Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by princara View Post
      Hahahaha koji amaterizam od glume . Jel realno da se ovakve gluposti prodaju narodu ...
      Pa pogledaj na kom kanalu se prikazuje.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Posle ovoga sam morao da otvorim informer



        "(VIDEO) VUČIĆ POMAŽE MLADIĆU U NESVESTI: Pogledajte kako je premijer reagovao, KADA SU SVI OSTALI SKAMENJENI!

        Ovo ni najboji režiser ne bi mogao da izrežira. Tokom gostovanja Aleksandra Vučića emisiji Ćirilica na TV Hepi dečaku iz publike je pozlilo, a prvi se snašao upravo kandidat za predsednika Srbije"


        Naslov je standardan, al' u podnaslovu ne mogu da ukapiram da li su tolike ljige koje se uvlace (99,9% sa obzirom na istoriju izvestavanja) ili su i oni poceli da ga zajebavaju. Hvala im sto su bar ostavili prostor da se protumaci onako kako bi trbealo, posto je ovo ocigledno izrezirano.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Pa pogledaj na kom kanalu se prikazuje.
          I to sto kazes

          Comment


          • Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Pa jebo nadrealiste i monti pajton šta radi Marić srpski Lari King.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Šta se to dešava bre sad sam došao iz kafića vidim neka porađanja wtf
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Hahhahah, jao brate sta sve ljudi nece uraditi...Vucko je nas Supermen.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Koliko mi drago što ne gledam TV majke mi
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Šta se to dešava bre sad sam došao iz kafića vidim neka porađanja wtf
                      Ma neki baja pojeo pokvaren sendvic.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ja citam komentare po YT, sajtovima i valjam se od smeha....Ovo ce njemu proci naravno kod penzionera, samo sto je uhvatio los tajming, jer je predizborna cutnja sad, morao je ovaj potez ranije da povuce, to ce Aki objasniti bolje i strucnije od mene
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Koliko mi drago što ne gledam TV majke mi
                          Ne gledam ni ja, al mi sve penesu
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Izvalio sam da čika Vučko izvodi čuda Nego fak Vučko , ave Beli

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Za mene veci sok neka druga stvar koja se desila pre par sati, nego ovaj folirant koji pada u nesvest.

                              Comment


                              • Mariću čuo sam da te Vladar uposlio da mu tapšeš kao statista dok je porađao tu ženu sinoć. I to da si bio u prvom redu
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X