Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma meni je lik nebitan, niti interesantan u svojim palamudjenjima i raspravama, samo kazem na ovom primeru, ok zajebo se, nije informisan, gresaka je sto pise o necemu sto eto ne zna, mada koja je verovatnoca da Borjan nije "nas" ...ali stvar je u tome sto se ceo tw digo na noge da je lik glup ko q, jer zaboga tako nesto da ne zna.
    Sacuvaj boze.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Волим како су жене представљене у овим старијим филмовима. Онако најближе истини.

      Comment


      • Ja čak mislim da se nije zajebao već da je znao dobro da Borjan ima Kanadski pasoš, ali da je twit usmeren da žacne zvezdaše jer on i još neki to jedva čekaju. Takvi ne mogu da prežale Stojkovića, iskreno i onako lud i sa svim manama je još uvek naš najbolji domaći golman (možda naš Popović da mu bude konkurencija).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pa i jeste problem sto nije informisan, pametuje po tviteru, a blage veze nema.
          Nije mu bilo cudno da Borjan nikad nije pozvan u reprezentaciju, cak ni kao zamena...neko bi se zapitao zasto je to tako, izguglao Milan Borjan i shvatio, a ne odmah tviter

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Teško mi je da prihvatim da neko ko je član skupštine FKP ne zna o Borjanu ništa a pre dolaska u CZv je FKP kontaktirao Borjana, plus mu je supruga bivša direktorka marketinga FKP.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Grobar je, sigurno da nema pojma da li je Borjan zvan nekada ili nije.
              A to komentarisanje i davanje suda o necemu sto pojma nemamo, posebna kategorija ljudi na internetu.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post

                belgrade_owl, to je "Zona sumraka", zajebancija.
                Znam sta je ZS, ali sad kad krenu pro drzavni mediji da prave tekstove na istu temu bice nama "zajebancija"

                Comment


                • Ми смо сви полудели ја сам сигуран. Сад ко на коју страну. Осилили смо се јер имамо да једемо и топао дом, неки наши далеки преци су се мучили као пси, били гладни, нису имали времена да једу говна. Једење гована долази из доколице и онда се показује право лице људи.

                  Кад смо се сетили нешто лепо да урадимо, да се организујемо? Ето Лошми и ја док смо се свађали, могли смо средити неко двориште испред неке згрсде или неки паркић за децу.

                  Што пре схватимо колико смо ретардирани, боље по нас.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa i jeste problem sto nije informisan, pametuje po tviteru, a blage veze nema.
                    Nije mu bilo cudno da Borjan nikad nije pozvan u reprezentaciju, cak ni kao zamena...neko bi se zapitao zasto je to tako, izguglao Milan Borjan i shvatio, a ne odmah tviter

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Boki kao i uvek u metu. Danas je bar lako biti ''obavesten''.

                    Rulja na internetu je opet teska, svi jedva cekaju da nesto pogresis da te nasole kao majmuna i da ti sjebu zivot. U Srbiji je izrekao da komsiji crkne krava, simbol klasicnog Srbina i njegovo misljenje o uspesima drugih ljudi.

                    Ako nemas zivce,dzaba ti sve.. samo se nerviras oko nebitnih stvari. Ovde nebitni ljudi postaju bitni, svi nesto znaju i palamude. Posebno su frustrirani oni koji misle da su dobri i da znaju nesto, ali u RL nista od toga, onda ih izjeda sujeta na internetu itd...Opasna je stvar internet i treba je dozirati i znati se ponasati tu.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Ми смо сви полудели ја сам сигуран. Сад ко на коју страну. Осилили смо се јер имамо да једемо и топао дом, неки наши далеки преци су се мучили као пси, били гладни, нису имали времена да једу говна. Једење гована долази из доколице и онда се показује право лице људи.

                      Кад смо се сетили нешто лепо да урадимо, да се организујемо? Ето Лошми и ја док смо се свађали, могли смо средити неко двориште испред неке згрсде или неки паркић за децу.

                      Што пре схватимо колико смо ретардирани, боље по нас.
                      Mi smo bar shvatili i zakopali sekire. Ima neki koji to nikada nece moci. Vecini ce biti zao sto se necemo klati, vise daleko nego onih koji ce uzivati u nasim toplim i prijateljskim postovima.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Djo na putu do 10 miliona....
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Borjan je koliko ja znam reprezentativac Kanade.

                          Cuo sam za tu informaciju pre nekoliko godina kada je branio za Radnicki.

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Волим како су жене представљене у овим старијим филмовима. Онако најближе истини.

                            Vivijen Li ili cuvena Skarlet O 'Hara
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Danas prva parada ponosa u Sarajevu, mogu reći jedna lijepa stvar u opštem ludilu države BiH.

                              Comment


                              • Свака част. Кога је више било, полицајаца у цивилу или учесника?

                                За 20 година се надам да ће бити и парада општења са животињама. Ваљда је то следећи стадијум развоја. Јер је плод истополне љубави и човека и животиње исти - ништа.

                                Када се посматрају такве појаве у филозофском смислу посматрају се у идеалтипским примерима - треба замислити да овај свет цео у овом тренутку заволи искључиво исти пол. Резултат тога је крај човечанства.

                                А ко планира да неким медицинским инжињерингом то мења, тај се пркоси природи и Богу, планети, апсолуту, исто као и овај што пали шуме. Јер промовише деструкцију.

                                Опет с друге стране, осудити те људе је глупо. Тући их је још глупље. Није хришћански. Ми не знамо како се они осећају, али сигурно их не треба тапшати по рамену у смислу легитимисати њихов однос. Немају право на нешто што биолошки у теорији не могу да направе а то су деца.

                                Ко мало познаје ствари зна да се ради о чистом сатанизму и да подршку добијају јер су добар разбијач породице.

                                Ти људи опет кажем нису криви, требају да живе у миру као индивидуе јер доста њих су добри људи овако, и не штете друштву све док се не представе као легитимни.

                                Мој став. Шта ви мислите? Вређања без.

                                Comment

                                Working...
                                X