Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uroše viđam povremeno Virijevića na utakmicama, dobar je momak. Eto koliko se on napatio. Mogu da zamislim kakav je osećaj kad se obratiš policiji, a oni ništa ne čine, već proslede tvoju prijavu mučiteljima.
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Ne znam kako se tačno zove ulica, paralelno sa Jurija Gagarina, prolazi se kroz špalir parkiranih buseva
      Ironično, antifašističke borbe. Jesu napunili buvlju pijacu do čepa?

      Edit: nije paralelno, pomešao sam, neki bulevar je
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • кажу на Пинку два милиона се окупило...митровић снима са осам дронова, сваки дрон избројао 250 хиљада, пута осам ето два милиона...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Ironično, antifašističke borbe. Jesu napunili buvlju pijacu do čepa?

          Edit: nije paralelno, pomešao sam, neki bulevar je
          E ta ulica što ide pored buvljaka. Znaci špalir bukvalno, ima mesta za jedna kola da prodju, jezivo izgleda. Na parkingu Sava centra ima jedno 100 buseva. Ne obratih pažnju tu kod buvljaka, a i nisam video od autobusa.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Kazem Vam, bice oko 150k ljudi...Ne radi on to zbog sebe, jos manje zbog naroda..vec sveta da dokaze da je vecina za njega itd....Ovi sto nisu neopredeljeni, nazalost ce biti opredeljeni ali tek posle nekog sranja...Suvise je ovaj lud i glup da se ovo ne zavrsi lepo...

            Jbga beogradjani, mrzelo vas 13og...svi su isti..danas cete videti buducnost srbije svojim okom po danu )) ja sma ih video dva puta u NS-u..i ne bih vam bio u kozi danas )))
            Last edited by LosmiSK; 19-04-19, 15:17.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pored buvljaka, tj. Vera? Bul Milutina Milankovica
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • 133 autobusa sa Kosova.
                20 autobusa iz Crne Gore
                Makedonija oko 10.
                Republika Srpska preko 20

                Samo jako

                Jbm ti zivot iz Makedonije
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kazem Vam, bice oko 150k ljudi...Ne radi on to zbog sebe, jos manje zbog naroda..vec sveta da dokaze da je vecina za njega itd....Ovi sto nisu neopredeljeni, nazalost ce biti opredeljeni ali tek posle nekog sranja...Suvise je ovaj lud i glup da se ovo ne zavrsi lepo...

                  Jbga beogradjani, mrzelo vas 13og...svi su isti..danas cete videti buducnost srbije svojim okom po danu )) ja sma ih video dva puta u NS-u..i ne bih vam bio u kozi danas )))
                  A svet kao ne zna kako su ovi dosli na miting i kao ne zna kako on vlada ovde
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • запослени са новог заузели мост... гурају полако ка три милиона...
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa zna, slazem se....Samo ovde bi vecina promene, ubedjen sam u to..ali samo da to neko drugi uradi..jos kad bi oni mogli biti negde na odmoru...jos da bude leto, more..i da se vrate i da je sa neba sisao Isus Hrist...kako bi to bilo lepo..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • пресешће има кад Вучић почне да прича приче које прича месецима по цео дан на свим каналима...треба то издржати на јуначким ногама до краја...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Pa zna, slazem se....Samo ovde bi vecina promene, ubedjen sam u to..ali samo da to neko drugi uradi..jos kad bi oni mogli biti negde na odmoru...jos da bude leto, more..i da se vrate i da je sa neba sisao Isus Hrist...kako bi to bilo lepo..
                          Stoji da smo mi glup narod i da je to proces od nekih 10 godina dok se mi smislimo da se pokrenemo i ludaka skinemo sa vlasti.
                          Ali ovo danas je cisto da on nahrani svoj bolestan ego, nista drugo nego samo to.
                          Evropa ga pusta da radi sta hoce jer od njega ocekuje ono sto je obecao pre nego sto je dosao na vlast, da resi Kosovo, tako da mu je sastanak krajem meseca mnogo vazniji za buducnost njegove vladavine nego ova sizofrenija danas
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Da tu Vučić malo zbrza možda bi ljudi gledali Zvezdu u 7.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Stoji da smo mi glup narod i da je to proces od nekih 10 godina dok se mi smislimo da se pokrenemo i ludaka skinemo sa vlasti.
                              Ali ovo danas je cisto da on nahrani svoj bolestan ego, nista drugo nego samo to.
                              Evropa ga pusta da radi sta hoce jer od njega ocekuje ono sto je obecao pre nego sto je dosao na vlast, da resi Kosovo, tako da mu je sastanak krajem meseca mnogo vazniji za buducnost njegove vladavine nego ova sizofrenija danas
                              Da, tvoja teorija je bolja od moje defintivno ajde sacekacemo i to
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X