Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I pink ima svoj utisak nedelje

    Comment


    • Да, има! насиље над мушкарцима на Пинку!


      Last edited by Žika; 29-04-19, 12:59.
      sigpic

      Comment


      • Boze Ziko sta to gledas?


        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment




        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Da...jos jedan koji veruje u nebeski narod. tema za pricaonicu u svakom slucaju.
              Evo odgovoriću ti u pričaonici da ne trujemo raspravu o GoTu.

              Ta priča o nebeskom narodu je omiljena floskula svakom kome tuđe govno manje smrdi od svoga, ali tvoj post je sasvim u skladu sa onim šta predstavljaš i koji klub podržavaš.

              Originally posted by Centurion View Post
              Burazeru, kada neko ne barata istorijskim faktima onda je istorija obavezno falsifikovana, samo što je nemoguce sve falsifikovati i sakriti.
              Sto se tiče Milutina i Nemanjica njihove grehe ne porice ni nasa crkva ni nasa istoriografija, a istorijske podatke nikada ne dobijas sa jednog izvora nego vise njih.

              Sto se tiče areologije i antrpologije niko ne poriče dinosaurose niti njihovo postojanje, niti varijaciju vrsta, nego je akcenat na izmišljenom sledu događaja u kontekstu radnje kroz koju se povlače i neki stvarni događaji koji su samo malo izmenjeni.
              Za Mitridata si čuo verujem, nisu ga izmislila braća Grim.
              Mitovi nastaju kao posledica tumačenja stvarnosti.
              Neki su zajednički svim narodima, poput onog o velikom potopu.
              Imaju ga i Maje i Sumerci i biblijski narodi, a to je zbog toga sto su poplave nesto što je svima zajedničko.
              Samo je Noje drugačiji.
              Imas i mitove koji su specifično vezani za jedno geografsko područje i na to utiče klima, topografija terena, zajedničko poreklo, zemljište sklono zemljotresima itd...

              Jevreji i Arapi se ne vole, a vode poreklo od istog semitskog pretka.
              Zasto onda jedni i drugi imaju obred obrezivanja?
              Nije to samo vezano za religiju iako su ovi drugi muslimani, nego je na to uticala suva pustinjska klima koja je vodila do neplodnosti. Neplodan muskarac u pustinji znači smrt za pleme, alatka koja nije obrezana zadrzava bakterije koje štete ženskoj stvari pa onda i one imaju problem sa rađanjem.
              Vidiš i Arapi i Jevreji imaju lepe mitove o tome da su obrezani jer su bogom izabrani, ali pozadina mita je drugačija, a opet tako ista.
              I mi smo nebeski narod al se ne obrezujemo jer nam klimatski uslovi pogoduju za stvaranje nekih drugih mitova.
              Jeste, tebi će da kažu istinu.

              Relativizuješ stvari i stvarno ne želim da se upuštam u neke rasprave jer već neko vreme nemam volje da provodim ovde vreme, a ovakve situacije su upravo razlog tome.

              Comment


              • E svaka ti čast

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Evo odgovoriću ti u pričaonici da ne trujemo raspravu o GoTu.

                    Ta priča o nebeskom narodu je omiljena floskula svakom kome tuđe govno manje smrdi od svoga, ali tvoj post je sasvim u skladu sa onim šta predstavljaš i koji klub podržavaš.


                    U pa izvini, meni je sasvim normalno da covek bude otvoren prema svim opcijama. To sto ja podrzavam neki klub iz inostranstva ne znaci da tudju zemlju volim vise nego svoju. I odakle ti ideja da nemam omiljeni klub u Srbiji?

                    Mozda je ne zelim da navijam za zvezdu i partizan zato sto u svom simbolu imaju pentagram koji simbolizuje satanu?
                    Nije ti palo napamet da ne zelim da zavaravam sebe kako u nasem fudbalu ima neizvesnosti, da mi je dosadilo da gledam kako dva kluba terorisu i unistavaju domace takmicenje? Uostalom moj je izbor koga cu ja podrzavati, a ti nemas pravo da glumis nekog moralistu posto to verovatno nisi.

                    Da si moralista ti ne bi bio homofobicna i ksenofobicna osoba kojoj sve sto je strano smeta, vrlo verovatno je i da ti smetaju ljudi druge boje koze i druge vere, ali to jos uvek nisi pokazao.
                    Last edited by belgrade_owl; 30-04-19, 15:56.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Idi bree [emoji23][emoji23]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ajndhoven jezivo dosadan grad, hrana losa, jedu pomfrit, devojke ispod evropskog proseka, ljudi dobri ali bez harizme i jezivo dosadni, biciklisti ono- jezivo...Trava odlicna...realno ni u snu opet ne bih dosao ovde..ma ni u Holandiju..mada tek idem na sever..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post


                          U pa izvini, meni je sasvim normalno da covek bude otvoren prema svim opcijama. To sto ja podrzavam neki klub iz inostranstva ne znaci da tudju zemlju volim vise nego svoju. I odakle ti ideja da nemam omiljeni klub u Srbiji?

                          Mozda je ne zelim da navijam za zvezdu i partizan zato sto u svom simbolu imaju pentagram koji simbolizuje satanu?
                          Nije ti palo napamet da ne zelim da zavaravam sebe kako u nasem fudbalu ima neizvesnosti, da mi je dosadilo da gledam kako dva kluba terorisu i unistavaju domace takmicenje? Uostalom moj je izbor koga cu ja podrzavati, a ti nemas pravo da glumis nekog moralistu posto to verovatno nisi.

                          Da si moralista ti ne bi bio homofobicna i ksenofobicna osoba kojoj sve sto je strano smeta, vrlo verovatno je i da ti smetaju ljudi druge boje koze i druge vere, ali to jos uvek nisi pokazao.
                          E neka si mi rekao.

                          Samo nemoj više molim te, stvarno se loše osećam kad vodim ove rasprave.

                          Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post


                            U pa izvini, meni je sasvim normalno da covek bude otvoren prema svim opcijama. To sto ja podrzavam neki klub iz inostranstva ne znaci da tudju zemlju volim vise nego svoju. I odakle ti ideja da nemam omiljeni klub u Srbiji?

                            Mozda je ne zelim da navijam za zvezdu i partizan zato sto u svom simbolu imaju pentagram koji simbolizuje satanu?
                            Nije ti palo napamet da ne zelim da zavaravam sebe kako u nasem fudbalu ima neizvesnosti, da mi je dosadilo da gledam kako dva kluba terorisu i unistavaju domace takmicenje? Uostalom moj je izbor koga cu ja podrzavati, a ti nemas pravo da glumis nekog moralistu posto to verovatno nisi.

                            Da si moralista ti ne bi bio homofobicna i ksenofobicna osoba kojoj sve sto je strano smeta, vrlo verovatno je i da ti smetaju ljudi druge boje koze i druge vere, ali to jos uvek nisi pokazao.
                            Brate ti znaš da ja tebe ne mrzim. Ali odakle tebi pravo da izvlačiš svoje zaključke i etiketiraš Gokua kao ksenofobičnog i homofobičnog i da mu neko drugi smeta?

                            Nadji mi rečenicu ili deo gde si to video.

                            Dakle ljudi jednom za sva vremena, nemojte nekoga etiketirati na osnovu vaše percepcije.

                            I na osnovu moje percepcije je neko pičkica pa ne iznosim javno jer ne poznajem osobu.

                            Ako vam se ukrštaju mišljenja nemojte potezati za najprimitivnijim načinom komunikacije - etiketiranjem sagovornika.

                            Mi se ovde ne poznajemo lično, a lični utisak zadržite za sebe.

                            Kakve su to pretpostavke to je stvarno ružno reći, eto gadi mi se što si to rekao a ne poznaješ ga. Generaliziješ i daješ neke svoje zaključke.

                            I to suptilno radiš jer znaš današnji diskurs da je najlakše nekoga optužiti za tako nešto.

                            Nemoj to raditi.

                            Comment


                            • Fight, fight, fight hocemo
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Brate ti znaš da ja tebe ne mrzim. Ali odakle tebi pravo da izvlačiš svoje zaključke i etiketiraš Gokua kao ksenofobičnog i homofobičnog i da mu neko drugi smeta?

                                Nadji mi rečenicu ili deo gde si to video.

                                Dakle ljudi jednom za sva vremena, nemojte nekoga etiketirati na osnovu vaše percepcije.

                                I na osnovu moje percepcije je neko pičkica pa ne iznosim javno jer ne poznajem osobu.

                                Ako vam se ukrštaju mišljenja nemojte potezati za najprimitivnijim načinom komunikacije - etiketiranjem sagovornika.

                                Mi se ovde ne poznajemo lično, a lični utisak zadržite za sebe.

                                Kakve su to pretpostavke to je stvarno ružno reći, eto gadi mi se što si to rekao a ne poznaješ ga. Generaliziješ i daješ neke svoje zaključke.

                                I to suptilno radiš jer znaš današnji diskurs da je najlakše nekoga optužiti za tako nešto.

                                Nemoj to raditi.
                                Predlozicu te za moderatora cijelog foruma.

                                Comment

                                Working...
                                X