Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al treba da se izdvoji neka posebna opcija, ova trenutna opozicija, iako definitivno manje zlo, isto ima loš pristup celoj situaciji i ne dopada mi se njihova retorika.

    I protesti već dugo traju, ali osim konstantnih zahteva, od kojih ne znam da l je ijedan ispunjen, nema ničega. Ideje neke, na osnovu koje će okupiti ljude, nema. Ako ne smatramo promenu vlasti idejom, barem ne preterano kreativnom. Potrebno je da neko izađe sa planom šta mi dobijamo ukoliko smenimo vlast.

    Osnovni problem je što se na sve kasno reagovalo, samo imenovanje Vesića za gradonačelnika Beograda je smešno, prvenstveno jer to nije njegov grad, pa je i logično što ga je boleo k šta će od njega da napravi
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Još jedna stvar zbog koje ih treba što pre skloniti je zbog ljudstva zavisnog od njih. New znam kako je bilo za vreme Slobe, ali danas ima 500.000+ ljudi direktno zavisno od ove vlasti, koji svojim moralom, većina i intelektom, ne samo da ne zaslužuju trenutne pozicije, nego da uopšte postoje kao ljudska bića. Amebe.
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • O devastiranju prirode se već pričalo, ali za razliku od ljudi koji su, izuzev u svojim glavama, sposobni da se odbrane i bore za sebe, ona to nije. Morava je preorana zbog eksploatacije šljunka, žele da premestebeogradsku luku na jedno za Dunav, i pojedine životinjske vrste, značajno plavno područje, kako bi mogli više belog da transportuju, ili čega već. Mini HE su već posebna tema, gde maloumnicima čiji je životni vek <100 godina, mandat višestruko kraći (osim Dačićevog(Bojana, ubaci Dačić smajlija )), padne na pamet da nešto što je hiljadama godinama gradilo svoj put, unište. I to ne privremeno, već zauvek
        Last edited by Nerealan; 14-04-19, 11:03.
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Bitna razlika između tih poslušnika za vreme Slobe i botova iz javnih/državnih preduzeća danas je da su ljudi koji su podržavali SPS, iz uverenja ili interesa u najvećoj meri bili kvalifikovani za svoj posao, a ovima danas je jedini kriterijum odanost Vođi.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne znam koliko je bilo ljudi 5.oktobra, ali i meni 500k zvuci previse, medjutim ono sto je presudno je to da zapad bio protiv Milosevica. A zapad je bio protiv njega kad im je ovaj okrenuo ledja, a neke 95. je Milosevic bio faktor stabilnosti, jer je jos slusao...dakle, onog trenutka kad se resi Kosovo ili ako ovaj okrene ledja i ne uradi ono sto je rekao(ali to mi je manje verovatno), moze da dodje do neke promene. Medjutim, pozitivna stvar je da je taj rok za Kosovo prilicno blizu, makar ja tako mislim.

            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • SNS moze da se poredi jedino sa SPS..po zloj vlasti a po intelektu sa SRS...opozicija je mrljava i nikakva ali nisu 5% ovog zla na vlasti. Previse su gospoda da prljaju ruke za narod..treba jos desnice protestima, neki ujedinitelj ovog nesrecnog naroda..tj opozicije..kad se sruse, firma po firma ici i videti sta i kako...ovaj vid korupcije mora stati..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Tačno, dosta njih su SRS kadrovi, a SPS je prvi obezbedio glasače stranačkim zapošljavanjem, zato i dalje imaju taj svoj standardni procenat
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ko, Andrea?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment




                    • Slinisa.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • A to si zaključio na osnovu tvita anonimne osobe?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Sinisa govno xD Mene bi bilo sramota nesto tako napisati..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ti da napišeš nešto u rangu Siniše Kovačevića? Budi ozbiljan bar na trenutak. Voleo bih da mu svako kaže u lice ono što misli o njemu, a ne iz mišje rupe.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nije uopste tako rekao. Svasta.
                              Jos je pricao koliko divnih ljudi doslo u Beograd kroz istoriju, pa nabrajao...
                              Aooo ala lupeta ovaj narod, ccccc
                              E vala svako moze da kaki danas
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ako nije tako rekao, ja se izvinjavam.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X