Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja kao da zivim ispod kamena... Tek sad saznajem da su mog brata, Kronosa, svrgnuli sa fukcije... da gulas za koji znam od kako sam ziv ustvari nije pravi gulas... Da je Budva jedna klasicna deponija...

    "Ja sam ratno siroce.. viđi.. kolko kostas.. Koitus, veli, znaci da mi ga pusi, dva dinara... Da ju ja j*bem, jos dva dinara... Ja njoj kazem.. vidim izmazala se, nikakva, gadna.. Ja reko znas sta.. Ko ce platiti moj k*rac.. To su neke cake.. Posle kad sam otisao za Pariz, po pet sam imao dnevno, majstore. Nikako da se naj*bem, j*bem ti."

    Last edited by powerslave; 16-08-19, 11:58.

    Comment


    • Bili su Mogreni oduvek, fenseraj i nobles..mehhh
      Jaz je bio keva.

      De si 'slave?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        ne ulaze se tamo nista..kaze devojka sve isto kao i pre 10g kad smo bili
        Kako se ne ulaze,vidis li sto im grade tamo.

        Comment


        • Dobre Vode, a vode nidje do u brdo.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Slejve objasni ljudima ko je pokojni Toskovic i da je vazio za jednog od najboljih evropskih crtaca 20 vijeka.
            Brat najjaci.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Bili su Mogreni oduvek, fenseraj i nobles..mehhh
              Jaz je bio keva.

              De si 'slave?
              Ne bih se slozio za Mogren tada.Bile su solidne tehno/tech/house zurke i sigurno nije bio fenseraj. Mozda danas jeste, neznam sta je za tebe konkretno fenseraj..ali npr DJ Fakir ne ulazi u taj deo price
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ne pricam o provodu uvece, vec o dnevnim plazama. Znam snobove koji se samo tamo gurali da bi bili vidjeni. I aman bre, ne teraj mak na konac, to je tako bilo i cao. Sta kontriras.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dobre Vode, pa da...moj drug je bas u brdu. Nije lose jbm li ga..Bio sam tamo,Ada Bojana, Kruce itd...

                  Ivane, mislim bas na Herceg Novi, isla je nesto zbog posla na neki sajam,simpozijum jbmli gai rece da senista nije promenilo...a bilo smo pre 10g zadnji put
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Đe ste gadovi, gadni... i Oljica moja najmilija Radim po vas bijeli dan, drogiram se.. naravno.. i tako mi prolaze dani. Nemam vremena da se javim kako dolikuje, ali vas citam redovno Mada, izgleda da i nisam bas redovan jer mi promakose neke bitne promjene na forumu Bitno je da smo svi na broju i da niko nije pasa' na oni svijet.
                    Last edited by powerslave; 16-08-19, 12:10.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Đe ste gadovi, gadni... i Oljica moja najmilija Radim po vas bijeli dan, drogiram se.. naravno.. i tako mi prolaze dani. Nemam vremena da se javim kako dolikuje, ali vas citam redovno Mada, izgleda da i nisam bas redovan jer mi promakose neke bitne promjene na forumu Bitno je da smo svi na broju i da niko nije pasa' na oni svijet.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • ima li advokata na forumu
                        hoce bivsi gazda da me tuzi. napustio sam posao pod ugovorom. posvadjali se.
                        sta moze da mi se desi
                        ForzaNapolisempre

                        Comment


                        • Tako ti je to kad imas gazdu a ne poslodavca.

                          Comment


                          • Originally posted by 1904 View Post
                            ima li advokata na forumu [emoji3]
                            hoce bivsi gazda da me tuzi. napustio sam posao pod ugovorom. posvadjali se.
                            sta moze da mi se desi
                            Za sta te konkretno tuzi?
                            Ti verovatno otkazni rok od min 2 nedelje nisi ispostovao?
                            Eto to moze da se desi, da dokaze da je za to vreme pretpreo materijalni gubitak, jer novog radnika nije zaposlio, uhodao u posao i sl.
                            Naravno pitanje je i da li on to sve moze da dokaze.
                            Moras da popricas sa nekim ozbiljnim ko se bavi radnim pravom.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ma kakav gazda. Oteraj ga u 3pm opet. Neka te tuzi, prica u prazno. Sigurno te nije placao kako treba i ko zna kakve propuste ima. Samo kontra tuzba, mada 99% te nece tuziti, nema trika.

                              Doduse vec 10 godina ne radim za nikog i molim Boga da tako i ostane. Sto se kaze:

                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Za sta te konkretno tuzi?
                                Ti verovatno otkazni rok od min 2 nedelje nisi ispostovao?
                                Eto to moze da se desi, da dokaze da je za to vreme pretpreo materijalni gubitak, jer novog radnika nije zaposlio, uhodao u posao i sl.
                                Naravno pitanje je i da li on to sve moze da dokaze.
                                Moras da popricas sa nekim ozbiljnim ko se bavi radnim pravom.
                                Milov covjek tako da dokazace on, kako god.
                                upravo to.sto sam otisao bez otkaznog roka od 15 dana.
                                al sa druge strane ima mi dati platu za 14 radnih dana od toga 4 po 12 sati. to je oko 500e. postoji li sansa da on uzme pola plate i da se ne ganjamo po sudovima
                                ForzaNapolisempre

                                Comment

                                Working...
                                X