Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Radikali i socijalusti su imali uvek vecinu od 90te. Demokrate od tada do sada go ..... uvek bile, bez potpore u narodu. Lako je okriviti pola ljudi. Odes im na miting i sve ti jasno, od pola polovine nema dva zuba, druga polovina bi mater prodala za posao. Penzionerima bi oduzeo glas...
    Nama 30g drzavu i vlast guraju penzioneri, bezubi i maloumni...dao Bog pa toga imamo za izvoz.
    Moramo da priznamo da smo govna da se resetujemo, sklonimo sva politicka govna iz 90tih pa da krenemo napred polako. Dok god optuzujemo druge, od nas nema nista. Nije tesko , evo ja cu prvi. Ja sam govno
    Biti covek - to je tesko.
    Sto se govana tice, tu je vec sirok dijapazon:

    GOVNO DUH - Znas da si se israo. Ima govna na toalet papiru, ali nema u solji.

    TEFLONSKO GOVNO - Kad se iseres, tako si cist i ti i toalet papir, da ne mozes da poverujes. Moras da se zadubis u WC solju da se uveris da si uopste srao.

    LEPLJIVO GOVNO - Podseca na vruc katran. Obrises dupe 12 puta, i jos uvek nije cisto. Na kraju gurnes papir u gace, da ih ne zamazes. Ovakvo govno ostavlja trajne tragove na WC solji.

    NEODLUCNO GOVNO - Taman si obrisao dupe, kad shvatas ... moraces opet.

    TVRDOGLAVO GOVNO - Ovakvo govno je sigurno ubilo Elvisa. Ne izlazi sve dok ne oznojis i pocrvenis od silnog naprezanja.

    GOVNO - TEG - Kad se iseres, laksi si za 5 kila.

    NESTRPLJIVO GOVNO - Bolje bi ti bilo da si stignes do WCa u narednih 10 sekundi. Obicno promoli glavu jos pre nego sto sednes na solju.

    KING KONG GOVNO - Ovo govno je toliko veliko, da nece da potone, osim ukoliko ga ne izlomkas u sitne komadice. Ofinger je kao stvoren za to. Ovo se obicno desi u tudjoj kuci.

    GOVNO KOJE VOLI DA SE KUPA - Kada ovo govno padne u vodu, napravi ogroman pljusak, i obicno ti pokvasi dupe.

    GOVNO - ZELJA - Sedis sav napregnut, prdnes par puta, ali govna nema.

    GOVNO - ZMIJA - Ovo govno je prilicno mekano, debelo kao tvoj palac, i dugacko barem pola metra.

    GOVNO - PLOVAK - Cak i nakon treceg pustanja vode, jos uvek pluta. Covece! Kako da ga se otarasim? Ovo se obicno desava u tudjoj kuci.

    GOVNO OD MEKSICKE HRANE - Znas da ponovo mozes da jedes, kad prestane da te pece dupe.

    GOVNO - KORNJACA - Ovakvo govno samo uplaseno proviri iz dupeta i brzo se vrati unutra.

    BUNGEE GOVNO - Ovakvo govno visi neko vreme iz tvog dupeta, pre nego sto padne.

    SPORO GOVNO - Moras da sedis na solji toliko dugo da ti se ukoce noge od struka na dole.

    GOVNO - DZEK TRBOSEK - Ovakvo govno se zalepi za dlacice na dupetu, a onda ih naglo iscupa.

    GOVNO SA ZURKE - Ogromno govno koje iseres na zurci. Onda pustis vodu i uzasnut gledas kako nivo vode u solji lagano raste.

    PRASKAVO GOVNO - Govno koje izlece u milion delica po sekundi. Podseca na lavinu sa raketnim pogonom, i isprska celu WC solju.

    VETROVITO GOVNO - Ono nastaje kada sednes na solju, i prdis toliko dugo i jako, da ti se vise ne sere.

    SRANJE - Seres tako brzo, i brises dupe tako besno, da ti nestane toalet papira, i onda kazes: SRANJE!

    GOVNO BEZ KRAJA - Ovo govno curi kao ludo, i taman kad zavrsis, i pocnes da brises dupe, stomak zakrci, i jos govana pocne da ispada.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Vidi, da su ovi na vlasti i da smo dozvolili spsu da postoji je dovoljno da potkrepi moju teoriju. Na rumune smo se trebali ugledati i to je to. Restart pa guras napred.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Vidi, da su ovi na vlasti i da smo dozvolili spsu da postoji je dovoljno da potkrepi moju teoriju. Na rumune smo se trebali ugledati i to je to. Restart pa guras napred.
        Postavi prvo sebi pitanje: da li bih mogao to da ucinim - da hladnokrvno pucam u nekoga?
        Tu pocinje i prestaje svako pitanje o tome: Ja bih to kao Rumuni...
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Albancima je nacija iznad religije.Dole ima i bektaša.

          Srbima, Bošnjacima i Hrvatima je religija glavna determinanta.

          https://www.google.com/amp/s/www.b92...60&version=amp

          Ljudi ovde imaju etnički pojam nacije koji je neodvojiv od religijskog identiteta. Albanci to nemaju i zato nezadrživom silom napreduju.

          Kao što imaju podršku islamskog ekumeniste Fetulaha Gulena koji otvara univerzitete širom Mkd, Albanije, itd, tako imaju podršku i katoličke crkve koja je nositelj ekumenske priče koja takodje otvara Lojoline univerzitete.

          Oni su pogodni jako jer su fleksibilni.

          To šta nas par ovde misli ili šta misle ljudi koji su obrazovani je nebitno jer je većina naroda neobrazovana.

          Mi stičemo pogrešan utisak da se većina ne mrzi jer nismo okruženi takvim ljudima u privatnom životu.

          Sve u svemu najbolje je organizovati seminare sa mladima gde se neće pričati o tome kako su oni izvan rata i kako je to bilo i prošlo i praviti se ludi već direktno govoriti prvo o uzrocima, drugo o posledicama a treće o rešenjima.

          Ne moramo se mi ni voleti. Ne volim se ni ja sa svima na svetu. Ali ne moramo se uništavati i klati i ratovati.

          Bolje graditi odnose na iskrenim činjenicama nego na lažima, a to bi Pernar uz Milačića vrlo lepo izneo. Na žalost Srbija nema normalnog mladog čoveka kao što su njih dvojica

          Comment


          • Moze kao Rumuni, sto da ne. Ali znas kako i kada? Onda kada su hteli da im smene onu tuziteljku protiv korupcije, pa njih milion izaslo na ulice. A onda je smenili malo sutra. I za svaku svinjariju koju vlast hoce da im uvali oni u enormnom broju, za nas pogotovu, izlaze na ulice.
            A mi? Pi*de najobicnije.
            Opozicija 0.
            A narod cuti ili kuka po internetu.
            A nikad gore ovde po svim parametrima, ako ne racunamo ratove.
            Ali nikad ni ljudi od nas.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Albanija je miljama ispred nas. Njihova opozicija ne jede govna. Ja kada sam pričao za 13. april da je sranje čak su me optužili da sam ja skriveni vučićevac.

              Francuska - protestantni prave sranja, Grčka isto, EU zemlje, Albanija, borba, samo Srbi i lideri "opozicije" nešto na finjaka kao udaraju bubnjeve i duvaju pištaljke a najveći psiho im protivnik.

              Znam ja što sam rekao da bez navijača nema ništa. Pa zato što bi oni pravili sranja i policija bi reagovala i probudilo bi ljude.

              Zato je Vučić čim je došao(a i pre toga) pohapsio prave patriote, ekstremne grupe, postavio Vacića i debile, ugadja Delijama a Grobari su razbijeni.

              Da neće neka Maja sa Dorćola bubnjem i pištlajkom da skine ovog ludaka.

              Još na sve Sergej Trifunović drži iste govore svaki put a narodu deja vu prolazi jeza u kostima kad vide smrada Borisa Tadića na opozicionom skupu.

              Ja vam kažem onaj malinar da okupi ekipu sa Veljom Ilićem pre će srušiti Vučića nego ovi retardi

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Albancima je nacija iznad religije.Dole ima i bektaša.

                Srbima, Bošnjacima i Hrvatima je religija glavna determinanta.

                https://www.google.com/amp/s/www.b92...60&version=amp

                Ljudi ovde imaju etnički pojam nacije koji je neodvojiv od religijskog identiteta. Albanci to nemaju i zato nezadrživom silom napreduju.

                Kao što imaju podršku islamskog ekumeniste Fetulaha Gulena koji otvara univerzitete širom Mkd, Albanije, itd, tako imaju podršku i katoličke crkve koja je nositelj ekumenske priče koja takodje otvara Lojoline univerzitete.

                Oni su pogodni jako jer su fleksibilni.

                To šta nas par ovde misli ili šta misle ljudi koji su obrazovani je nebitno jer je većina naroda neobrazovana.

                Mi stičemo pogrešan utisak da se većina ne mrzi jer nismo okruženi takvim ljudima u privatnom životu.

                Sve u svemu najbolje je organizovati seminare sa mladima gde se neće pričati o tome kako su oni izvan rata i kako je to bilo i prošlo i praviti se ludi već direktno govoriti prvo o uzrocima, drugo o posledicama a treće o rešenjima.

                Ne moramo se mi ni voleti. Ne volim se ni ja sa svima na svetu. Ali ne moramo se uništavati i klati i ratovati.

                Bolje graditi odnose na iskrenim činjenicama nego na lažima, a to bi Pernar uz Milačića vrlo lepo izneo. Na žalost Srbija nema normalnog mladog čoveka kao što su njih dvojica
                Vecina se i ne mrzi, a "seminare" tog tipa smo vec imali i vidis do cega je doslo.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Moze kao Rumuni, sto da ne. Ali znas kako i kada? Onda kada su hteli da im smene onu tuziteljku protiv korupcije, pa njih milion izaslo na ulice. A onda je smenili malo sutra. I za svaku svinjariju koju vlast hoce da im uvali oni u enormnom broju, za nas pogotovu, izlaze na ulice.
                  A mi? Pi*de najobicnije.
                  Opozicija 0.
                  A narod cuti ili kuka po internetu.
                  A nikad gore ovde po svim parametrima, ako ne racunamo ratove.
                  Ali nikad ni ljudi od nas.
                  Sve se slazem... realno je sve istina.

                  Kronose, vidi, to sto ti postavljas ko pitanje nema smisla. Nas narod je otrovan, zatupeo i treba restart...ljudi beze u sve vecem broju..Ovde tek sledi egzodus..

                  Sto se tice oruzija, to ti ne gine..na ovaj ili onaj nacin..imas vucica, seselja, vulina, slinu sa oruzijem u rukama..lol...sta smo i sebi kao narod dozvolili, uzasno...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Sve se slazem... realno je sve istina.

                    Kronose, vidi, to sto ti postavljas ko pitanje nema smisla. Nas narod je otrovan, zatupeo i treba restart...ljudi beze u sve vecem broju..Ovde tek sledi egzodus..

                    Sto se tice oruzija, to ti ne gine..na ovaj ili onaj nacin..imas vucica, seselja, vulina, slinu sa oruzijem u rukama..lol...sta smo i sebi kao narod dozvolili, uzasno...
                    Pitanje i te kako ima smisla - da li mozes to da ucinis?
                    Ako mozes, ti i jos nekoliko njih sa istim nivoom hrabrosti mozete nesto da postignete.
                    Ovako, sve je prica: e ja bi ovo , al` kad zagusti - odo tetki da odnesem lek u Amsterdam.
                    Zaobidji me s tim "junastvom", i ti i svi ovi "borci za svete srpske zemlje" , cuvari tradicije..... Kronos je davno rekao "Zbogom oruzje", jer je iz prve ruke video sta donosi.

                    Ne drzim oruzje u kuci ne zato sto se plasim nekoga - plasim se sebe da cu doci u priliku da ga upotrebim, a nisam neiskusan u tome.
                    Last edited by kronostime; 04-05-19, 09:01.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Pitanje i te kako ima smisla - da li mozes to da ucinis?
                      Ako mozes, ti i jos nekoliko njih sa istim nivoom hrabrosti mozete nesto da postignete.
                      Ovako, sve je prica: e ja bi ovo , al` kad zagusti - odo tetki da odnesem lek u Amsterdam.
                      Zaobidji me s tim "junastvom", i ti i svi ovi "borci za svete srpske zemlje" , cuvari tradicije..... Kronos je davno rekao "Zbogom oruzje", jer je iz prve ruke video sta donosi.

                      Ne drzim oruzje u kuci ne zato sto se plasim nekoga - plasim se sebe da cu doci u priliku da ga upotrebim, a nisam neiskusan u tome.
                      Ma kakvo oruzje prijatelju, daleko mu lepa kuca...Samo kazem kad se desi puc, 5 oktobar to je moralo da se desi...kao i sada...realno je da to uradi neka vojska ili policija ali tesko )) Normalno da obican narod nema to u krvi i da je to jako tesko uraditi, posebno mi tkz subotari itd..gde nema kriticne mase da zauzme ni kiosk, kamoli nesto vise....ali se mora reci stop, dosta aman i pozvati neke institucije, nase ili strane da reaguju na pre svega ovaj kriminal sto se desava...

                      Pricao sam sa njima, sns igracima i niko to i ne krije manje vise sta rade...tj znaju oni sve..ali u fazonu jbga tako da oni sa tih 60% nisu tako uverljivi, na staklenim su oni nogama...treba neki bocni vetar i ode im sve u 3pm...oni bre uvode porodice svoje u politiku, bolesni ljudi...seme im se zatrlo sta su uradili ovom narodu...

                      ratovi,sankcije, bombardovanje..ulazak velike kolicine narkotika 99e u Srbiju, lopovluk, kriminal itd...sudjenje im ne bi dugo trajalo...jos da dodas nove stvari...Razumemja tebe, ali za neke vise ciljeve se moras boriti uvek, ma koliko se puta zajebao...prosto, to su visi ciljevi...i ti, ja kao jedinka smo nista... odoh sad do Amsterdama tog da napunim pluca za sutrasnji povratak
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ma kakvo oruzje prijatelju, daleko mu lepa kuca...Samo kazem kad se desi puc, 5 oktobar to je moralo da se desi...kao i sada...realno je da to uradi neka vojska ili policija ali tesko )) Normalno da obican narod nema to u krvi i da je to jako tesko uraditi, posebno mi tkz subotari itd..gde nema kriticne mase da zauzme ni kiosk, kamoli nesto vise....ali se mora reci stop, dosta aman i pozvati neke institucije, nase ili strane da reaguju na pre svega ovaj kriminal sto se desava...

                        Pricao sam sa njima, sns igracima i niko to i ne krije manje vise sta rade...tj znaju oni sve..ali u fazonu jbga tako da oni sa tih 60% nisu tako uverljivi, na staklenim su oni nogama...treba neki bocni vetar i ode im sve u 3pm...oni bre uvode porodice svoje u politiku, bolesni ljudi...seme im se zatrlo sta su uradili ovom narodu...

                        ratovi,sankcije, bombardovanje..ulazak velike kolicine narkotika 99e u Srbiju, lopovluk, kriminal itd...sudjenje im ne bi dugo trajalo...jos da dodas nove stvari...Razumemja tebe, ali za neke vise ciljeve se moras boriti uvek, ma koliko se puta zajebao...prosto, to su visi ciljevi...i ti, ja kao jedinka smo nista... odoh sad do Amsterdama tog da napunim pluca za sutrasnji povratak
                        Gledaj da ti ne skrtare na nargili, daj baksis, stipso.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Gledaj da ti ne skrtare na nargili, daj baksis, stipso.
                          Od mene pare nije uzeo samo ko me nije upoznao..Jeziva pljacka u Holandiji...ali dobro. Qrve su dobre, ima svacega ali ima i top. Engleza tona, Zakintos za bogate
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            *Crko




                            -------------------------------------------------------

                            Last edited by Mr. Wolf; 04-05-19, 20:57.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ja kad vidim ovo, meni se place...

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ovo prevazilazi i Njuznet

                                https://jugpress.com/peticija-protiv...tru-aleksinca/

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X