Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Zev, zev, smaras. Jbt ne moze covek da kaze da ove splacine ne dopiru do mene. U suprotnom odmah skoci neko da pise u fazonu to je nemoguce i #nijesedesilo
    A jbg, moguce, ima i takvih.


    Ako je ono muzika, ja sam buduca engleska kraljica, a tezaaak bljump.
    Tako da od te "muzike" naravno da nece nikome biti nista, i onako sve otislo u ...Honduras. Big deal savremena muzika, kad sve poluraspad okolo naokolo.
    Što se ti uvek pronadješ nije mi jasno, meni ako ništa ne fali direktnosti, direktno bih te ja "napao".

    Engleska kraljice

    Najbolji miks ikada. Uživajte gospodo

    Comment


    • Laga laga lagala me
      Da zuvek ce budna sa mnom docekati jutra
      Laga laga lagala me
      I lagacemo opet ako sretnemo se sutra
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Senidah mog djetinjstva

        Nemoj da me stedis
        previse ti vredis
        kreni sta si stao na mene si pao

        Trosi me ove nosi
        trosi me ja cu moci
        ima me dovoljno
        trosi me slobodno
        Last edited by E1_PG; 23-08-19, 20:48.

        Comment


        • Živela Ukrajin(k)a. Razumem par reči, ali niko ne može da ospori kvalitet muzike, poentu i nastup na sceni. Posle ja imam nešto protiv te divne države i tog naroda

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            :nije se desilo:
            :ko i tvoji poslovni uspesi:
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment




            • 7.2 miliona

              Comment


              • Pa jbt, kako bas uvek Urose napises kontra-napadacki post posle mog misljenja i neke konstatacje, i posle kako se ja nadjem.

                Niko sem mene ovde nije "neuk" koliko vidim povodlm ove pjevac'ce, ne slusam Kiju, ne glasam za psihopatu i nisam nikada, a zadrugu u zivotu pogledala ni minut. Svi su mi ti kanali izmemorisani ko una koliko godina unazad, ruzicanstveni spešli.

                A inace da, izbegavas direktno da mi se suprostavis, primetila sam.

                I izvini...buduca engleska kraljica
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Urke ne slusa muziku uopste.

                  Mioljica je kraljica, da je niko nije dirao. Svako ima neki svoj smek, to vam je i bit ovoga svita.

                  Imam ja svoj old techno, Uros Irsku, Ivan planinu, Wolf svog Mishu, kronos moderaciju..oh wait.. itd...

                  Opusteno ljudi, sirite ljubav!!!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kronos obozava kurve: i moralne, i prakticne.
                    @ oljica
                    Gde ces medju one hemofilicare i rodoskrvnike, nesreco?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by 7528. View Post

                      Najbolji miks ikada. Uživajte gospodo

                      Inace odlican mix, pravi za djuskanje, samo krtak
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • E jeste baš te napadam.

                        Što bih ti se suprotstavio, pa nešto se sa ženama ne svadjam. Treba dosta živaca za to a meni se ne gube. A nisam ni imao nameru, pa da izbegavam. A nije ni da iz prikrajka provociram, nego sam uopšteno napisao.

                        Kao svima je Senida dno, puca sve od pregleda. Niko ne glasa za Vučića koga znam, on pobedi uvek. Niko ne gleda Zadrugu, svi znaju likove. Nešto tu ne štima, neko mora da laže.

                        Ne mislim ti konkretno, ali je postalo trend u društvu da se ljudi malo fejkiraju.

                        A teško neka žena može da me isprovocira, Marija je uspela wikipediom posle mi bilo žao, to mi nešto ispod časti sa ženama da se svadjam kao neka sekapersica
                        Last edited by Cassius Clay; 23-08-19, 21:00.

                        Comment


                        • "Ne znate Vi kako sam ja dobar". Ne sudite ako me niste upoznali itd...he he kako se toga nisi setio pre nego sto si izgubio funkciju. Prosis li jos na voxu za admira ili si odustao?

                          Kad dodjes do salasa javi se..salasi su ovde odavno propali, pa da te sprovedem malo da vidis malo sta je zivot i koliko sam dobar
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            "Ne znate Vi kako sam ja dobar". Ne sudite ako me niste upoznali itd...he he kako se toga nisi setio pre nego sto si izgubio funkciju. Prosis li jos na voxu za admira ili si odustao?

                            Kad dodjes do salasa javi se..salasi su ovde odavno propali, pa da te sprovedem malo da vidis malo sta je zivot i koliko sam dobar
                            Da te sprovedem ja kroz tazbinu u Hercegovini?
                            E, decko zeleni...
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ali se zato sa lešinarima redovno svadjam. Najviše mrzim ovakve ljude kao Losmi koji kad čovek izgubi funkciju dodju i zabadaju taj lešinarski kljun da se od pakosti naslade.

                              Dodji da ja tebe malo sprovedem, prozivaš starijeg čoveka, nije te stid.

                              Comment


                              • Hercegovina? Tazbina je haos xD Verujem da se uklapas sa njima 100%

                                Sto se tice tebe Urose, pa nemam ti sto reci..tvoje besmislice me retko privuku. Mozda bih i dosao da nisi "otisao" u Irsku da pripovedas ..

                                Vidim da sam vam falio
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X