Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ne buškaj. Onda bi došlo do rasprave, pa možda svađa, pa bi morali da kažemo..ovo je sportski forum, ništa politika i to...

    Ovako, super.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Što znam... Malo je bzv kad nema druge strane hm...

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Naravno da nije bzvz što je nema ili ćuti
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dje ces biti simpatizer covjeka koji je smanjio plate i penzije, povecao birokratiju, zaduzio drzavu jos vise i planira uvodjenje progersivnih stopa poreza (sad se to kod nas desava, pa sam ljutkast po pitanju poreza).

          Niko s dva grama mozga moze to podrzavat.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kod nas se primjenjuje isti način vladavine, al bi se simpatizeri vlasti vrlo brzo uključili..

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Njegovi simpatizeri slabije koriste ove nove tehnologije, kao sto je internet.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Podrzavam ja Vucica haha.

                Ali ako nesto kazem onda ce mi vjerovatno neko reci da ne treba da se mijesam jer ne zivim u Srbiji, sto je i tacno mozda.

                Mislim, razumijem ja da ljudi ne vole Vucica i sve i da ima tih tzv botova ali i ovi drugi imaju te botove pa nesto ne vidim da ih toliko pljuju, samo ih Seselj nema.

                Cesto nenamjerno nailazim na razna pljuvanja Vucica po internetu i tu mi je vise nego ocigledno da su ta pljuvanja najvise u sluzbi podrske njegovih protivkandidata i zbog toga mi se takodje nekad povraca. Ne ozbiljno povraca vec cisto koristim taj izraz, nije da me toliko pogadja.

                Stvarno ne zelim da ulazim u rasparvu, nisam u sluzbi neke od politickih opcija vec cisto mislim da je citava politicka scena u haosu. Mi smo se svi generalno davno sjebali sto se tice ovih drzava i svega ostalog.

                Comment


                • Novine i mediji nikako da se dogovore jel 650 intelektualaca ili poznatih. Ako si jedno nisi valjda automatski i drugo. Sto se ovih "poznatih" tice(sport,gluma,pevanje) jako malo iznenadjenja(pricam o listi sa B92). Lepo drustvance. Najveci sok meni je da nema izvesne godpodje Macure na listi. Ona treba da je sef liste, posebno posle onog na Rts i Studiu B
                  U vezi sa tim-https://www.youtube.com/watch?v=_JNdqnfQCkY
                  Last edited by colchonero; 27-03-17, 22:31.

                  Comment


                  • TATATATIRAAAA!

                    PROGLAS STUDENATA

                    Poštovane kolege, studenti i članovi akademske zajednice,

                    Nakon javne podrške koju su predsedničkom kandidatu Aleksandru Vučiću uputili profesori, dekani i rektori univerziteta u Srbiji, mi, studenti Univerziteta u Beogradu, i svih ostalih univerziteta, ne smemo da ćutimo. Pre tri godine utvrđeno je da su ministar unutrašnjih poslova "dr" Nebojša Stefanović i gradonačelnik Beograda "dr" Siniša Mali plagirali svoje doktorske disertacije. Tada su mnogi vaši i naši profesori ćutali na grubo kršenje principa akademske čestitosti, a danas ponosno stoje uz Aleksandra Vučića koji je tad branio lažne doktore nauka.


                    Ćutali su kada su prebijani ugledni profesori. Ćutali su kada su gradski fantomi rušili u Savamali. Ćute dok se guši sloboda medija. Ćute na konstantno rušenje institucija i vladavine prava. Ćute na suspendovanje zakona i Ustava naše države. Ali zato, ponosno stoje uz čoveka koji je zaposeo sve institucije, čoveka koji ruši i noću i danju. Mi, studenti, nismo ćutali tad, a ne ćutimo ni sad. Stidimo se svih profesora koji su javno podržali Aleksandra Vučića, a koji su tad sramno ćutali.

                    Mi, studenti Univerziteta u Beogradu, pozivamo studente i celokupnu akademsku zajednicu da potpišu ovaj proglas i da svi zajedno stanemo u odbranu akademske čestitosti, časti, ugleda i dostojanstva naših fakulteta i institucija. Danas ne branimo samo narušen ugled naših fakulteta, već i naš ugled, ugled svakog poštenog i akademski čestitog studenta.

                    Profesori, pogledajte nas u oči!


                    Studenti Univerziteta u Beogradu
                    https://www.peticije24.com/proglas_studenata
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma ne bi oni to uradili. Daleko bilo. Ljudi bre posteno naucili sve neverovatnom brzinom za dan dali po 10 ispita i prosto ih je sramota bilo koliko im je dobro islo na polaganju. Sta ces kad su kapacitet. Ovi ostali studenti jednostavno nisu ni priblizno talentovani i pametni.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Dje ces biti simpatizer covjeka koji je smanjio plate i penzije, povecao birokratiju, zaduzio drzavu jos vise i planira uvodjenje progersivnih stopa poreza (sad se to kod nas desava, pa sam ljutkast po pitanju poreza).

                        Niko s dva grama mozga moze to podrzavat.
                        Nemoj zaboraviti "Zakon o radu" koji je uveo..
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Novine i mediji nikako da se dogovore jel 650 intelektualaca ili poznatih. Ako si jedno nisi valjda automatski i drugo. Sto se ovih "poznatih" tice(sport,gluma,pevanje) jako malo iznenadjenja(pricam o listi sa B92). Lepo drustvance. Najveci sok meni je da nema izvesne godpodje Macure na listi. Ona treba da je sef liste, posebno posle onog na Rts i Studiu B
                          U vezi sa tim-https://www.youtube.com/watch?v=_JNdqnfQCkY
                          I meni je bilo čudno da su glumce, sportiste, pevače i ostale van akademskih krugova strpali među tzv. intelektualce.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Dje ces biti simpatizer covjeka koji je smanjio plate i penzije, povecao birokratiju, zaduzio drzavu jos vise i planira uvodjenje progersivnih stopa poreza (sad se to kod nas desava, pa sam ljutkast po pitanju poreza).

                            Niko s dva grama mozga moze to podrzavat.
                            Ех да је само то. Нелегано рушење у Савамали, потписивање Бриселског споразума, дружио се с Клинтоном, Блер му био саветник..Да не причамо о хеликоптеру где су оптужили пилота да је био под дејством алкохола.

                            Comment


                            • Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Нелегано рушење у Савамали, потписивање Бриселског споразума, дружио се с Клинтоном, Блер му био саветник..Да не причамо о хеликоптеру где су оптужили пилота да је био под дејством алкохола.
                              Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Ех да је само то
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Jel ima u Bg. podzemna željeznica?

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X