Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto to rade sa Kosutnjakom i ko zna gde sve ne. Strasno jbt i niko ne moze ovoj gamadi da stane na put dok ne bude prekasno. Posle ovih stetocina tek necemo da se oporavimo, kakve tranzicije kakve pic.. materine..

    A zipa ovo..
    Dal je moguce???

    Spoiler
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Bio juce na Fruskoj gori, ne pamtim da sam ikada video vecu secu sume. Pricao sa iskusnijim planinarima kazu da gamad kategorise zdrava stabla za secu. Neki obronci su potpuno osisani, cak i juce se cula motorna testera.

      Ekoloski terorizam u punom zamahu, nemaju granice, samo licna korist i novac. Kako su se degenerici uvukli u sve strukture drustva.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Isto to rade sa Kosutnjakom i ko zna gde sve ne. Strasno jbt i niko ne moze ovoj gamadi da stane na put dok ne bude prekasno. Posle ovih stetocina tek necemo da se oporavimo, kakve tranzicije kakve pic.. materine..

        A zipa ovo..
        Dal je moguce???

        Spoiler
        Koliko sam ja citao suma je dosta veca. Izmedju pet i deset miliona evra
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • A crkvu Svetog Save obnavljaju u Njujorku Mileta Miljanić Majk, četnici naši i ekipa.

          Kada su pitali onu klošarčinu Dačića zašto je iza stajao Mileta on se pravdao nešto. Guja crvena. Jok, skloniće ga.

          Sada obnavljaju Notr Dam koji nema veze sa Srbijom to je važno. Niti sa hrišćanstvom. Zgrada puna okultne simbolike, ja nemam ništa protiv neka obnavljaju katolici ali moram li ja da finansiram obnovu toga na kome stoji





          itd

          Čoveku pripadne muka. Srpska emigracija koja je radila za CIA i medju kojima su mafijaši svetskog rangs, oni obnavljaju našu crkvu u Njujorku, a mi ćemo Notr Dam jer je naredjenjo a naš neobrazovan narod misli da predstavlja neko hrišćansko nasledje.

          Comment


          • Pa picousti sve te sastanke sa liderima sveta placa i to pozamasno, ovo je samo deo kolaca koji mora da se plati i jeftin je za razliku od ostalih...Sigurno mu se Merkel itd..ne dive vec imaju nesto od njega...svasta.. a kod kuce zaradjuje da taj uticaj poveca maksimalno...to za sumuje smesno i tuzno...ali samo jedan deo kolaca...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ne smeta to meni ja to od njega očekujem, mene više ovaj narod brine što su te tintare prazne.

              Kakve veze ima gradjevina sa himerama i nekim djavolčinama sa hrišćanstvom, hrišćanskim nasledjem i bilo čime? Opet kažem ja podržavam da oni čije je to i obnavljaju i doniraju, imaju ljudi pravo da veruju u šta hoće.

              Samo ta politička korektnost da žmurimo na jedno oko na okultne simbole i da ih zovemo hrišćanskim, pa može ali ne kod mene.

              Ko se uvredi može slobodno da mi odgovori iz kojih tačno hrišćanskih motiva su nastale ove predivne gradjevine.

              Ljudi neobrazovani smo mnogo to moramo da shvatimo. Ništa ne znamo a želimo da budemo pametni. Da se solidarišemo sa nekim kao zaboga delimo bol.

              Delim bol sa gladnom decom iz Afrike golom i bosom i bolesnom bez vode, eto brigai se za Notr Dam i da je izgoreo skroz i da je uvećan 10 puta, mene to u životu ne zanima i ne dotiče.

              Comment


              • Gargojli Urose nisu nikakva okultna simbolika.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Da, baš i vizuelno odišu hrišćanstvom. Kako ono kažu za goyim, "teraju nevernike od crkve", ili kako već.

                  Comment


                  • To je okultizam samo u tvojoj glavi...mada nista drugo nisam ni ocekivao...Srbi nebeski narod i pravoslavlje kao jedina religija...sve ostalo je neka sekta...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Urose, prvo definisi Hriscanstvo tj. odvoji uticaje ostalih religija koje su inkorporirane u njega poput kulta Izide, Mitraizma, staroslovenskih verovanja, bliskoistocnih religija, pa onda da procaskamo o istom.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Poenta je zapravo bila da je psiho donirao minimum milion evra drzavnog novca. Sta se sve korisno moze uraditi za taj novac glupo i nabrajati.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          To je okultizam samo u tvojoj glavi...mada nista drugo nisam ni ocekivao...Srbi nebeski narod i pravoslavlje kao jedina religija...sve ostalo je neka sekta...
                          Alo dečko ja nisam pravoslavac a najbolje ljudi ovde znaju koliko sam puta kritikovao pravoslavlje. Zašto gajiš te predrasude i stavljaš etikete a to je tako svojstveno svima vama sa b92?

                          U pravu je Kronos, ovo su sve inkorporirane stvari iz paganskih religija.

                          Na našu ogromnu žalost, hrišćane prva dva veka nisu mogli da pobede, ni Neron niti bilo ko. Zato je Konstantin 313. prihvatio hrišćanstvo da bi ga iznutra uništavao. A Konstantin je ličnost kao kada bi sad Vučić uzeo hrišćanstvo.

                          Od 313. krenulo je udaljavanje od izvornoh hrišćanstva i inkorporiranje paganskih simbola.

                          Papa i dalje nosi titulu pontifex maximus. Oni su iskoristili hrišćanstvo i nazvali se hrišćanima i stare paganske doktrine Egipta, Rima, Grčke, pre svega Vavilona ubacili u religiju rušeći je unutra.

                          Tako da Kronos ne greši, štaviše je u pravu, 90% današnjeg "hrišćanstva" nema veze sa izvornim hrišćanstvom.

                          A ti ZvezdaIznadSvega pazi kako me karakterišeš, jer prvo nisam pravoslavac, drugo ne nazivam druge sektama, samo ih ne smatram hrišćanima, treće Srbija nema veze sa pričom samo imam pravo kao slobodan gradjanin ove zemlje da ne želim da izdvajam novac za nešto.

                          Razumeš?

                          Comment


                          • I lepo si primetio Kronose, kult Ozirisa, Izide, Horusa i Seta se nameće sada kroz katoličku doktrinu pošto pratim i šta objavljuju na Koncilima kroz istoriju i slično. Uzdizanje Marije na nivo božanstva nije ništa drugo nego vraćanje paganizmu i otac majka sin šablonu koji je vidjen pre svega u Vavilonu Nimrod, Semiramida, Tamuz.

                            Iz tih proizilazi i doktrina mrtvih, Oziris ti sudi, Anubis te odvlači u pakao i itd itd. Sve je to preuzelo "hrišćanstvo" pogotovo rimokatoličko.


                            To je agenda, a neka rade šta hoće i obnavljaju šta hoće, samo nemoj od mog novca lično mog da daju negde gde ne želim.

                            Mogu da otvore liniju za dobrovoljne priloge.

                            Tako da imam pravo na sopstveno mišljenje, a ti ZvezdaIznadSvega doniraj koliko ti duša želi.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Zašto gajiš te predrasude i stavljaš etikete a to je tako svojstveno svima vama sa b92?
                              Ova stilska figura se zove "otvoren prozor"....
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Tvoje je pravo da izrazis svoje misljenje o donaciji, to je tacno, medjutim kada se izlupetas pored toga i jednu fantasticnu gradjevinu nazoves nekim okultnim hramom, moje je pravo da to prokomentarisem i nazovem pravim imenom...glupost.
                                Svoje zakljucke izvodim iz onog sto pises a nemalo puta si u svojim stavovima davao povoda da te smatram prikrivenim rasistom/antisemitom i nacionalistom...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X