Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urose ajde ne budi nervozan. Opet si poceo da pricas sam sa sobom. Za ovo bi morala kazna da ti sledi posto ovo radis 10 put. Da vise nista ne uradim u zivotu i ostanem kuci, opet cu vise putovati i biti uspesniji od tebe. Na tebi je da sednes i places posto nista drugo nisi u stanju da uradis. Sto se tice batina? Hoce neko reagovati na ovaj kukavicluk i pretnje preko virtuelnog foruma ? Ili ce se ovom slinavku sve tolerisati? U RL ne bi trajao nekih 20m sa takvim pretnjama na ulici. Odbij se prvo od roditeljskog novcanika i kasike pa prdi nedto o bilo kakvoj borbi. U tvojim godinama sam vec imao svoj stan xD. Toliko si me iznervirao sad da odoh u saunu, teo sam prvo na bazen, sta mi radis..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Sa cime najvise volite da jedete tortilje?

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Urose ajde ne budi nervozan. Opet si poceo da pricas sam sa sobom. Za ovo bi morala kazna da ti sledi posto ovo radis 10 put. Da vise nista ne uradim u zivotu i ostanem kuci, opet cu vise putovati i biti uspesniji od tebe. Na tebi je da sednes i places posto nista drugo nisi u stanju da uradis. Sto se tice batina? Hoce neko reagovati na ovaj kukavicluk i pretnje preko virtuelnog foruma ? Ili ce se ovom slinavku sve tolerisati? U RL ne bi trajao nekih 20m sa takvim pretnjama na ulici. Odbij se prvo od roditeljskog novcanika i kasike pa prdi nedto o bilo kakvoj borbi. U tvojim godinama sam vec imao svoj stan xD. Toliko si me iznervirao sad da odoh u saunu, teo sam prvo na bazen, sta mi radis..
        Sa 23 godine si od svojih para kupio stan
        Baci neki savet nama obicnim smrtnicima. Losmi Buffet.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • To i ja pričam. Kad smo već zamenili našu istoriju za njive i livade Vojvodine, močvarno tlo koje su Švabe (pod ovim smatram Nemce, Čehe, Slovake,..) isušile, valjda treba i da iskoristimo njene pogodnosti. U današnje vreme nisi ništa ako nemaš šta da ponudiš (može se shvatiti na nivou jedinke, kao i države). Naša najveća perspektiva leži upravo u poljoprivredi, ali država dosta spotiče tu granu svojim mizernim otkupnim cenama. Forsiraju se ljudi da idu u gradove, rade u supermarketima za 200e, da bi platili državi račune i imali da egzistiraju. Čovek na selu ima sve što mu treba da obezbedi opstanak. Skoro mi drugar kaže da kad su bile sankcije i kad je beogradska sirotinja čekala u redu za hleb, oni nisu tih problema imali, jer je na selu brašna uvek bilo. To samo govori koliko je čovek u gradu zavisniji od države nego čovek na selu.

          A u tu priču da arapi kupuju zemlju verujem ko i u priču da oni grade BG na H2O (uzgred onaj šeik bez jednog zuba se više nikad nije pojavio, kao ni neki drugi Arapin).

          A najveći krivci su ljudi poput mene, koji su prebegli, poput onih koji ne žele da se bore, da dižu bunu, poput ljudi koji šetaju mirno i to nazivaju protestom, duvaju u neke pištaljke šta ti ja znam, bez ikakvog smisla.

          Da ne spominjemo one koji su se prodali i koji (ne)svesno učestvuju u njihovoj igri, koji smatraju da to što primaju platu opravdava zločine koje čine. Pa ubici se sudi za ubistvo, bio on plaćen za taj zločin ili ne.

          Ne znam, mali broj ljudi se bori, tu su doprinele i ove društvene mreže gde ljudi veruju u neku Twitter revoluciju, pišu već par godina - gotov je (jednom će i pogoditi, što će istaći, iako su 36326 puta pogrešili), imaju Twitter sud, Twitter advokate, Twitter svedoke.

          Valjda će doći dan kada ćemo izvaditi glave iz peska, nadam se da će do tad preživeti neka znamenitost Beograda, neka rečica Stare Planine
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Sa cime najvise volite da jedete tortilje?
            tortilju mešam isto ko testo za galete. Sa nutelom
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Ja sam i uradio da bi me kaznili. Idi prijavi me i plači. Ti si imao stan u mojim godinama... Zaudaraš na sirotinju, ja imam taj luksuz da ne moram kurcem da mrdnem i da opet živim dobro, verovatno me zato boli dupe za tog Vučića. A sećam se i šta ti je bilo prvo na umu kada sam pomenuo inostranstvo... "bauštela". To gledaš iz svog ugla, ja idem da se doškolujem i mlatim praznu slamu sa maminim i tatinim parama.

              A ti se kupaj u sauni, skupljao si cele godine, red je da se iskupaš pa nazad.

              Comment


              • Vidis na nutelu sam zaboravio kao mogucnost.
                Dajte mi jos neke predloge,imam brdo nekih tortilja u frizider ne znam sto cu s njima.
                Jutros pojedoh sa tunjevinom,trapistom i paradajzom.Malo sam parmezana dodao,solidno dosta to bjese.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Sa 23 godine si od svojih para kupio stan
                  Baci neki savet nama obicnim smrtnicima. Losmi Buffet.
                  29..auu on ima 23, ne bih se ni raspravljao sa njim. Nemojte da komsiji crkne krava. Hvala

                  Dodji Indigo na kafu kad hoces i gde hoces. Da se ispricamo, bespotrebno napadas na forumu a komsije smo verovatno.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by 7528. View Post
                    Ja sam i uradio da bi me kaznili. Idi prijavi me i plači. Ti si imao stan u mojim godinama... Zaudaraš na sirotinju, ja imam taj luksuz da ne moram kurcem da mrdnem i da opet živim dobro, verovatno me zato boli dupe za tog Vučića. A sećam se i šta ti je bilo prvo na umu kada sam pomenuo inostranstvo... "bauštela". To gledaš iz svog ugla, ja idem da se doškolujem i mlatim praznu slamu sa maminim i tatinim parama.

                    A ti se kupaj u sauni, skupljao si cele godine, red je da se iskupaš pa nazad.
                    Ja rekoh ti si borac za seljaka a rodjen bogat, a ja siromasan kao podstanar. Sve sam zaradio ...zivim 10g sa devojkom..mimo sise..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • 24 od skoro. Neće Indigo kod tebe nego kod mene, i pored kafe moja ponuda su alkohol i žene. Neće sigurno sa tobom u sauni da se čvari, dečko je strejt.

                      Indigo brate, odluči, presudi. Kako on mito daje Indigu pokvarenjak

                      Ja nisam seljak, ja sam seljačina. To je druga tema.
                      Last edited by Cassius Clay; 24-08-19, 10:00.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        29..auu on ima 23, ne bih se ni raspravljao sa njim. Nemojte da komsiji crkne krava. Hvala

                        Dodji Indigo na kafu kad hoces i gde hoces. Da se ispricamo, bespotrebno napadas na forumu a komsije smo verovatno.
                        Napadam? Druze ako nisi primetio ja klepam po svima pitaj tog istog Urosa, Kronosa i ostale.
                        Isto tako i izdrzim udarac kada ga zasluzim kao npr ono prozivanje Limuna koje je bas bilo nisko, zna Markan o cemu pricam.
                        Samo opusteno kod mene nema zle krvi
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Sa 23 godine si od svojih para kupio stan
                          Baci neki savet nama obicnim smrtnicima. Losmi Buffet.
                          Nista neobicno, 90-ih su nosioci stanarskih prava imali mogucnost da veoma jeftino kupuju stanove. Ja sam sa nekih 25 imao svoj stan, ali zato nisam sa 23 imao diplomu fakulteta posto izmedju ostalog nisu postojali Singidunum, Union, Megatrend i slicni fakulteti na kojima svako ko upise dobije diplomu.

                          Comment


                          • Ovo već postaje simpatično.

                            Comment


                            • Indigo je sa Ukijem nedavno imao sukob,i to je bas bilo napeto.
                              Evo ih sad bff postali.Nikakve zle krvi.
                              To je pozitivan primjer i putokaz svima na forumu.

                              Comment


                              • Mene bolje niko da ne dira.

                                Zajeban sam i nezgodan tip.

                                Ja kad se iznerviram idem po kraju i čupam drveće.

                                Ruka mi ko medveđa šapa. Jednom sam desetoricu izdevetao.

                                Comment

                                Working...
                                X