Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Imamo mi srece sto oni ne zele da ucestvuju na izborima koje raspisuje drzava Srbija. Ne bi mogao vladu da sastavis bez njih. Zamisli da ti ministar spoljnih poslova bude Ramus
    Šiptari i Slovenci kao srpski agenti pokazali su se kao mnogo veći Srbi nego neke komunjare. Samo ću toliko reći.

    To što mi ne umemo da koristimo ljude, to je druga stvar. Što kod nas vladaju komunisti kojima smeta sve srpsko, okupirani od kralja Petra Karadjordjevića na ovamo.

    Ne možeš ti kad 1903. pobiješ dinastiju tako, ne možeš kao narod imati sreće nikada. A i baš posle toga prestali smo da priznajemo inoverne Srbe kao Srbe iako smo ih priznavali još od Sv Save i mnogi katolici su bili Srbi. Više su Srbovali nego pravoslavni, pojedini.

    Tako da bi Ramuš bio veći Srbin od Ivice Dačića evo glavu na panj stavljam.

    Comment


    • šta je to Novak prozboravao a da su ga dežurne patriote napucavale?
      PatriJote ne patriote ..Pogledaj komentare pod navijanje za reprezentaciju Hrvatske , dovođenje Zeca Ivaniševića ...

      Nije samo to dečko očigledno ima taj drugosrbijanski mind set ala Čeda Jovanović..
      Srećom po Srbiju , sem jednog kratkog perioda koji je završen atentatom , Srbiju vode patriote ...

      Comment


      • Ne znam koji problem Srbadija ima sa Kosovom? Je l' vam stoji nad glavom? Loše živite zbog njega?

        Meni bi to bilo posle proglašenja okupacije nebitno pitanje jer može stajati zamrznuto. Bitna je vladavina prava i pravna država, bitnan je životni standard, bitni su uslovi za život, bitno je očuvanje prirodnih resursa. Bitno je školstvo i kontrola istog.

        Mnogo zadužbina u Severnoj Makedoniji a Staroj Srbiji je ostalo dole, sada već pod talasom ekumenizma pošto je vladar sveta pre koji mesec bio dole. Mnogo je ostalo i na KiM.

        Treba se boriti za očuvanje toga, a mi ne treba da reagujemo uopšte na tzv Kosovo. Šta ćemo im ako su samostalna država?

        A taj "dijalog" i te "muke" smrada pičkoustog koji izdaje pretke, pa to je takva ljiga jebote, ne bio mu ja u koži koji je to nesrećnik.

        Namerno kroz javni diskurs provlače reči "region, sukob, dijalog" itd. Sviranje kurcu. Ko će tačno da ratuje. Ovi špitari što su se razbežali sa Kosova i mi? Hoćemo boli nas kurac.

        Poštene šipce primiti, zatvoriti Vučića i Haradinaja, integrisati te ljude, da žive u Srbiji, mi smo poznati kao dobri domaćini.

        Tako da ti što vode dijalog, te treba odjebati u tri pičke materine. Oni plaše narod po svom nahodjenju i potrebama. I jednima i drugima odgovara da bude "konflikt" da mogu da skupljaju poene i sve probleme svaljuju na to.

        I onda dodje majmun koji titra loptu i priča o rešavanju "problema". Koji on problem ima, gde ga žulja. Neka drka i čuti, pardon, šutira na koš i ćuti.

        Comment


        • Uf to ko nas vodi i ko nas je vodio je ipak nametnuto moranje iz geopolitički mnogo dubljih razloga.

          Nije da nismo išli na Miloševićeve tenkove, nije da nismo nosili kokarde, nije da nismo dali svakog drugog muškarca u I sv. Sve smo pokušali što je u našoj moći ali ipak smo mi kuća na promaji.
          Last edited by Chiwwi; 27-07-19, 18:43.

          Comment


          • Sve golo govno do govneta. Crveni Milošević - izdajnik, Aleksandar Karadjordjević - izdajnik. Zoran Djindjić - jezuita. Kumovi Vuk i Šešelj, isprdci službe sa lentama iz Vatikana, potonji Hrvat. Pisali za službu i pravili "Nož" kad je trebalo. Tito zlikovac najveći u 20. veku. Nikola Pašić lopina.

            Gavrilo Princip anarhista izmanipulisani i debil, da da, debil, Mlada Bosna masonska organizacija kao i ostale u to vreme uključujući i Mladu Tursku iz koje je iznikao Ataturk.

            Ratko Mladić komunjara, Jovica Stanišić CIA, Radovan Karadžić klošar.

            Mi samo antiheroje slavimo. Imaš ove klince debile koji veličaju Slobu. Zbog onog govora kao predvideo je šta će se desiti. Nije predivdeo nego je znao jer je bio agent, pa su ga odjebali. Izdajnik.

            Zaključak - dobro postojimo koliko je izdajnika bilo.

            Taj Gavrilo Princip, to uopšte nije u srpskom duhu pucati na prestolonaslednika, nego ih izmanipulisalii i uvukli Srbiju a i carsku Rusiju u rat, niko drugi do Nemačka kojoj nije odgovarao Franc Ferndinand jer je bio bolesnik i ne bi se dao lako kontrolisati + potreba da se sjebe carska Rusija.

            I tako, Chiwwi moj, klinački

            Comment


            • Uroše ja imam 32 godine i nijedan naš vladar mi nijje drag osim cara Dušana..

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Uf to ko nas vodi i ko nas je vodio je ipak nametnuto moranje iz geopolitički mnogo dubljih razloga.

                Nije da nismo išli na Miloševićeve tenkove, nije da nismo nosili kokarde, nije da nismo dali svakog drugog muškarca u I sv. Sve smo pokušali što je u našoj moći ali ipak smo mi kuća na promaji.
                Pre bih rekao da je sve ovo "cena naših gluposti " .Samo potpuni idiot nije video da se svet menja padom Berlinskog zida i nestankom Sovjetskog saveza .Treba imati poseban dar sve to ne videti i čak podržavati pogršnu stranu u Rusiji .Dolazili tada kod SM neki viđeni Srbi iz USA , davali predloge za rešenje srpskog pitanja u Jugoslaviji , predlagali saveznike ali ih je Cobe oterao u pičku materinu . Ne može to besplatno ...

                Uroše ja imam 32 godine i
                Sad tek vidim ovo . Ovo o čemu ja pišem se desilo negde u vreme kad si se rodio
                Last edited by Samo Zvezda; 27-07-19, 19:03.

                Comment


                • Ma ko nije video?
                  Šta je bilo 9. Marta?
                  Pa tog Miloševića osim zatucanih komunjara niko nije gotivio ali nisu dali da ga sklonimo.
                  Što nas 91 nisu bombardovaili nego 99?

                  Edit:
                  9.Marta
                  Last edited by Chiwwi; 27-07-19, 19:10.

                  Comment


                  • Pa tog Miloševića osim zatucanih komunjara niko nije gotivio
                    Mnogo ih je onda bilo Od 2 miliona na Gazimestanu do preko 2 mil na izborima pred 5.oktobar

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Mnogo ih je onda bilo Od 2 miliona na Gazimestanu do preko 2 mil na izborima pred 5.oktobar
                      Dobro a što Ameri nisu sklonili diktatora 89 nego su čekali 99?
                      Šta Vukovar i Benkovac su ok a Račak nije?

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Uroše ja imam 32 godine i nijedan naš vladar mi nijje drag osim cara Dušana..
                        DA si cuo za Krepimira Ostroilovica verovatno bi ti on bio drazi.

                        Koliko vidim prva petorka ce biti Milosevic, Tito, Ramus, Dacic, Karadzic. Draskovic i Princip jos ne znaju dal idu.

                        Fali jos samo prica o Rotsildima, Rozenkrojcu, Empedokleu i da mi neko odradi analizu nekog Kisovog dela, eto moze Enciklopedija mrtvih za pocetak.

                        Aman ljudi vise.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          O ratovima u exYU je strogo zabranjeno
                          Sad si zatvorila temu
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Meni je Milutin bolji od Dusana.Ali boze moj.

                            Comment



                            • Dobro vi se sprdate za Duleta silnog ali u njegovo vreme nismo morali da čekamo po 4 sata na Srpsko-Severno Makedonskoj granici i još po 7 sati na Severno Makedonsko-Grčkoj granici.
                              Last edited by Chiwwi; 27-07-19, 19:56.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                O ratovima u exYU je strogo zabranjeno
                                A zbog čega?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X