Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Bogme videćemo kad Vučić opet pobedi izbore a ovi što su se isticali malo jače kad krenu drilovi. Već su počela premeštanja u sela ko je kačio slike na fb sa protesta. Čuvajte se ljudi, mač je sa dve oštrice.

    Nije zezanje uopšte, dva puta razmislite i saslušajte predloge opozicije i samo ako ste sigurni da uspeva idite.

    Baš nije zezanje a ovi što su bili malo vidljiviji plašim se da će posle malo dobijati po glavi.

    Da li je vredno da vašu sudbinu stavljate u ruke opozicije a opet da li je moralno ostati kući i ne boriti se protiv ovakve vlasti.

    Lako je lagati ljude i govoriti im da im se psiho neće svetiti. Bar ovim vidjenijima. Hoće i tek kako. A pošto sam čuo strategiju opozicije mene to ne zanima.

    Biće scenario 1997.
    Nema nista od toga. Vucic je pukao. Kazu njihovi ljudi koji su isli po BG da agituju za Vucica za 19.4 da ih nikada vise nisu ljudi psovali nego sada. Sad citam svi poslanici SNS ce da strajkuju gladju u Skupstini Srbije. Cirkus mada im je to i namera.

    Comment


    • Navedite mi koje su demonstracije dovele do pada vlasti u nekoj zemlji a da je to iskljucivo revolt naroda koji nije podrzan od strane Amerike,Britanije,Nemacke.
      Demonstracije mogu da budu uspesne tek kad Ameri i Nato puste Vucica niz vodu a to moze biti samo ako ne potpise ono sto oni traze,a koliko znam do sada je sve potpisao.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Bogme videćemo kad Vučić opet pobedi izbore a ovi što su se isticali malo jače kad krenu drilovi. Već su počela premeštanja u sela ko je kačio slike na fb sa protesta. Čuvajte se ljudi, mač je sa dve oštrice.

        Nije zezanje uopšte, dva puta razmislite i saslušajte predloge opozicije i samo ako ste sigurni da uspeva idite.

        Baš nije zezanje a ovi što su bili malo vidljiviji plašim se da će posle malo dobijati po glavi.

        Da li je vredno da vašu sudbinu stavljate u ruke opozicije a opet da li je moralno ostati kući i ne boriti se protiv ovakve vlasti.

        Lako je lagati ljude i govoriti im da im se psiho neće svetiti. Bar ovim vidjenijima. Hoće i tek kako. A pošto sam čuo strategiju opozicije mene to ne zanima.

        Biće scenario 1997.
        Brate kakvi stavovi opozocije, sta je sa tobom, vidis da ti idoti i krimanlci vode zemlju..Mada realno treba bezati odavde..sta je ono, kakav polusvet..ne znam..samo ti i sto najebu nahebace zbog vas ''neutralnih''

        Nije toliko dug put od Gvozdenog puka do danasnjih srbendi majko mila sta smo mi doziveli
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Nema nista od toga. Vucic je pukao. Kazu njihovi ljudi koji su isli po BG da agituju za Vucica za 19.4 da ih nikada vise nisu ljudi psovali nego sada. Sad citam svi poslanici SNS ce da strajkuju gladju u Skupstini Srbije. Cirkus mada im je to i namera.
          Ne znam tacno koliko ih ima, mada deluje manje nego pred neke izbore..ali svejedno..ima svega i svacega..ne znam bas dal ce njegovi da odustanu..

          Od moje devojke drugarica iz nekog sela..mora da se slika i da bude uz vodju puta da je ne bi kaznili..ne secam se koja je kazna..i ovo mi je bilo dovoljno... jbte sta smo postali od onakvog hrabrog naroda..da se bojimo za usrani posao (((
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dolaziš kod psihopate i postavljaš mu uslove za fer i demokratske izbore koje znaš da neće ispuniti, puštaš ga da učestvuje i pobedi i misliš da će ga boleti uvo ili gristi savest jer niste učestvovali? Ili da će reagovati evropske institucije?

            Ovo su porazne taktike a pobedničke su zauzimanje važnih tački i teranje Vučića na sukob. Pobedničke su presretanje autobusa matoraca i izbacivanje da idu kući peške. Pobedničke su korišćenje nedozvoljenih sredstava da bi se izazvala reakcija vlasti. To bi sve radila opozicija 90tih, ili bar nešto, tj ona mladež.

            A da ti ideš psihopati sa napismenim zahtevima, za fer i korektne izbore, ljudi moji veruje li neko u to?

            Tražiš mu zastupljenost u medijima a on ucenjuje ljude po javnim preduzećima, gde moraju da glasaju, gde dolaze džipovi bez tablica na izborna mesta, gde bugarski voz šljaka.

            Da neće neki Milojko opozicionar iz pizde materine da se pobuni protiv nekog ćelavca a la Velja nevolja pa da mu ovaj posle izbora broji rebra i ne bude kažnjen jer se ne kažnjava ni za ubistvo?

            Lako je pisati našminkane zahteve i jesti govna, to umemo svi mi.

            Kome se opozicija dodvorava sa ovim finim zahtevima? Kome? Ovom što je napravio mafijašku državu? Njemu koji nema trunku morala, sa njim će da se dogovore.

            Pa to je priča za malu decu.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne znam tacno koliko ih ima, mada deluje manje nego pred neke izbore..ali svejedno..ima svega i svacega..ne znam bas dal ce njegovi da odustanu..

              Od moje devojke drugarica iz nekog sela..mora da se slika i da bude uz vodju puta da je ne bi kaznili..ne secam se koja je kazna..i ovo mi je bilo dovoljno... jbte sta smo postali od onakvog hrabrog naroda..da se bojimo za usrani posao (((
              Ne znam za ostatak Srbije ali rejting SNS u BG je veoma los, i to pricaju oni sami. Krive Vesica za to i vrlo lako je moguce da ga zrtvuju.

              Comment


              • Nije Vučić pukao sve dok ima koga da potkupi a takvih ima uvek. Sa ovom mašinerijom može pokrasti izbore uvek.

                To šta ljudi pričaju pričaju onda dodje batica i našamara ih ko konje.

                Ljudi vole da se lažu ovde i hteli bi leba bez motike. Nema ovde bez haosa i borbe ništa. Na fer ovaj ne može sa se dobije.

                To šta ljudi po Bg-u pričaju pričaju, šta pričaju po zabitima, ćute ne smeju da zucnu. On je bre Vračar vojskom osvajao nemojte da se šalimo.

                Skeptik prijatelju koliko godina imaš? Evo videćemo kad se sve završi, ja bih bio najsrećniji da si u pravu ali na našu žalost nisi. A daj Bože da jesi.

                Ti se boriš protiv lopova i mafijaša demokratskim sredstvima, ma hajde. Ko zna koliko glasova samo pokradu. Samo to. O drugim stvarima da ne pričamo.
                Last edited by Cassius Clay; 11-04-19, 16:38.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Ne znam za ostatak Srbije ali rejting SNS u BG je veoma los, i to pricaju oni sami. Krive Vesica za to i vrlo lako je moguce da ga zrtvuju.
                  Mozda i izgube u BG i NS to im je uvek i bilo kilavo..ali po ovim manjim mestima ce da poharaju....U to ne sumnjam...nema trika da niko od ovih ne glasa za sns i ako im se u principu hebe za njih ali imaju neku korist.......pa oni ce u Brusu gde je ovaj radio sta je radio, imati 80% dokle to ide... )) jos napadaju tu zenu,ta moze samo da pobegne odatle ako je i ona normalna..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Vidi ti mentalitet tog tipa iz Brusa. Ovaj mu zlostavlja ženu a on kulira. Ja sam se krstio 7 dana. Ja bih tog muža njenog osudio na doživotan zatvor zato što nije ni ćovek nego biće koje prebiva u vremenu i prostoru.

                    Ej on zna da mu ovaj muči ženu i ništa. Ljudi moji. Kao da ne živimo u istoj državi.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Vidi ti mentalitet tog tipa iz Brusa. Ovaj mu zlostavlja ženu a on kulira. Ja sam se krstio 7 dana. Ja bih tog muža njenog osudio na doživotan zatvor zato što nije ni ćovek nego biće koje prebiva u vremenu i prostoru.
                      Ne znam sta je mogao prijetlju da uradi..i ovo sto su uradili su uradili zajedno sigurno..Napadnes ga i onda zavrsis u krecu..ovo je mnogo pametnije i ostace zasticeni...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Aj da vidim u Čačku, Užicu, Zlatiboru da neki tako uradi. Prvo taj muž ne bi smeo od sramote da živi. Drugo u 80% slučajeva bi bio sačekan posle posla Jutka i lepo ga izlomiš.

                        Zatvor ok zatvor. Kreč ok kreč. Gora bi mi bila smrt da mi neko ženu dira ja ćutim ko pizda nego da me ubiju ili da sam u zatvoru.

                        Veruj mi Čajetinac bi ga sačekao i ako ne bi sekira radila radile bi vile ili šta već. A ako dodju da se svete ima tu i ko da skoči od familije.

                        Sve je pitanje dokle su ljudi spremni da idu.

                        Ako ti je život preči od obraza i od poniženja svoje žene onda možeš komotno da umreš. Nisi ni muško ni čovek ostao si samo gnjida koja je uplašena.

                        Aj da je to veći grad nego Brus mogao ga je naći 300 puta.

                        Treba momentalno da se razvede od tog govneta. Njenog muža.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-04-19, 16:54.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Aj da vidim u Čačku, Užicu, Zlatiboru
                          što izostavi Ariljeee buraaaaaaaaz?

                          west side
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Bajina Bašta isto. Tamo se nož poteže ni za šta. Požega. Itd. Stvarno treba da se razvrstamo i rasparčamo i svako svojim putem. Ova Zapadna Srbija sa delovima RS da stvori svoju državu. Ovi sa istoka i juga neka idu svojim putem. Sever za sebe i ćao.

                            Razlike su velike u mentalitetu i uopšte nismo toliko slični. Niti u forama niti u govoru niti bilo gde.

                            Pre bih razumeo foru iz Mostara i Trebinja nego iz Niša i Pirota, ili Subotice.

                            Comment


                            • Pa po tebi bi svaka drzava na svetu trebala da rasparca na 5 i vise drzava jbga xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Zamisli Nemačku hahahah Raspala bi se na 50 državica.

                                Comment

                                Working...
                                X