Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Delite po svim društvenim mrežama. Majko Srbijo volim te, državo Srbijo popušiš mi kurac.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Smešan je kao crtani film ovaj Bojan Tomović, presmešan. Ja da nemam hleba da jedem a taj da mi daje pečeno prase, pre bih od gladi crkao.
      Steta sto neko drugi ovo nije izjavio, imao sam spreman odgovor na ovaj post.

      Ti si mi drag, necu na tebe djonom.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Smešan je kao crtani film ovaj Bojan Tomović, presmešan. Ja da nemam hleba da jedem a taj da mi daje pečeno prase, pre bih od gladi crkao.
        Momak ima dijagnozu bipolarnog afektivnog poremećaja...
        Tako da ne čudi ovakvo ponašanje, u sklopu je bolesti.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Momak ima dijagnozu bipolarnog afektivnog poremećaja...
          Tako da ne čudi ovakvo ponašanje, u sklopu je bolesti.
          Ovo sam hteo da napišem, skoro sam gledao klip kada je pričao da ima ti bolest.

          Comment


          • Ne može nijedna bolest da te natera da pre 10 godina pričaš čist srpski a sada čist crnogorski naglasak. To se zove šupak. Jer nebitno je da li je on Srbin ili Crnogorac, to se na popisu iskazuje, i imaš ti pravo da pričaš kako hoćeš, ali mi je to odvratno.

            I da je obrnuto bilo bi mi odvratno.

            Degenerik je rodjen u Somboru i na starim klipovima priča na jedan, a danas na totalno drugi način. Nisi ti zbog ekavice ili ijekavice manji Srbin/Crnogorac, ali ta kameleonština je dno dna.

            Splačina.

            Isto imam i da zamerim bivšem profesoru Vladimiru Pavićeviću bivšem poslaniku skupštine Srbije. Odmah je kako je otišao dole počeo da priča drugačije. Koja je poenta toga?

            Bio mi je svetli primer svega, njegova objašnjenja Loka Rusoa i Hobsa ću pamtiti zauvek, ali ne bih mu ruku pružio više.
            Last edited by Cassius Clay; 05-09-19, 18:40.

            Comment





            • Isti je čovek što ne bi mogli da zaključite da nema slike, a Bogme je i sa slikom teško. Šta je ovo i čemu ovo?

              Comment


              • U čemu je poenta?

                Uroše, ja sam komentarisala ono instagram prepucavanje.
                Ne zanima me kojim narečjem (dijalektom) ili izgovorom neko govori sve dok razumem šta govori...ne poentu nego da mogu da "prevedem"...ima previše onih koje iako savršeno razumem šta su rekli ne razumem šta su želeli da kažu.
                To što je neko rođen u jednoj sredini, pa se preseljenjem u drugu državu ili promenom okruženja, promenio izgovor ne menja ga i ne definiše kao osobu, u smislu moralnih i drugih načela, karaktera itd.

                Imam ujnu koja je Dalmatinka...ovde se posle skoro 40 godina, savršeno uklopila i perfektno se služi ekavicom, ali kada ode u Dalmaciju bez problema se prešalta na dalmatinski dijalekt...
                Mislim da bez veze tražiš "dlaku u jajetu"...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ne tražim, u našim naglasicma je lepota i ja se ne bih šaltao ni za šta. Zamisli da neko iz Niša, Leskovca ode u Beograd, ili iz Zapadne Srbije, ili ja, da počnem da glumim i pričam beogradski naglasak neki. Budi bre to što jesi uvek i zauvek, a ne kada ti izvisi karijera u Srbiji pa ti malo menjaš naglasak i hejtuješ sve srpsko.

                  Zato Uroš uvek skida kapu velikom gospodinu Oliveru Dragojeviću, čoveku od principa koji je uvek imao obraz i iskazujem mu ovim putem veliko poštovanje, napunio bi 10 arena, a nikada nije hteo da dodje. Za razliku od Jala, Buba, Dina Merlina i ostalih licemera.

                  Odlučiš se da si to što si i to budeš do kraja života. Kameleoni i preletači, pa ne bih im ruku pružio.

                  Comment


                  • Preekstremno gledaš na neke stvari...
                    Bolje otvori neku drugu temu, da stanemo ovde dok je vreme. OK?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ja sam posle 3 meseca sluzenja vojske u Prokuplju imao akcenat kao da sam se rodio tamo a toga sam postao svestan tek kad sam se vratio na odusustvo u BG, to je prirodna pojava.

                      Comment


                      • Pa pričamo o životnim principima. Ne možeš juče da budeš radikal sutra evropejac, danas zvezdaš sutra partizanovac, danas prijatelj sutra neprijatelj. Nema šta da se otvara tema, grozim se na sve preletače iz interesa.

                        To nije ekstremno to je normalno, da ovakve stavove imamo svi ne bi nam pičkousti bio na vlasti. Nego sve pusti, ćuti, ekstrem, ovo ono.

                        Dok je vreme

                        Da nismo popustljivi ludi Vučić nikada ne bi došao na vlast, nego tim ćutanjem gajimo parazite oko nas. Od ekstremnog desničara do prijatelja Blera i Buša a ti Srbijo ćuti i izokola.
                        Last edited by Cassius Clay; 05-09-19, 19:02.

                        Comment


                        • Ja kako progovorim pitaju me jesam li iz Užica ili Čačka. Meni to nije prirodna pojava, a već sam 6 godina u Beogradu. Ne znam, možda se i prebacim nekada ali baš teško.
                          Last edited by mark !t zer0; 05-09-19, 19:10.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kažu da jeste kod jako muzikalnih ljudi...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Mi iz Vojvodine i da hocemo, ne mozemo da menjamo naglasak. Mada je verovatno najlepsi u celoj Srbiji,mada se meni svidjaju Subuticanke i Beogradjanke.. kako pricaju!!!
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ja volim Novosađane da slušam...i Subotičani su mi super...
                                Vranjanci i Piroćanci npr. su piš...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X