Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • На равне части 50-50. Ви као напредни људи ћете прихватити праведан споразум. Радите онда шта желите, није ли то поштено?

    То је најреалније. Зашто Војводина вама? Зато што се граничи са ЕУ и зато што се не граничи са тзв Косовом.

    Онда настсвиш свој живот у спокојству и једино што вас интересује нека буде стандард.

    Није у реду да ви нама намећете нешто а ни ми вама.

    Comment


    • Ne znam Urose sta imas protiv Srba iz Vojvodine,nasi preci su izbegli sa tog Kosova,ne mozes ti da budes veci Srbin od mene samo zato sto sam iz Vojvodine,borili smo se pre 150 godina da postanemo deo srpske drzave i sad bi neko da nas vrati Madjarima,to sto ovaj Losmi lupeta ko Maksim po diviziji nije stav Srba iz Vojvodine nego licno njegov,ja slabo divanim Madjarski ali za njega ne brinem,on bi postao veci Madjar od Madjara.

      Comment


      • Ne trebaju nama protivnici, nikada nam nisu ni trebali, volimo mi sami, tako medju sobom da unizavamo i unistavamo jedni druge.

        Homo homini lupus X10 Serbian edition.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ниси разумео. Највеће Србе сам упознао из Војводине. Само кажем на целок територији народ да се изјасни. Северна дежава ће бити европска, може да иде и неко из Ниша. А нека Србенда из Суботице би се спустила у БГ пашалук.

          Да се слични групишу. Ми Срби ћемо јужно јер ми наслеђујемо проблем Косова а они северно јер хоће у ЕУ и ту им је граница са ЕУ.

          Практичном методом сам доделио територије.

          Да можемо да се окупимо око исте идеје и ми јужно, Срби, и они северно.

          Ваљда држава и постоји јер се људи окупе око идеје. Ова тренутно је дисфункционална.

          Типа ти Михајло хоћеш да будеш Србин селиш се јужно, неко из Врања хоће у ЕУ, иде северно. Признамо једни друге и свако својим путем као хомоген ентитет.

          А не овако пола хоће једно пола друго. Можемо се поштено поделити и наставити свако својим путем.
          Last edited by Cassius Clay; 24-09-19, 15:14.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Sta kazes za Kacavendu Goku? I da pretresemo jos nesto, ne znas ni srpsku istoriju ne mozes tu sa mnom, ali si pglu pa se zalecete a realnost vam je neka Bog sami zna koja i sta radite.

            Zivela buducnost
            Šta kažem za Kačavendu? Pa isto što i za tebe. Uvek je bilo i biće izroda, sramotnih ljudi koji brukaju sve ostale članove određene skupine ljudi.

            Ako nisi glup, onda nećeš generalizovati i poistovećivati sve članove sa tim jednim. Ali to je za tebe isuviše komplikovano da shvatiš.

            Ajde da probam da ti prevedem. Pošto si ti glup, a pišeš na ovom forumu, ja kad bih bio glup mislio bih da su svi koji ovde pišu glupi, jer si ti glup.

            Jel sad kapiraš? Naravno da ne.
            Last edited by goku; 24-09-19, 15:20.

            Comment


            • Најпоштенији је мој предлог. Што бих ја морао да гледам издајнике и наказе које се боре за нека прсва, и зашто би наказе морале мене да гледају.

              Ето нпр тај прајд 2022. ако се одржи цепам српско држављанство и постајем апатрид. Што би неко морао мене да злоставља? Овако ви то северно организујете, слију се новци у касу од туриста, напредујете у имтеграцијама и ћао.

              Бољи предлог у животу нисам дао.

              Већина становништва то не жели, ми јужно то нећемо одобрити па нека над бомбардују.
              Last edited by Cassius Clay; 24-09-19, 15:21.

              Comment


              • Odličan predlog Urke. Jesi li to sad smislio ili već ta ideja dugo kuva u tebi?[emoji1]

                Comment


                • Дуго. Покушавао сам да нађем најмањи заједнички садржалац али он не постоји. И што да губимо време у неким дебатама по ћирилицама када може свако својим путем да крене.

                  Њих људе интересује висока плата, стандард, еу интеграције, нас интересује нека духовна и традиционална страна.

                  Не видим неку штету пружити руке, разменити становништво као Турска и Грчка и наставити свако свој живот.

                  Свако би живео и проживео последице у складу са својим избором, и световне последице а и неки већи суд.

                  Ми би се на световном плану провели ко боси по трњу, али ако би били до краја исправни, награда би била огромна.

                  А они свој новац нека у гроб понесу, шта ће после, не знам.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Šta kažem za Kačavendu? Pa isto što i za tebe. Uvek je bilo i biće izroda, sramotnih ljudi koji brukaju sve ostale članove određene skupine ljudi.

                    Ako nisi glup, onda nećeš generalizovati i poistovećivati sve članove sa tim jednim. Ali to je za tebe isuviše komplikovano da shvatiš.

                    Ajde da probam da ti prevedem. Pošto si ti glup, a pišeš na ovom forumu, ja kad bih bio glup mislio bih da su svi koji ovde pišu glupi, jer si ti glup.

                    Jel sad kapiraš? Naravno da ne.
                    Crkva je dala zastitu Kacavendi koliko znam a on je trebao biti patrijah. U RL verovatno si bezvredan i to te izjeda ali tako je to Goku. Vidi se iz aviona, isjuliraj malo. Da sam glup, mizda..ali sam i dalje pametniji od tebe, a verovatno i srecniji..sta da ti kazem..mozes samo da places
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dobar predlog Urose

                      Ja prelazim u taj severni deo.. za EU.
                      Za civilizovan svet, za svacije pravo na svoje misljenje! A vi dole spaljujte vestice, secite ruku onom ko ukrade, zatvorite svakog ko misli drugacije..

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Crkva je dala zastitu Kacavendi koliko znam a on je trebao biti patrijah. U RL verovatno si bezvredan i to te izjeda ali tako je to Goku. Vidi se iz aviona, isjuliraj malo. Da sam glup, mizda..ali sam i dalje pametniji od tebe, a verovatno i srecniji..sta da ti kazem..mozes samo da places
                        Definiši šta znači biti bezvredan u realnom životu?
                        Last edited by goku; 24-09-19, 15:55.

                        Comment


                        • Ne znam, ali svako ko ima drugačije mišljenje u diskusiji sa Lošmijem dobija taj epitet da je bezvredan, jadan, bedan, ne postoji van foruma... Dok Lošmi dolazi sa bazena, ili iz saune, ne mora da radi 8 sati dnevno, nego kad on hoće (verovatno je zato i rekorder po broju postova ako se gleda srazmerno vremenu provedenom na forumu).

                          Pritom je vrlo dobar u psihologiji, a ti si lak za čitanje.
                          Last edited by mark !t zer0; 24-09-19, 16:05.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Hahaha.. Ma udavi Goku sa ovom crkvom i glupostima. Nikog to ne zanima, lik je realno dosadan. Nije da te nadmudri nesto,vec dosadan. Kad krenu sa Balkan Infom, cirilicom, levijatan, 1244, zadrugom, Kosovom, crkvom,srpstvom..meni muka...

                            Biti Srbin se podrzaumeva, ne treba to filozofirati i pricati kako je neko veci Srbin od drugog, to kad cujem, meni odmah muka...Totalno dosadne licnosti, supljacima itd....te price nikog ne interesuju..

                            Ma dosadni ste..najvise me nerviraju dosadni ljudi...a ti si simbol toga na ovom forumu i ne vidim kako mozes biti drugaciji u RL...pricas o necemu a pojma nemas sta pricas...ne znam cime se bavis ali se molim Bogu da nije nista vezano za bilo kakvu istoriju...

                            @mark ako znam nesto, to je da procenim.. ovaj Goku je toliko dosadan, da to nije realno...uzivo ne mogu ni da zamislim kako je...toliko jedan negativan covek da se to moze samo porediti sa onim supermenom..samo mrace..nema tu jednog njegovog posta da nije neko mracenje itd...u najboljem slucaju je post dosadan..i kao takvog ga ne vidim u RL kao nekog pragamticnog itd...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post

                              @mark ako znam nesto, to je da procenim..
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ne znam, ali svako ko ima drugačije mišljenje u diskusiji sa Lošmijem dobija taj epitet da je bezvredan, jadan, bedan, ne postoji van foruma... Dok Lošmi dolazi sa bazena, ili iz saune, ne mora da radi 8 sati dnevno, nego kad on hoće (verovatno je zato i rekorder po broju postova ako se gleda srazmerno vremenu provedenom na forumu).

                                Pritom je vrlo dobar u psihologiji, a ti si lak za čitanje.
                                Da, to je najjače, radi 2 sata dnevno jer mu se može i onda ovde visi jer verovatno ne može da smisli bolji način da provede dan.

                                A šta ja da kažem koji stvarno radim 3 sata dnevno u OŠ i još petkom imam slobodan dan. 36 radnih nedelja puta 4 dana, ukupno 144 radna dana godišnje i 221 neradan. Kada se prevede u sate oko 430 sati godišnje, znači oko 55 dana sa osmočasovnim radnim vremenom. Kinta preko 60 soma, sad će biti skoro 70.

                                Možda bih i mogao negde više da zaradim, ali bih radio 3 puta više, neka hvala. Ovako imam skoro ceo dan za sebe i dete kad ga uzmem za vikend. I da, još sam razveden, nema žene da mi sere, milina.

                                Jedan vikend išli na terensko jahanje po fruškoj gori, drugi biciklovima do Velike Remete. Ima tu još štošta sadržaja, ali da sad ne zamaram.

                                Ne znam, verovatno klinac Lošmi to sve ima, plus još bazen i saunu, ali najviše voli ovde da bleji, šta ćeš, čovek mazohista.

                                Lošmi pogledaj malo postove, vidiš da te svi sprdaju.
                                Last edited by goku; 24-09-19, 16:44.

                                Comment

                                Working...
                                X