolenja pretvore u neke nove lošmije, sove i limuntuse.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Grešiš, to je čin velikog patriotizma. Treba spasiti zdravo tkivo. Bolje sačuvati jedan deo teritorije i jedan deo naroda, nego dopustiti da se sva buduća pokolenja pretvore u neke nove lošmije, sove i limuntuse.
            Dzaba tebi sto mislis da si bolji Srbin od mene zato sto mislis da volis KiM vise od mene kad kao ni ja ne zelis da zivis na istom.

            Ili mozda mislis da si bolji Srbin zato sto imas potrebu da velicas SPC i religiju dok ja to nosim sa sobom?

            Tako da moram ti reci, na zalost isti smo.
            Last edited by belgrade_owl; 24-09-19, 21:45.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Grešiš, to je čin velikog patriotizma. Treba spasiti zdravo tkivo. Bolje sačuvati jedan deo teritorije i jedan deo naroda, nego dopustiti da se sva buduća pokolenja pretvore u neke nove lošmije, sove i limuntuse.
              Onda kad se u toj novoj Srbiji rodi neki novi losmi, sova ili limuntus, onda ce i taj deo da se podeli itd.
              Doduse, tako kad krene na pola da se deli, uvek ce postojati jedan deo koji ce se zvati Srbija(osnovi matematike), a to sto na tom parcetu zemlje nece moci ni mrav da zivi je manje bitno neka bude jedna celija, bitno je samo da je prava srpska
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Troluje Goku, nemam drugo objasnjenje

                Matematiku si prozvala Boki, gde je Oljica da resi ovaj zadatak
                Last edited by LosmiSK; 24-09-19, 21:49.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Onda kad se u toj novoj Srbiji rodi neki novi losmi, sova ili limuntus, onda ce i taj deo da se podeli itd.
                  Doduse, tako kad krene na pola da se deli, uvek ce postojati jedan deo koji ce se zvati Srbija(osnovi matematike), a to sto na tom parcetu zemlje nece moci ni mrav da zivi je manje bitno neka bude jedna celija, bitno je samo da je prava srpska
                  Ja mislio ti ćeš ih porazbacati odavde a ti se pridružila.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Ja mislio ti ćeš ih porazbacati odavde a ti se pridružila.
                    Gledam odbojku, pa mi lakse da ovako smirim nervozu

                    ali posto smo pobedili, sad se iskljucujem
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Onda kad se u toj novoj Srbiji rodi neki novi losmi, sova ili limuntus, onda ce i taj deo da se podeli itd.
                      Doduse, tako kad krene na pola da se deli, uvek ce postojati jedan deo koji ce se zvati Srbija(osnovi matematike), a to sto na tom parcetu zemlje nece moci ni mrav da zivi je manje bitno neka bude jedna celija, bitno je samo da je prava srpska
                      Mitoza...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Sto rade s ovom malom Tuborg ili kako vec ubise vise s njom
                        Ka da je ne znam sto rekla sto mi vec ne znamo,nabubala nekakvi monolog ocajno odglumila to i sad jos pricaju o njoj .
                        MRS
                        Vidi se da je olos.

                        Sto ne znaci da klimatske promjene i zagadjenje ne postoji i da Tramp nije zuti proliv jer je izasao iz Pariskog sporazuma,ali ovo je banalizacija sve price,ovaj mali skot zeljan slave ne sluzi nicemu.
                        Last edited by E1_PG; 24-09-19, 21:58.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ja moram samo da kazem da je ova tema postala necitljiva od vaseg proseravanja.
                          Pokusavala sam da nadjem bolju rec, ali nisam uspela...

                          Pre se ovde pricalo o svemu i svacemu, sad postoji samo jedna jedina tema i uvrede koje upucujete jedni drugima
                          Slazem se. Kao u Kingovoj "Izmaglici" kada nastupi neka vrsta apokalipse pa onda oni najreligioznijinl fanatici se konacno docepaju svojih pet minuta propovedanljuci "Boziji gnev".

                          Kako je krenulo ocekujem da Goku do kraja nedelje zrtvuje nekog u sakralnom obredu u slavu Boga.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Grešiš, to je čin velikog patriotizma. Treba spasiti zdravo tkivo. Bolje sačuvati jedan deo teritorije i jedan deo naroda, nego dopustiti da se sva buduća pokolenja pretvore u neke nove lošmije, sove i limuntuse.
                            Imala je jedna "srBska heroina" iz rata u BiH slične ideje ...za nju nije bio problem da strada 6 od 12 miliona Srba u svetu , ( njena izjava) radi ispunjenja srpskih nacionalnih interesa .Završila je u Hagu a zbog svedočenja protiv saboraca , puštena ranije .Sada živi na Vračaru .Ako niste pogodili radi se o Biljani Plavšić

                            Comment


                            • Cekaj Belgrade da te pitam nesto,ako ti ne zelis da zivis na Kosovu da li to znaci da nijedan Srbin ne treba da zivi na Kosovu? Shvatate li vi da kad im potpisemo Kosovo da su sledece Raska,Nis,Republika Srpska,okupirace nas cas posla uz podrsku Zapada a mi treba po vama valjda da skinemo gace da nas naguze. Uci ce ti u Beograd,sta ces onda,da im predas imovinu i kazes,ovo vise nije nase,doselili su se Nemci,Siptari.

                              Comment


                              • A gde si ti to pricitao da sam ja rekao da mi treba da potpisemo bilo sta vezano za KiM?

                                Ti kao zelis da zivis na KiM?

                                Poenta je da se mnogo lica srpske nacionalnosti obogatilo da prodajuci Albancima kucu i okucnicu, svoju dedovinu na KiM. Otisli su da zive u neku Svajcarsku, Nemacku ili neku trecu satanizovanu nam zemlju... Kupili beli Mercedes koji ce voziti danju i crni za voznju tokom noci sada nadju za shodno da nas uce ljudskim i moralnim vrednostima, istoriji i tako dalje.

                                Druga polovina junaka koji "vole" KiM lelemudi iza tastature i satanizuje svakoga ko ima drugacije misljenje, a kad treba nesto konkretno da se uradi menjaju se plocice sa prezimenom na vratima i tako dalje.
                                Last edited by belgrade_owl; 24-09-19, 22:31.

                                Comment

                                Working...
                                X