Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Cita sigurno, ne brini.
    E sad, kako naidje talas ili kako su ljudi raspolozeni, pisalo se vala svasta.

    Jedes li ti gulas? I kakav volis?
    Volim ja gulas,a najbolji mi ga sprema jedna tetka udata u Sombor.Specijalizovala se tamo.A od kojeg mesa ga pravi,stavlja li koliko luka,papra ili cega vec ne znam.
    Mada s ozbirom da dolazim sa planine navukao sam se na kacamak domaci,nema mesa koje to moze da zamjeni.
    Uz dobro kiselo mlijeko naravno.
    Last edited by E1_PG; 14-08-19, 22:18.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Vidim da ti je zato na repertoaru kineski gulas
      Bez mesa i luka?

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Sta ti je 21 vijek.Muskarci se pokrvise oko recepta za gulas.
        ahahsahhshahahsahsahsasadh

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Malo te je maltretirao dok je bio admin, bolji si covek postao.. za lika koji ne zna razliku izmedju safta i sosa.. sad voli Srbiju gde god da si..uglavnom kad neko odepreko je veci Srbin nego mi ovde sto ostanemo..

          U principu da si ostaoovde, za 30g bi bio kronos..tako da imas srece

          ne zna Oljica previse o gulasu, ali dobro..najbolji gulas se pravi u Beogradu i i izvan Vojvodine.
          Originally posted by LosmiSK View Post
          Mađarsko nacionalno jelo prema rečima umešne domaćice i članice žirija Hodi Ilone, mora da ispunjava određene standarde - da ima boju, ukus, miris i gustinu. Zadatak nije bio lak, ali prema rečima iskusne članice žirija pravi mađarski gulaš mora da bude crven i jak:

          - Zavisi od ukusa, ali gulaš odlikuje slanoća i gustina, meso mora da se topi dok ga jedete. U Mađarskoj gulaš malo i sladi, a to je zbog luka koji mu daje slatkoću, kada stavite puno luka jelo postaje slatkasto i tu so više ne pomaže - rekla nam je Ilona.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Volim ja gulas,a najbolji mi ga sprema jedna tetka udata u Sombor.Specijalizovala se tamo.A od kojeg mesa ga pravi,stavlja li koliko luka,papra ili cega vec ne znam.
            Mada s ozbirom da dolazim sa planine navukao sam se na kacamak domaci,nema mesa koje to moze da zamjeni.
            Uz dobro kiselo mlijeko naravno.
            Ja volim cicvaru,uf to mi je omiljeno Naravno i krtola vam je najbolja. RECE MI JEDAN COEK da je najbolja cicvara kod Kolasina ( NEGDE NA GLAVNOM PUTU ). Idem uskoro dole pa cu navratiti tamo. Sir je isto vrhunski, ali gde cu to nositi xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ja volim cicvaru,uf to mije omiljeno Naravno i krtola vam je najbolja. RECE MI JEDAN COEK da je najbolja cicvara kod Kolasina. Idem uskoro dole pa cu navratiti tamo. Sir je isto vrhunski, ali gde cu to nositi xD
              Imas 2 mjesta na sjeveru dje je dobar kacamak.U Kozak prije Mojkovca i Mali raj izmedju Mojkovca i Kolasina.
              Cicvaru sam probao samo u Malom raju i isto je vrhunska pa je mozda bolje tamo da svratis.
              Mozda se zove samo Raj ne sjecam se tacno ali sa lijeve strane iz pravca Srbije ti je to,lako uocljivo.
              Last edited by E1_PG; 14-08-19, 22:29.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Sta ti je 21 vijek.Muskarci se pokrvise oko recepta za gulas.
                Dodje i ugasi sve
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Bez mesa i luka?
                  Ne znam. Tri puta sam se vracala na naslov i cim sam videla soja sos, preskocila.
                  Sta znam, mozda moj srbijanski ne valja, al ne bih ipak kineski stew, iako je kineska klopa vrhinska.

                  E kad smo kod nje...

                  Virgin boy eggs are a traditional dish of Dongyang, Zhejiang, China in which eggs are boiled in the urine of young boys who were presumably peasants, preferably under the age of ten. Named "tong zi dan" (Chinese: 童子蛋; pinyin: Tóngzǐdàn), the dish translates literally to "boy egg" and is a springtime tradition of the city where the urine is collected from prepubescent peasant boys. The eggs have been listed by officials in China as a part of the region's "local intangible cultural heritage".[1]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Imas 2 mjesta na sjeveru dje je dobar kacamak.U Kozak prije Mojkovca i Mali raj izmedju Mojkovca i Kolasina.
                    Cicvaru sam probao samo u Malom raju i isto je vrhunska pa je mozda bolje tamo da svratis.
                    Hvala, tamo u Mojkovcu imam zemlju neku Pa cu tamo da krkam, mislim da je to to. Kazu da grade zatvor tamo, ovaj mi rece neka zicara kao..Kao ulagace se, premijer je iz Mojkovca ;) Lepo je tamo, ali sirotinja realno, svi beze dole..ili gore

                    Ako imas sta preporuciti pucaj slobodno, mada imam i rodbine tamo bezbroj pa mi mogu i oni reci xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Hvala, tamo u Mojkovcu imam zemlju neku Pa cu tamo da krkam, mislim da je to to. Kazu da grade zatvor tamo, ovaj mi rece neka zicara kao..Kao ulagace se, premijer je iz Mojkovca ;) Lepo je tamo, ali sirotinja realno, svi beze dole..ili gore

                      Ako imas sta preporuciti pucaj slobodno, mada imam i rodbine tamo bezbroj pa mi mogu i oni reci xD
                      Nedavno sam prosao tuda,na onu poljanu dje je bilo vjestacko jezero pa je sad isuseno se nesto gradi.Sta ne znam.
                      Neka te oni upute znaju sigurno najbolje dje valja da se jede.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Nedavno sam prosao tuda,na onu poljanu dje je bilo vjestacko jezero pa je sad isuseno se nesto gradi.Sta ne znam.
                        Neka te oni upute znaju sigurno najbolje dje valja da se jede.
                        Da, znam za to jezero. Stranci su se pre kupali tu, zamalo nisu pomrli Videcemo, zadnji put kad sambio,beda,jadi cemer. Stvarno sumnjam da se nesto promenilo..Da,ako ti treba zemlje prodacu ti po velikoj ceni taman da poebegnes od sveta..Elem, salim se, razmisljao sam cak i neki seoski turizam, ali sanse su velike da mi sve propadne ai morao bi ziveti dole..xD ne zna se sta je gore..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Da, znam za to jezero. Stranci su se pre kupali tu, zamalo nisu pomrli Videcemo, zadnji put kad sambio,beda,jadi cemer. Stvarno sumnjam da se nesto promenilo..Da,ako ti treba zemlje prodacu ti po velikoj ceni taman da poebegnes od sveta..Elem, salim se, razmisljao sam cak i neki seoski turizam, ali sanse su velike da mi sve propadne ai morao bi ziveti dole..xD ne zna se sta je gore..
                          Ja nikad nisam ulazio u sami grad,samo sam prolazio magistralom.Jbg sve je otislo na jug.MUP nam je pun mojkovcana.
                          Priroda je lijepa,nije lose za mentalnu relaksaciju.
                          Inace definitivno ti se ono mjesto zove Raj provjerio sam.
                          Last edited by E1_PG; 14-08-19, 22:49.

                          Comment


                          • Mili i ekipa, Surreal, najveći mafijaši... u pesmama



                            Prava pesma za njih

                            Comment


                            • Ma to su retardi obični. Pogotovu Surreal, težak idiot. Fox je dobar lik, ali je i on puk'o skroz. Provereno znam da mu je u studentskim danima Zarubica bio prvi komsija. Spržen mozak.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Za dva sata debituje Luna Djo kao pjevacica, Kija who? Vuce potvrdi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X