Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde si bio Losmi? Banovan ili?

    Sad ocekujem Vuka da postavi Karamelu(nemojte se svadjati)
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Necu, volim da gledam svadje izmedju Urosa i Losmija
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Necu, volim da gledam svadje izmedju Urosa i Losmija
        Ne znam, nekako sam navikao na to
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ovo je moja "karamela"

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Iskreno, odahnuo sam nakon tvoje hiperprodukcije poruka u kojima kukumavcis da se neko banuje.
            Sve sacuvano na cloudu i sve dostupno na uvid,
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Samobonovao sam se na kratko. Letovanje, odmor, ali danas putovali pa bleja, odmaram ..pisite prognoze za SP..da vidimo koliko verujete..i sta znate.

              Bas mi bilo super i tek ce biti. Extra su nas gotivili Hrvati, Bosnjaci itd..mozda sto smo iz Vojvodine itd..

              Odmorio sam previse mozak, pa svratio do kronosa i Urosa da ga vrate u normalu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Al vas je Indigo naložio za Irsku. Mnogo jako nema šta. Kako vam je zavalio spin kao Vesić, popadali ste svi.

                  Comment


                  • Lazes, providno i smesno... Slobodno napisi sta god imas, imas moj blagoslov. Nijednom nisam report uradio. Trazio sam ban licno za budalu koja mi je pretila i psovsla javno..sto je za tebe bilo samo povratna reakcija.. zato nisi vise moderator.

                    Poprilicno sam siguran da neces biti ni na nekom drugom mestu, tako da moras da budes tu, da cutis i trpis.

                    Dosta ljudi ovde znaju mene u RL, tako da tvoje besmislice ne piju vode.
                    Last edited by LosmiSK; 23-08-19, 21:47.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by 7528. View Post
                      Al vas je Indigo naložio za Irsku. Mnogo jako nema šta. Kako vam je zavalio spin kao Vesić, popadali ste svi.
                      Si u Srbiji? Ako ostajes onda svaka cast, ma nisi ti neka strina da bezis odavde. Indigo izmislio, zar za takvu Srbendu.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Sadnice se brinu ali kad vam betoniraju park i drveca seku u rodnom gradu tu vas nema nigde. Semjurija sta se ovde pise a na lokalu gde i treba nesto da radite,nema vas nigde...

                        Milos Obrenovic je bio smecar,s am je sebe nazvao velikim..em je promenio svoje prezime, em je bio vise u koaliciji sa Turcima nego sa Srbima. Skidaju se slike sam Bog zna iz koje bezvezne serije a ne pisu se istinite stvari. Sam Vuk Karadzic je bio protiv njega itd..

                        Svasta se nakotilo u Srbiji zadnjih 150-200g najebali smo mi svakako..samo neke Srbende se opamete pa zapale za Irsku..
                        A eto tebe nosiš ime onoga koga toliko prezireš , jbt. koja ironija

                        To što je Miloš promenio prezime, više je da bi imao isto koje nose i braća po majci ali i iz zahvalnosti prema očuhu koji ga je odgajio...


                        To šta je uradio i postigao kao političar, a svi greše, je jako značajno za Srbiju.
                        Nije on bio ni sa kim u koaliciji, on je samo znao da novcem i diplomatijom može više nego silom i ratom postići...
                        Slika nije skinuta iz neke tamo serije. Dođi u BG, prošetaj ulicom Kneza Miloša, stani ispred broja 21 pa vidi svojim očima...
                        Jbg. mi koji smo rođeni u ovom gradu ovo znamo...

                        Ali hajde da se vratimo na onove istorije...
                        Ko je bio Miloš?
                        Nepismeni seljak, trgovac svinjama...a opet vrlo vispren i inteligentan.
                        U vreme tog nepismenog čoveka građene su škole i obrazovne institucije...
                        Uveden Ustav i Skupština...
                        Sadio je i drveće... najbolji primer je platan isped Konaka kneginje Ljubice...
                        Oslobodio Srbiju od Turske...
                        Ukinuo klasne podele, i uveo da je zemlja onoga ko je obrađuje- nije više bilo ni kuluka...
                        Srbija je prva zemlja u Evropi koja je ukinula feudalizam zahvaljujući Milošu...
                        Uveo je i spoljašnju politiku u Srbiju ili bar nacrt i prvi program spoljašnje politike Srbije...

                        To što kažeš da ga Vuk nije voleo? Zašto i odakle ti to? Iz neke serije?
                        Vuk je bio nadmen...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Jes, vala, Kodza Milos je iz postovanja prema poocimu Obrenu promenio prezime u Obrenovic, dok je unuk Kralja Nikole Aleksandar Karadjordjevic kostao Srbiju svake 4. muske glave. Da ne pricamo o Slobodanu Milosevicu (otac svestenik iz CG), Borisu Tadicu, Vucicu, Seselju, Draskovicu....
                          Pa, odjebite vise od Srbije, bre - sve vas je odhranila, odskolovala, koliko-toliko emancipovala... Sta bi ste jos hteli?
                          Tako je, nije se svako školovao u srednjoj školi u vukojebini kao Duško Vujošević. Valjda otud i nedostatak te emancipacije kod njega.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pises gluposti kao i uvek. Nisam dobio ime po njemu, niti je on uzeo prezime za zahvalnost, vec sto je mocnije zvucalo. Ustav je uveo kad mu se radilo o glavi i uglavnom ga je prepisao. Svoje politicke protivnike je obezglavio, dok je bio na vlasti bio je najbogatiji, a konkurenciju nije ni imao. Svakako je surovao sa Turcima po potrebi da neko drugi slucajno ne preuzme zasluge. Prosla je cela dinastija kako je prosla. Srbija nije bila prva zemlja, vec druga koja je ukinula feudalizam. Kalo god bio je autokrata i neke stvari je donosio pod pritiskom i na kraju su ga inajurili. Ustav i skupstinu je doneo pod pritiskom da mu ne bi letela glava. Svakako je uradio neke dobre stvari ali u principu je bio autokrata...daleko mu lepa kuca..

                            Oladi Maro, nisi bas previse previse pametna oko ovo teme. Nemoj se blamirati vise.
                            Last edited by LosmiSK; 24-08-19, 07:42.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Imaju nešto što nema nijedna druga država - sve što niste znali o poljoprivredi Holandije

                              https://biznis.telegraf.rs/agro-biz/...&utm_content=1

                              Evo za one koji nisu znali.

                              Skoro 10 milijardi evrića uzimaju ljudi samo za cveće.

                              Džaba nama onolika zemlja kad je neiskorišćena. Najlakše je prodati strancima i strpati lovu u džep.

                              Comment


                              • Stojanče ulete u nezgodnom trenutku, cekam ko ce prvi da pozove Milosa Obrenovica za kuma.

                                Comment

                                Working...
                                X