Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па колико је мали тај простор кад ми толике милијарде година лутамо, настали из биг бенга, а ништа да нас погоди све те милијарде година? Када ће нас нешто разнети што ће онако случајно налетети пошто смо настали ни из чега и лелујамо галаксијама?
    Last edited by Cassius Clay; 12-09-19, 22:40.

    Comment


    • Ај то.
      Него ми није најјасније како се и даље не претварамо из мајмуна у човека (мада и даље имамо дивних појединачних примера).
      Или, како смо то стали у еволуцији?

      Шта смо сада ми нешто коначно?
      Еволуција може да има крај?

      Уби ме то несазнање ....

      Comment


      • Originally posted by mr.gold View Post
        Ај то.
        Него ми није најјасније како се и даље не претварамо из мајмуна у човека (мада и даље имамо дивних појединачних примера).
        Или, како смо то стали у еволуцији?

        Шта смо сада ми нешто коначно?
        Еволуција може да има крај?

        Уби ме то несазнање ....
        Ajd i to, nego kada se uopste majmun pretvorio u coveka, voleo bih da vidim primerak tog stvorenja.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Danas je sve drugacije. Pre milion godina je bilo tako, danas od coveka nastaje majmun i to mnogo vecom brzinom nego od majmuna covek.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • И то нема прелазних облика нигде.

            Нигде неких мутаната, несавршених еволуција.

            Боли човека што га неко створио па измишља човечанство 1000 чуда, пре ће веровати да су од мајмуна настали.

            Ја сам одлучио да купим мајмуна и да пробам да га учим неким речима за почетак. Макар да му убрзам евочуцију.

            Да до мојих праунука његови већ буду човекомајмуни. Али да, не мере то тако брзо.

            Comment


            • Comment


              • Обори ми теорију. Какав је љуби га тата Фахри Муслиу, исти тата. Патриота

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Paranoidno-sizofrenicni majmun.
                  Daj za Urketa neki prelazni oblik, pola majmun -pola covek.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • 弱肉強食, рачунај да си репутиран с моје стране.
                    И даље имам проблема са репутационом потенцијом, тако да можеш само умно да се наслађујеш фиктивном а заслуженом репутацијом.

                    Људски је да репутација нас репутационих инвалида вреди исто као и репутација репутационих громада форума.

                    Comment


                    • Не индиго. Ја знам шта би рекли. Их, па то није одмах. то се миц по миц милионима година. Од доказа имају само лаже ископине плаћених научника легитимисаних док су прсви проказани.

                      Али нешто не могу објаснити откуд днк у човеку који има превише инфорација. Ни из чега настала толика количина информација.

                      Исве то вртећи се кроз галаксије вртећи се око ужарене лопте, без разлога, самостварајући систем, чекајући годоа.

                      Неко нас опасно јебе али сами се гузимо :d

                      Голдова репутација вреди као 5000 ових од еволуционара. Јер док су они настали од мајмуна, њега је Бог створио.
                      Last edited by Cassius Clay; 12-09-19, 22:59.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Paranoidno-sizofrenicni majmun.
                        Daj za Urketa neki prelazni oblik, pola majmun -pola covek.

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Не Индиго. Ја знам шта би рекли. Их, па то није одмах. То се миц по миц милионима година. Од доказа имају само лаже ископине плаћених научника легитимисаних док су прсви проказани.

                          Али нешто не могу објаснити откуд ДНК у човеку који има превише инфорација. Ни из чега настала толика количина информација.

                          И све то вртећи се кроз галаксије вртећи се око ужарене лопте, без разлога, самостварајући систем, чекајући Годоа.

                          Ми смо и даље у еволуционом процесу?

                          Приметио сам ја да ми од рођења један део тела доста, подоста .... па богами прилично порастао од рођења.
                          Јел се то зове еволуција?

                          Мислио сам на ногу, да не буде неких инсинуација и Фројдовских конотација.

                          Comment


                          • Gold, smatraj da si banovan

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Тек када се покрену ове теме схвати се јадна људска судбина. Мизерни у својој небитности, ношени егом, изигравамо Бога, а немамо процесор да појмимо уопште ту појаву.

                                И онда као кадс би Пентиум 1 покушала да покрене најновију игрицу, забагујемо, није нам јасно, и само јер нам је нелогично користећи наш малени мозак, ми одбацујемо нешто пуни себе као да смо нешто паметни.

                                Никола Тесла је са пентиум 2 видео што нико од нас није, а ми покушавамо да схватимо како смо то створени од Бога - најсавршенијег "компјутера" и то све са пентиум 1 рамима и меморијом.

                                Да могу тако лоши компови као што смо ми људи да покрену тако комплексан систем који само најсавршенији може, вера не би била потребна јер би докази били ту.

                                А пошто црно на бело доказа нема, то не значи да смо паметни јер их не видимо, већ да смо јако ограничена бића.

                                Comment

                                Working...
                                X