Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7528. View Post
    Živela Ukrajin(k)a. Razumem par reči, ali niko ne može da ospori kvalitet muzike, poentu i nastup na sceni. Posle ja imam nešto protiv te divne države i tog naroda

    Ne znam sta si ovim hteo da pokazes ili postignes, ali je svakako interesantno da se neko poput tebe nakacio na pesmu koja nosi naziv silikonski mozak. Cisto za tvoju informaciju u pitanju je ironicna pesma, napomena irnoja nije namenjena svakome.

    Ako si zeleo da pokazes da je ovo muzika koja je popularna i koja se u Ukrajini najvise slusa, tu si pogresio. Da si se samo malo potrudio i svoja istrazivanja prosirio na nesto vise od gugla shvatio bi da je ovo recimo mnogo mnogo popularnije od onog sto si ti naveo kao primer.




    U svakom slucaju, ja bih pre slusao silikonski mozak od onoga sto se servira na srpskoj muzickoj sceni.


    PS Mani se predrasuda i prestani da sudis narodima i ljudima koji pripadaju odredjenim narodima na osnovu dogadjaja koji su se desili pre nekoliko vekova.
    Last edited by belgrade_owl; 24-08-19, 10:32.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Mene bolje niko da ne dira.

      Zajeban sam i nezgodan tip.

      Ja kad se iznerviram idem po kraju i čupam drveće.

      Ruka mi ko medveđa šapa. Jednom sam desetoricu izdevetao.
      Po tebi se odmah vidi da imas zajebanu narav, sve me strah i da repliciram,valjda nece biti posledica.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        29..auu on ima 23, ne bih se ni raspravljao sa njim. Nemojte da komsiji crkne krava. Hvala

        Dodji Indigo na kafu kad hoces i gde hoces. Da se ispricamo, bespotrebno napadas na forumu a komsije smo verovatno.
        Sa Indigom se nije za zajebavati, po potrebi on moze da te resetuje u ovom matriksu, sto nije lose neki put.

        Comment


        • Stojanče legenda. Odmah je došao i ušao nam pod kožu. Prvo svojim ciganlukom drugo i umerenošću i blagom naravi. Hiljadu puta sam mu rekao da bi mi bila čast da me banuje, neće čovek iako mu se nameštam na košarci.

          Takvu ljudinu je teško ne voleti

          Comment


          • Masine verovatno testiraju novi kod za svadju, prilicno dobre rezultate daje. Sta li nas ceka u novoj verziji....
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dao bih Urosu reputaciju ali moram da je proširim. Ne možeš jednostavno sa nekim ljudima, bar mi implusivni.

              Zato ignore i ćao, mnogo zdravije.

              Inače, meni je ova pesma top



              Nisam mnogo ispratio dalje njen rad jer bacam jak hejt na bassivity ali kada se ovo pojavilo, bilo je drugačije od svega ostalog.

              Edit: malore sam prošao Lošmijem, velikim ili običnim, nije bitno. Hvala Acu!!!

              Top izgleda, nenormalno olakšanje za nas iz Zapadne Srbije.
              Last edited by mark !t zer0; 24-08-19, 10:38.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Po tebi se odmah vidi da imas zajebanu narav, sve me strah i da repliciram,valjda nece biti posledica.


                Comment


                • Originally posted by 7528. View Post
                  Stojanče legenda. Odmah je došao i ušao nam pod kožu. Prvo svojim ciganlukom drugo i umerenošću i blagom naravi. Hiljadu puta sam mu rekao da bi mi bila čast da me banuje, neće čovek iako mu se nameštam na košarci.

                  Takvu ljudinu je teško ne voleti


                  E ovako Indigo treba da pišeš i onda nećeš imati problema.
                  Last edited by Karamazov; 24-08-19, 10:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Masine verovatno testiraju novi kod za svadju, prilicno dobre rezultate daje. Sta li nas ceka u novoj verziji....
                    Dobro si isprogramirao Sovu, zadovoljan sam sa rezultatima. Nastavi dalje po planu, uskoro cemo ih imati sve.
                    Kodno ime: Karamela
                    Strateski plan: Divide et impera
                    Za: Somu
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Gde dobro, previse namcoraste naravi u kodu!

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post

                        Inače, meni je ova pesma top



                        Nisam mnogo ispratio dalje njen rad jer bacam jak hejt na bassivity ali kada se ovo pojavilo, bilo je drugačije od svega ostalog. .
                        Šta je ovo jbt? Gde nestade dobra muzika.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Ne lupaj Miks, nego odvrni bass i opusti se.

                          malo pojačaj radio o
                          Last edited by mark !t zer0; 24-08-19, 10:57.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK
                            Sto ovi Uzicani, Cacani imaju ovolike komplekse nize vrednosti.
                            A sta ti imas lose da kazes o Uzicanima, divni ljudi i pre svega pametni.
                            Kruzni tok level 1, vozac studirao Megatrend.
                            Last edited by belgrade_owl; 24-08-19, 11:03.

                            Comment


                            • Šalim se, nema više dobre muzike, otpev'o ju je Čola svu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ne lupaj Miks, nego odvrni bass i opusti se.

                                malo pojačaj radio o
                                Ovu sam jednom čuo na pecanju kad je drug pustio. Nešto lažeš ko plejbek. Ništa upecali nismo.
                                Inače, nisam bio siguran da je to ta, krenem da proverim na guglu i krenem da kucam Senidah tekstovi, i kad sam ukucao Senidah t, ono izlazi trandza
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X