Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Brate ti znaš da ja tebe ne mrzim. Ali odakle tebi pravo da izvlačiš svoje zaključke i etiketiraš Gokua kao ksenofobičnog i homofobičnog i da mu neko drugi smeta?

    Nadji mi rečenicu ili deo gde si to video.

    Dakle ljudi jednom za sva vremena, nemojte nekoga etiketirati na osnovu vaše percepcije.

    I na osnovu moje percepcije je neko pičkica pa ne iznosim javno jer ne poznajem osobu.

    Ako vam se ukrštaju mišljenja nemojte potezati za najprimitivnijim načinom komunikacije - etiketiranjem sagovornika.

    Mi se ovde ne poznajemo lično, a lični utisak zadržite za sebe.

    Kakve su to pretpostavke to je stvarno ružno reći, eto gadi mi se što si to rekao a ne poznaješ ga. Generaliziješ i daješ neke svoje zaključke.

    I to suptilno radiš jer znaš današnji diskurs da je najlakše nekoga optužiti za tako nešto.

    Nemoj to raditi.
    Originally posted by goku View Post
    Histerija oko GoTa je razumljiva jer velika većina čovečanstva je potpuno demonizovana i odsecanja glave, inceste, ubistva dece, jedenje srca, homoseksualizam i ko zna još kakve boleštine gutaju jer se industrija zabave potrudila im otupi osećaje i servira svako smeće koje će bez problema da pojedu.
    Sve to u jednoj prosirenoj recenici. I necemo vise o tome. A to da me ne mrzis znam, da bi me mrzeo moras prvo da me voles

    Nego Uki evo da tebi kontrasu jedan cestitam plasman u EPL, i sledeci put kad se slikas ispred stadiona nemoj da zatvaras oci

    Comment


    • Znam ali ne možeš tako da gutaš šta ti se nameće. Ne vodi se ovaj život od danas do sutra, nije ovaj svet splet slučajnih dogadjaja, ako je nekada i bio, odavno više nije.

      Stvarno GoT ima sve navedene namene. A što se tiče homoseksualizma - muškarac i muškarac, žena i žena ne mogu da se reprodukuju. Da li će neko biti sa muškarcem ili sa ženom njegova lična stvar.

      Brak je idiotizam jer ne mogu da se reprodukuju.

      Sutra ako bi svi postali homoseksualci - svi bi bili sa istim polom i niko ne bi mogao da se reprodukuje i nestali bi za 100 godina.

      Ako hoćeš da se baviš fenomenima tipa promovisanja homoseksualizma i ostalih idiotluka moraš krenuti sa vrha jer vrhuška reprodukuje stvari na niže nivoe.

      Ništa se ne dešava slučajno. Simultano je ubačen militantni feminizam sa homoseksualizmom, i još masa pojava.

      To što mi mislimo da je to debilno ne znači da bi mi te ljude ubili. Jebe se meni šta neko radi, samo zna se šta je normalno a šta ne.

      Za osobu sa slike nemam komentar. Nije ni čudo da prave takve i da stavljaju muškarce u ropski položaj.

      Ko će drugi da se pobuni protiv ovog gvozdenog stiska svevidećeg oka.

      Žene su centar sveta pravog muškarca, a feministkinje najveće zlo. Ja žene kao što je Mirka obožavam, ove druge bežim ko djavo od krsta.
      Last edited by Cassius Clay; 30-04-19, 17:34.

      Comment


      • Zamolio bih vas da se zaustavite na vreme sa kvalifikacijama ove prirode. Hvala!
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Uki, osoba sa slike je sala... kao sto mozes da vidis sve je fotosopovano i namenjeno je da bude sprdnja te se ne treba smatrati ozbiljno.

          I 'ajmo da promenimo temu, moderatori se sunjaju pa da ne odemo predaleko popicemo bananu.

          Sta mislis, moze li Ajaks da izvuce rezultat veceras u Londonu?
          Last edited by belgrade_owl; 30-04-19, 17:39.

          Comment


          • Mislim da Totenhem prolazi Ajaksa. Tj ubedjen sam. Ali videćemo. Potroše takvi timovi sreću pa ispadnu kad je "najlakše".

            Sad se već očekuje nešto od njih, pa mislim da će ih Totenhem fino složiti.

            Comment


            • Heh, kako se lako spuste tenzije....
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Kakvo zlo sve ti jebem...

                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • ko smislja ove spotove
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Stvarno, ajde na stranu sve..ali jezivo glupi spotovi. Oni du toliko glupi i primitivni da je to ono...naprednjaci, radikali + dos lopovi...jel moze sta jezivije da se spoji xD
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Psihopate.

                        Comment


                        • Nikola Kalinić ponovo u centru pažnje. E jes debil.

                          Comment


                          • Mene vise zanima kakva je ta mala kad ih je sve poskidala..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment




                              • лепо изгледа са мог прозора, нема змија и пацомва, а жуте мраве не видим, ситни су...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X