Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenerku? Ccccc sad si se obrukao pred zenama...ccc
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Da li je, miloolja, da li je? Razmisli.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Trenerku? Ccccc sad si se obrukao pred zenama...ccc
        Oljica je dama, voli gospodu
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Trenerku? Ccccc sad si se obrukao pred zenama...ccc
          Nisam, pomogla mi trenerka da džentlmenišem. Jednoj od komšika je bilo hladno pa sam skinuo trenerku i dao njoj.

          Comment


          • Eh da je bio neki sako...

            Najbolje da uzmes onaj kisni mantil, pa da komsinice pogadjaju sta si ispod njega obukao.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Na terasi sediš u trenerci? Nisi normalan. Obrukao si se. Ja na terasi uvek u gaćama.

              Inače vidim trebao si u odelu na terasu

              Comment


              • Stojance je covek sa sela, lepo pise...ako zna da opsluzi 5 komsiki..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Eh da je bio neki sako...

                  Najbolje da uzmes onaj kisni mantil, pa da komsinice pogadjaju sta si ispod njega obukao.
                  Rek'o napisaćeš uzmi kišni mantil pa plaši žene po parkovima.

                  Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Na terasi sediš u trenerci? Nisi normalan. Obrukao si se. Ja na terasi uvek u gaćama.
                  Ja pišem za gornji deo tela, otkud znaš šta sam nosio na donjem

                  Comment


                  • Jedva te prepoznah Uroše.

                    Što se bre kamufliraš svakog dana, je l' si kao i ja malo fijuknuo

                    Comment


                    • Kako bre. Meni je bitno da piše ovo ispod nicka, prepoznatljiv sam na kilometar. Pre bi se ljudi zbunili da to promenim.

                      Zna se kome piše Crvena Zvezda i ko je ciganštura koja to nosi.

                      Inače to su taktike kamuflaže zbog stalkera i pali. Držaću online kurs o tome, promotivna cena 999e.

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Kako bre. Meni je bitno da piše ovo ispod nicka, prepoznatljiv sam na kilometar. Pre bi se ljudi zbunili da to promenim.

                        Zna se kome piše Crvena Zvezda i ko je ciganštura koja to nosi.

                        Inače to su taktike kamuflaže zbog stalkera i pali. Držaću online kurs o tome, promotivna cena 999e.
                        Ma ne obratim pažnju na avatar, al kad pogledam broj postova odmah kažem ovo je Urke. Zavisi i od teme, uglavnom te brzo prepoznam po načinu pisanja.

                        Comment


                        • To tek lagano prepoznati. Psovke, patrio - nacionalizam, pametovanje, egoista, jadni moji drugari u realnom životu. Čim se neko ne slaže odmah ide atak.

                          Ja da sam ovi drugi korisnici, prvo što bih uradio stavio bih sebe na ignore. Ali ko ih šiša kad su tolerantni.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Nisam, pomogla mi trenerka da džentlmenišem. Jednoj od komšika je bilo hladno pa sam skinuo trenerku i dao njoj.
                            Eeee to je ono pravo
                            A sta bi da je i ostalima bilo hladnjikavo ili da su bile ljubomorne, pa im mislim bilo "hladnjikavo" ;) ?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Njih sam ugrejao pesmom. Ja tako okupim komšike da uživaju u mom anđeoskom glasu.

                              Večeras je na njihov zahtev bio ovakav repertoar:



                              Kao i Lepa Lukić:



                              Comment


                              • Hahaha, pa gde Lepu nadje, mislim zenska pesma

                                Nego mnogo se ti nesto hvalises, moram da primetim
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X