Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto po misljenju doticnog propagira incest i homoseksualizam, sto je apsolutno netacno.

    Comment


    • Eh, jeste sad, ne sme nigde da se prikaze incest, odmah ljudi skacu, a to sto je bilo toga kroz istoriju, to nista

      Sto se homoseksualizma tice, ne vidim u cemu je tacno problem tu. To je nesto sto postoji otkad i covek postoji, takav se prosto rodis i to je to. Nije nikakva bolest u pitanju, niti ce neko postati gej ako gleda seriju gde su gejevi
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Pa eto SMakeronija je stigla baš gdje treba. Predsjednika im izabrali Albanci bukvalno, a ulog im je cijela teritorija države, a ne jedan njen bio. Slično kao i u CG...
        Baš se pametno kockaju. Put im je baš dobar. Ne znam samo kojom logikom je bolje trčati prema provaliji nego u mjestu stajati.
        Ovo sa zapada su im istina dali pare za dobre sprinterice, da budu malo brži.
        Ne bi taj predsjednik bio izabran da nije imao i glasove Makedonaca etničkih, dzaba Albanci. Druga stvar to je zemlja sa tim Albancima kao značajnom manjinom, praktično konstitutivnim narodom i ne možeš ti da ne računaš njih. Ni da ignorišeš njihovo postojanje.

        Vidićemo gdje će Crna Gora i Makedonija, sve više cijenim od stajanja u mjestu i kuknjave. Ja bih u EU ulazio ako ništa onda zato što bih olakšao ljudima da lakše izlaze i idu negdje da žive sigurnije i bez besmislenih gluposti kojim se mi bahćemo godinama.

        Uki naravno da su bitne komšije, ja ti ovo pišem iz Republike Srpske, BiH i Srbija su uvezane najviše i na razne načine, kad bude bolje Srbiji i Bosni će, i obrnuto.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Mnogo si nervozan, a neću te više citirati jer vidim da te mnogo pogađa.



          To je poznata stvar, kako bi znao kolika je to boleština.

          To je otprilike i zadnje što sam pogledao, od tada ne pratim ni filmove, ni serije, a sve ređe i sport. Ne želim da bacam život gledajući u neku kutiju.
          Ali dobro zato ga bacas na livadi ili pod lipom.
          Kada kazem "ga bacas" znas na sta mislim.

          Odavno je bilo dolazimo drugar i ja na neki rostilj u vikendicu. I tamo naravno gomila ortaka ekipa u fulu. Stoji neki frizbi kraj zida. Ovaj uzima frizbi i kaze jednom drugaru:
          "Cile, ajde da ga bacamo malo!?"
          Odgovor:
          "Ne mogu brate, baco sam ga sinoc!"

          Nije lose to bacanje, zdravo je ako nista drugo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • hahahahah, ima i ovo

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Dusu? Sta je to? Koji je to organ u nasem telu?

                Nemoj me molim te samo sa religijom.. i uvek kad ti postavim pitanje ti ga preskocis, sto samo govori o tvojoj aroganciji i nesposobnosti da prihvatis misljenje drugih koje se razlikuje od tvog.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Dusu? Sta je to? Koji je to organ u nasem telu?

                  Nemoj me molim te samo sa religijom.. i uvek kad ti postavim pitanje ti ga preskocis, sto samo govori o tvojoj aroganciji i nesposobnosti da prihvatis misljenje drugih koje se razlikuje od tvog.
                  Postavljaš pogrešna pitanja. Od drveta ne vidiš šumu. Neću polemisati sa tobom jer nema svrhe, ne zato što mislim da sam najpametniji kako ti misliš da ja mislim, već zato što smo dva sveta različita. Ja verujem i u nematerijalne stvari, a ti samo u ono što vidiš očima, i zbog toga te iskreno žalim. Stavljam tačku na ovu temu, ti piši koliko hoćeš, ali nećeš imati sagovornika.

                  Ne raspravljaj se ni sa kim, bolje biti u miru, nego u pravu. A i ljudima ne možeš ništa objasniti dok oni sami ne shvate da greše.

                  Sve u svemu, ovo je teško gubljenje vremena, gde se vode isprazni razgovori u kojima se svako trudi da nešto dokaže onom drugom, a sve su to jednom rečju budalaštine.

                  Živeo ti meni, i da Šefild Vensdej osvoji petu titulu za tvoga života, koji će tada dobiti smisao i nećeš moći reći, džaba sam živeo.
                  Last edited by goku; 11-05-19, 20:51.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Postavljaš pogrešna pitanja. Od drveta ne vidiš šumu. Neću polemisati sa tobom jer nema svrhe, ne zato što mislim da sam najpametniji kako ti misliš da ja mislim, već zato što smo dva sveta različita. Ja verujem i u nematerijalne stvari, a ti samo u ono što vidiš očima, i zbog toga te iskreno žalim. Stavljam tačku na ovu temu, ti piši koliko hoćeš, ali nećeš imati sagovornika.

                    Ne raspravljaj se ni sa kim, bolje biti u miru, nego u pravu. A i ljudima ne možeš ništa objasniti dok oni sami ne shvate da greše.

                    Sve u svemu, ovo je teško gubljenje vremena, gde se vode isprazni razgovori u kojima se svako trudi da nešto dokaže onom drugom, a sve su to jednom rečju budalaštine.

                    Živeo ti meni, i da Šefild Vensdej osvoji petu titulu za tvoga života, koji će tada dobiti smisao i nećeš moći reći, džaba sam živeo.
                    Da sam znao da ce pitanje na koje ne smes da das odgovor da te otera postavio bih ga ranije

                    Ja bih pre da nas fudbal napreduje u svakom smislu, da ne bude zabluda koju vode ljudi koji nemaju veze sa fudbalom, da se OFK Beograd vrati na staze stare slave i da Srbija bude bolje mesto za zivot. Prihvaticu i to sto ti zelis

                    I ne brini ti za moju zaostavstinu, mnogo je veca u svakom smislu nego sto ti mislis.

                    Ziv bio!

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      da Srbija bude bolje mesto za zivot.
                      Srbija je odlično mesto za život ako si postavio pravi sistem vrednosti.

                      Comment


                      • Objasni mi genije taj tvoj sistem vrednosti i kako na primer samohrana majka dvoje dece moze da prezivi sa platom od 35.000 dinara uz fiksne troskove rezija od nekih 18.000? Koji sistem vrednosi ona treba da postavi kad 3 obroka treba da spremi za 566 dinara dnevno?

                        Objasni mi sistem vrednosti kad za svako bolesno dete gledamo reklame u kojima se ljudi mole da posalju SMS poruku kako bi se dete poslalo na lecenje? Ili cemo mozda da prepustimo dete na milost i nemilost da se molim pa sta bude, i onda da slegnemo ramenima i kaze, tako je bog hteo, okrenemo se i zivimo dalje kao da nista nije bilo?

                        Objasni mi sistem vrednosti u kojem oni koji treba da propagiraju veru diluju drogu ili je prevoze dilerima?

                        Divna zemlja za zivot, nema sta.

                        Comment


                        • Da smo bolji, bilo bi nam bolje.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Objasni mi genije taj tvoj sistem vrednosti i kako na primer samohrana majka dvoje dece moze da prezivi sa platom od 35.000 dinara uz fiksne troskove rezija od nekih 18.000? Koji sistem vrednosi ona treba da postavi kad 3 obroka treba da spremi za 566 dinara dnevno?

                            Objasni mi sistem vrednosti kad za svako bolesno dete gledamo reklame u kojima se ljudi mole da posalju SMS poruku kako bi se dete poslalo na lecenje? Ili cemo mozda da prepustimo dete na milost i nemilost da se molim pa sta bude, i onda da slegnemo ramenima i kaze, tako je bog hteo, okrenemo se i zivimo dalje kao da nista nije bilo?

                            Objasni mi sistem vrednosti u kojem oni koji treba da propagiraju veru diluju drogu ili je prevoze dilerima?

                            Divna zemlja za zivot, nema sta.
                            U prethodnom postu sam napisao, da smo bolji, bilo bi nam bolje. Evo, prvi nas dvojica ne valjamo jer se raspravljamo, nebitno koja je tema i ko je u pravu. Iz demonskog semena niče svaka rasprava. A koliko ima ovakvih kao što smi mi.

                            Samohrana majka ne postoji.

                            Ako je razvedena od oca dece, taj otac je dužan da plaća izdržavanje, znači ne hrani decu sama. Ako otac nije živ, deca dobijaju očevu penziju do 26 godine. Znači ni u tom slučaju ne hrani ih sama.

                            Nemoj napamet pisati ako ne barataš sa informacijama.

                            A zbog ove priče o dilovanju, samo mogu reći da treba da te je sramota. Od toliko divnih duhovnika ti si u prvi plan istakao neki otpad koga imaš u svim grupacijama. Ali i to dosta govori o tebi.

                            Ali i o meni koji pokušavam da ti nametnem svoje mišljenje. Nevaljamo ni ti, ni ja. A koliko imaš ovakvih kao mi. Čitave vojske, legioni, ali bitno je da pljujemo zemlju u kojoj živimo, umesto da mi budemo bolji. Kada bi mi svi bili bolji i zemlja u kojoj živimo bi bila bolja. Nisu ovi što nas vode pali sa marsa, nego su regrutovani iz naših redova.
                            Last edited by goku; 12-05-19, 10:48.

                            Comment


                            • Penziju dobijaju deca sve dok se redovno školuju...
                              I super je to u teoriji ali koliko se u praksi sporova vodi za neplaćenu alimentaciju?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Jasta, Sovo, gde nadje sirotog popa dilera pored Pahomija, Kacavende, Peranovica, Artemija... - sve svetac do sveca.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X