Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deep Purple u decembru u Beogradu. Ako ikako budem mogao ici cu na koncert.

    Comment


    • Juce 3 mesec kako pesacimo u NS za zdravlje svoje uglavnom. I po meni bio najlpesi protest. Ljudi nije puno ili da kazem bilo je standardno malo 1.5k ljudi max..koji su se i razbezali tokom kise..ali Sinisa Kovacevic je pokidao...Lecic bas dobar i ovaj nas glumac iz SNP ne znam mu ime imao je dobre misli.Tipa da nije politicki protest..od politicara sam video Lecica i Veselinovica..on je doduse tu redovan..ostali nista..komsinicu Comic nisam video nijednom npr..ovu malu plavu Jerkov, jednom..bivsi kradonacelnik nijednom..bio je jedan iz DS njega vidim ponekad..pametan covek,profesor...ostalo niko sto znam...

      Bilo je omladine vise..i ljudi u godinama, penzionera..bio je dnevnik ispred RTV...dobri govornici, grade i kod nas BG na vodi, dodikova firma itd..

      Jedino extra..izasli smo na Bulevar i svi vikali pored psihove slike..vucicu lopove...to je bio main event ovog dogadjaa..kad god nas je malo, bude najbolje )

      Sledeci protesti 12 i 13..od tog 13 neocekujem nista, ali dracemo se za sve pare ) pa onda KPGT
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Ali milicajac hit. A i ovaj MI6 nije više što je bio, obučavaju konobare i milicajce u Budimpešti.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ali milicajac hit. A i ovaj MI6 nije više što je bio, obučavaju konobare i milicajce u Budimpešti.
            Nisam znao da je imao kosu
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • To je danasnja Srbija nazalost. Sta dovede coveka u to stanje da moras stati na stranu ljudi koji su te ponizavali i targetirali muza i celu porodicu. Moze ova vlast biti jos dugo na vlasti, ali kad tad taj novac ce stati i vratice se u realnost..Nerealno sta USA, Rusija i EU dopustaju da se ovde radi i desava. Zato nisam za nikog, zamislite te kako se u gace seru obicni ljudi koji zive od malo primanja itd...Mi nismo ni svesni kakve smo kukavice postali zarad sitnih pocasti..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • a šta boli k Rusiju, Usu i EU za Srb.

                    Ali je nerealno šta je narod dopustio, i dopušta. Naletim pre neki dan na Twitter revoluciju, neko napisa - moj novi zahtev više nije smena rog i tog, već to i to. A onda se zapitam, kako on ima novi zahtev, kada mu ni stari nisu ispunili? Mislim, izlaze ti ljudi na ulice, ali sve je to jalovo bez konkretne ideje, a za svo ovo vreme koliko se šeta da ne ispliva neko sa vizijom, baš ne ide u glavu
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Tako mu i treba!
                        Na Vučića u dresu DS-a.

                        Otres'o ga ko slinu...
                        Vulin, Sarapa, Nebojša, Vučićević u transu:
                        Bravo Predsedniče, kako vam je veliki!

                        Comment


                        • Pokidao.

                          Comment


                          • Gledaj bednice!!!!!! Pa nisu vam to servilni Srbi. Joj koliko ja volim ove Jevreje i Izrael, pola naših gradjana pomodara bi završilo da ne kažem gde, da seru u Izraelu kao što ovde seru. <3

                            https://twitter.com/U_Srcu_Srbije/st...080987648?s=20

                            Šta je ponos šta je nacija za najveći narod na svetu. 2000 godina proterani i ne odustaju. Srbi miševi posle 10 godina pospadale gaćice, prodali bi i oca i majku i zemlju i sve. Stidim se prvi put što sam se rodio ovde. Treba Jevreji da dodju da pričaju, pu sramote.
                            Last edited by Cassius Clay; 08-04-19, 12:10.

                            Comment


                            • E, ali ove nakaze ahahhahahaha, kakva je to grupica smradova.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X