Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Bezobrazna ne mozes da ispadnes ili ne ispadnes. Bezobrazna mozes da budes ili ne budes.
    Dobro.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa dobro Ognjene ti si sam rekao pre par dana da si za Vučića iako ne živiš ovde. Tako da smo tada verovatno skontali.

      A ja ne mogu da manipulišem, niti nekog da ubeđujem u nešto ako samo iznosim svoje stavove i uverenja. Da je ovde većina, bar ovih koji pišu o ovoj situaciji za Vučića, verovatno nikada ništa ne bih ni postavila, a kako nisu, hvala bogu, onda eto i slobode da iznensem svoje stavove, a oni su valjda svi već izmanipulisani. Sloboda u smislu ne izazivam time svađe, rasprave i sl, dosta je toga inače svuda oko nas.
      Da li sam ja izmanipulisana? Pa naravno da nisam. Ako od početka znam čvrsto šta hoću i u šta verujem, ako mi neko ne odgovara, ne mogu da ga smislim, ne donosi mi ništa dobro od samog početka, onda svaki drugi izbor je lak, koji god. A posle još lakše, veruj mi.
      Last edited by miloolja; 30-03-17, 14:14.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Огњене, одакле си?

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          jer je ocigledno iz postova da niko ne bi Vucica.
          Vučića niko nebi. Ni mladi, ni srednji, ni stari.
          "Gotov je, nema više, predaj se, kraj je...BS pjesmu napravi"
          Dođu izbori, Vučič 52-53%.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Kod Vucica me nrevira sto je vrlo organizvoan po svakom pitanju u vezi ovih izbora a pokusava to da predstavi kao vrlo spontanu stvar.
            Evo na primer, prosli petak je imao onaj miting u Areni i naravno ljudi iz njegove stranke i iz SPS-a su iz svih delova Srbije organizovano isli.
            U ponedeljak nesto pricam sa koleginicom koja je takodje bila i ona prica sta je radila po Beogradu dok je sve to trajalo. Na moje zacudjeno pitanje sto nisu bili u Areni, kada su vec tamo i isli, ona odgovara, da su oni svi znali da nece uopste uci u Arenu. Oni su isli da se muvaju tuda oko arene u siroj okolini. Ja i dalje blentavo pitam, pa cemu sve to, a ona mi kaze:
            "Pa da bi mogao Vucic u govoru da se izvini svima koji nisu mogli da udju."
            Znaci oni su organizovano napunili Arenu i jos su organizovano poslali 10-20 hiljada ljudi da se vrzmaju okolo - koji kao ne mogu da udju. STRASNO.

            A sve kao spontano, narod pohrlio - ma daj ..... penis do penisa.
            Last edited by Sandugp; 30-03-17, 14:19.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Vučića niko nebi. Ni mladi, ni srednji, ni stari.
              "Gotov je, nema više, predaj se, kraj je...BS pjesmu napravi"
              Dođu izbori, Vučič 52-53%.
              СНС има 700.000 чланова. Значи 700.000 сигурних гласива. На то се додају пензионери и они којима је главни извор информација Информер и Пинк и дође се до бројке од 1.5м гласача. 200-300к покрадених гласова.

              Comment


              • A pa ako te samo to nerivra ili najviše nervira, blago tebi Dušane.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Naravno da me ne nervira samo to, ali mi uzasno smeta ta izvestacena prirodnost i lazna spontanost. Zeludac mi se okrece kada to vidim.

                  Kada pocne da prica o svojim razgovorima sa Merkelovom, Putinom, Arapima i ostalima.... Pa se toga seca onako uz blagi osmeh, sa setom u ocima....
                  Jao zemljo....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • sto se tice mitinga

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sandu to sam vidio na TVu za Arenu. Stvarno je presmijesno, oni ispred Arene onako tuzno stoje jer nisu mogli da udju.

                      Comment


                      • Covek mrtav ladan za Savamalu kaze da mu je jedino krivo sto je ruseno nocu, a ne danju i da bi on sam usao u bager da rusi.
                        Covek, koji je glavni u drzavi, bi radio nelegalne, protivzakonite stvari, i to jos javno kaze, na bahat i bezobrazan nacin, spinuje zesce o "samo tri barake i to nelegalne". Retard jebeni. A to je samo jedna od ko zna koliko losih stvari koje radi.
                        Onda ljudi koje je postavio u ministarstva, lazni doktori, kriminalci, o njegovom bratu da se ne trose reci itd itd, spisak je dugacak.
                        Covek u proseku slaze na svakih 10 sekundi. Naravno da ne zelim da on bude na celu drzave.
                        Ja cu dati glas Jankovicu. Da li mislim da bi on nesto promenio, radio bolje? Mislim da bi, ali necu verovati sve dok tako ne pocne da radi (ako nekim cudom postane predsednik), ovako sve jos ostaje na recima.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ja se slazem sa Dusanom. Pored svega vec navedenog ovih dana(korupcija, obecanja, dug, standard itd. itd.) mene uzasno nervira ta njegova fake naivnost i spontanost. Ako se neko seca njegovih 50 min predstavljanja na RTS. U prvih 2 min se pravio naivan i rekao voditeljki kao ja gledam u vas posto ja nisam istreniran kao drugi da pricam u kameru, kao ne znam ja to bla bla i tome slicno. Cim je zvonilo za poslednji minut istog sekunda se okrenuo u kameru i porucio biracima ne pogledajuci na trenutak voditeljku. Uvek ima nesto kao ne razumem se ja u to (kad hoce da ismeje ljudi posebno kad je nesto moderno a on da prikaze da je covek iz naroda). Cim prodje koji minut odjednom se itekako razume(ja mislim da on stvarno zeli da cuti ali valjda mu ne da ego da nesto ne zna).

                          Onda fore SNSa ta njihova demagogija i iskrivljavanje i obrtanje cinjenica i istine. Kao da na primer ti pricas sve vreme lose o crncima i radis protiv njih, i ja ti kazem da je to rasisticki i ti onda mene optuzis da sam rasista jer sam pomenuo rasizam, a ti sve vreme a namerom lose radis, ali eto nisi pomenuo rasizam pa nisi rasista, nego sam ja kriv.

                          Kod SNS ima mnogo takvih slucajeva Klasican primer toga u SNS Srbiji je Savamala- Oni razruse objekte i neko im sada izadje na protest, a Vucic napadne opoziciju i te ljudi koji protestvuju. Kao oni rade na destabilizacije drzave, a ne seti se da su oni izasli jer su njegovi ljudi prekrsili zakon. I tako hiljadu primera. Kad god ih za nesto optuzis sto su uradili protvi zakona(partijsko zaposljavanje) prodavanje bez tendera itd. oni tebe napadnu. Njima je napad jedina odbrana jer ne postoji odbrana protiv cinjenica nego se skrece tema. To je ona fora izvini se, oprosti ce ti Djura sto te je tukao.

                          Covek krene da prica o izvinjenju Natasi Jeremic i zavrsi u istom tom tekstu o tome kako oni njega i njegovu porodicu napadaju i kako je njemu tesko i svi treba da mu se izvine. Prica kako ga to ne pogadja ali svaki dan to pominje. Prica vec nekoliko izbora o 10 na 1 a on u koaliciji ima 10 stranaka.
                          Last edited by colchonero; 30-03-17, 14:44.

                          Comment


                          • A kad je izjavio nesto kao da ga zabole patka da slusa predsednika, tj. njegovo zvocanje (u slucaju da izgubi izbore). I to je premijer drzave.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              A kad je izjavio nesto kao da ga zabole patka da slusa predsednika, tj. njegovo zvocanje (u slucaju da izgubi izbore). I to je premijer drzave.
                              On je premijer i predsednicki kandidat
                              plus izjavljuje, ako ne postanem predsednik, dacu ostavku i na premijersko mesto, da li to onda znaci da ako pobedi, onda nece dati ostavku?

                              a da ne pricam koliko je samo govorio da ga mesto predsednika ne zanima i da se nece kandidovati...

                              lazov kakvog nema, a ovo je najbahatija, najneobrazovanija i najgora vlast ikada, a preziveli smo Milosevica
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Da li se je Aki bavio malo anketama za izbore u Srbiji.
                                Također, da li je Aki nekome radio kampanju i ima li svog favorita.
                                Vidio sam da se fiksni vratio, pa da organiziramo još jednu okladu između njih dvojice...
                                Čak sama oklada i rezultati nisu bitni, nego čisto da se šire mase zabave njihovom predizbornom kampanjom.

                                Comment

                                Working...
                                X