Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dečko ti si zaslužio jedan ban. Ja antisemita nosio zastavu Izraela dva meseca i omiljena mi zemlja na svetu? Probaj malo bolje da lažeš.

    Eto da nema živih svedoka od Wolfa i čak naše lične prepiske, neko bi ti i poverovao.

    Pošto si jedan neobrazovan tikvan koji ljude proziva, pa pošto više nisam pravoslavac sada sam antisemita, nisam ja taj koji treba da te sancioniše, ali bi mogli da te upozore malo.

    Da si pročitao neku knjigu i da znaš šta su obelisci, himere, iz iz kojih vremena sežu, znao bi o čemu se radi, a pošto si neobrazovan ovo je tvoj nivo komunikacije.

    Iste takve himere i zezancije su vidjanje i po Egiptu i svuda baš ovo što je Kronos lepo rekao samo si ti pročitao Belu grivu maks, a umeš da upireš prstom šta sam.

    Imaš li stida?
    Last edited by Cassius Clay; 22-04-19, 16:01.

    Comment


    • Samo da vam javim kako imam dojavljivače i uglavnom odmah znam kad se ovdje etiketirate Rasiste, tikvane i ostalo izbacite iz upotrebe, večeras je ključna utakmica, nemojte da mi padate ovuda

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Dečko ti si zaslužio jedan ban. Ja antisemita nosio zastavu Izraela dva meseca i omiljena mi zemlja na svetu? Probaj malo bolje da lažeš.

        Eto da nema živih svedoka od Wolfa i čak naše lične prepiske, neko bi ti i poverovao.

        Pošto si jedan neobrazovan tikvan koji ljude proziva, pa pošto više nisam pravoslavac sada sam antisemita, nisam ja taj koji treba da te sancioniše, ali bi mogli da te upozore malo.

        Da si pročitao neku knjigu i da znaš šta su obelisci, himere, iz iz kojih vremena sežu, znao bi o čemu se radi, a pošto si neobrazovan ovo je tvoj nivo komunikacije.

        Iste takve himere i zezancije su vidjanje i po Egiptu i svuda baš ovo što je Kronos lepo rekao samo si ti pročitao Belu grivu maks, a umeš da upireš prstom šta sam.

        Imaš li stida?
        Necu da se mesam u prepirku, samo da kazem da ja kao veliki postovalac Akhenatena verujem da je obelisk skamenjeni zrak Atena

        Comment


        • Pa čekaj, prvo me napadne da sam pravoslavac, a nisam, drugo mi kaže antisemtia ja nosio zastavu Izraela na avataru dva meseca, družim se sa Jevrejima. Čovek čim nema argumente odmah etiketa.

          Umesto da me pitao da mu nešto objasnim on se našao meni da objašnjava šta je Notr Dam.

          "Lepa gradjevina." Pa ne kažem da nije lepa nego sam dečkiću objasnio šta predstavlja himera na "hrišćanskoj" crkvi i da neću da dajem novac za to.

          On neka ide i neka radi na obnovi i sve što ima neka da samo neka me zaobidje.

          Zeznuo se lepo, prvo je mislio da je ubo da sam pravoslavac a ja se javno ovde deklarisao da nisam, posle me napao za Jevreje a to moji prijatelji sve. Izrael zemlja snova.

          Ju dečko ali si se zeznuo.

          Comment


          • Edit...sad videh post moderatora...u pravu je...odmor pa utakmica
            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 22-04-19, 16:12.
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • + je Urosu Portmanova zena iz snova (kome nije )
              Last edited by Mr. Wolf; 22-04-19, 16:33.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • [emoji23][emoji23]

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Gde je Bane? Bane brate znam da si pre spominjao Jean Paul Gaultier - Le Male ako se ne varam, nije bio Ultramale, imam jednu vest za tebe. I za sve kojima treba za izlazak parfem.

                  Ljudi Versace Eros. Znači na prvih 15 nošenja mi je bio odvratan iako su svi delili komplimente, ali sada...

                  Pomirisao sam i LeMale i svi kažu da je Ultramale još sladji a oba su mi skoro pa unisex.

                  Creed Aventus nisam probao jer mi se ne daje 300+ evra, ali ovajjjj Eros je brukica.

                  Obično mi bolje stoje malo više muški parfemi kao Dior Fahrenheit, Encre noire, Dior homme parfum, ali ovo za izlazak ubija.

                  9/10 lagano, samo da se koža navikne na ovu perverziju od mirisa.

                  Imate u Jasminu za džabaka često 100ml i na dejt/u grad, pola posla rešeno.

                  Comment


                  • Ihh, 15 nosenja ti je bio odvratan, pa ga sad obozavas do imbecilnosti [emoji3][emoji3]
                    Pa kako izdrza tih 15x
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kakav si ti to tradicionalista?
                      Pino Silvestre ili Brion - to su mirisi pravih muskaraca.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment




                      • BRION Prijatelj svakog golobradog pripadnika JNA.
                        Legende iz vojničkog života kažu da je služio i kao piće

                        Comment


                        • Ne znam za taj Eros, ali bi preporucio The Dreamer. Jedini Versace koji mi se svidja. Jedini parfem u mojoj rotaciji da nije Burberry

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ihh, 15 nosenja ti je bio odvratan, pa ga sad obozavas do imbecilnosti [emoji3][emoji3]
                            Pa kako izdrza tih 15x
                            Nije odvratan nego prejak i presladak ja ne volim slatkaste parfeme. Nego nos da se navikne a i svaki put kada ga nosim kažu odlično mi stoji.

                            I onda... Sad ga mirišem konstantno koliko je dobar.

                            Čuo sam za The Dreamer. I on se vrti tu negde da ga moram probati.

                            https://www.fragrantica.com/perfume/...mme-18853.html

                            Ovaj nisam pomirisao ali kažu da izuva, može i u neke malo formalnije situacije.

                            U suštini nosite bilo šta sem The one, 1 million, to svaki drugi tip nosi. Dior Sauvage isto nose ljudi dosta.

                            Malo je bednjikavo da svi isto mirišemo.

                            https://www.fragrantica.com/perfume/...Hermes-17.html

                            Ovako zamišljam da miriše Oljin partner, ne znam zašto to zamišljam ali dobro.

                            Za neke malkice ozbiljnije godine, miriše odlično baš odlično, ali ga ne posedujem.

                            Comment


                            • Jel ima neko iskustva sa napadima i ujedima lutalica? Pocepaše me jutros kad sam išao na posao, jedva sam živu glavu izvukao. Iscepali pantalone, imam 3 ujeda. Kontam da ih tužim, pre svega zbog pantalona i straha, morao sam da preskačem neku ogradu i sačekam da prokletnici odu dovoljno daleko da dodjem do firme.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Mislim da mozes da tuzis grad, tako nekako to funkcionise...

                                a je l si isao kod lekara? pusti tuzbu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X