Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahghagh ma vazi
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Vazi, ne vazi.. jbt non stop nesto moralises te ova rekla ovo, ona ono radila ono, fuj, fuj i to u drustvu gde moral nestaje i iz recnika.
      Idi bre [emoji3]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Namestaju se sami, pogotovo ova Vojtehovska, bas budjava pojava. Ona da ima obraza, morala bi da pojede sva govna koja je izasrala. To stoji u tekstu.

        To sto tebi smeta cim se nesto kaze protiv nekog ko je sada protiv Vucka, to nije moj problem :P
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ne smeta meni nista, nisi ti to nesto shvatio. Boli me uvo za nju, ali meni ne smeta recimo. Njene emisije nisam gledala ni onda, ne gledam ni sada, osim one ogavne price sa Jutkom. Njeni stavovi su mi ok, da li je iskrena ili ne, jbg, kao i svi ostali verovatno.
          A mesas opet babe i zabe, jer te boli dupe vrv [emoji3] i ne kapiras sta je prioritet, zapravo ne zanima te.

          Kako se sa Boskom nosis, tu se nesto nisi oglasavao [emoji4]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I da, ima ona mnogo veci puter na glavi od te emisije [emoji3]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Onda nisi dobro pratila Smatram da je fasista, ljoticevac, Uros se nasmejao na to i rekao da nisam u pravu (otprilike tako nesto, mrzi me da trazim). Imam osecaj da je mladja verzija Vucica i da bi i on promenio politiku za 180 stepeni ako treba.

              Nista pozitivno o njemu ne mislim.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Smatram da je fasista, ljoticevac.....
                Da se ne bi ja zajebo da glasam za njega, objasni mi zašto je fašista i zašto ljotićevac, jer za takvog lika svakako nikad ne bih glasao...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Onda nisi dobro pratila Smatram da je fasista, ljoticevac, Uros se nasmejao na to i rekao da nisam u pravu (otprilike tako nesto, mrzi me da trazim).
                  I tebe Vucic ubio propagandom kao mog komsiju sa prvog sprata. Kaze on meni Obradovic je fasista. Ja ga pitam, a Seselj? E on nije, Vucic ga tako ne zove.

                  Comment


                  • Bosko bas i ne krije to oko Ljotica

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Bosko bas i ne krije to oko Ljotica

                      I gde ti vidiš ovde propagiranje nekakve politike Dimitrija Ljotića ? Ako nisi dobro preslušao, uradi to još jednom, a posebno par poslednjih rečenica.

                      Šef poslaničke grupe Dveri Boško Obradović poručio je danas da će ubuduće svako ko njega ili Pokret Dveri „nazove fašistima biti tužen i imati priliku da tu svoju skandaloznu i monstruoznu tvrdnju o njemu i Dverima dokaže na sudu“.

                      14Piše: FoNet25. oktobra 2018. 15.02 Izmenjeno: 15.20
                      Istinomer

                      Prvi koji će imati tu čast biće Aleksandar Vučić, televizija Pink i dnevne novine Informer koji su juče Srpski pokret Dveri nazvali fašistima, a mene lično fašističkim liderom, rekao je Obradović na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije.

                      Obradović je rekao da je u Jutarnjem programu televizije Pink Vučić nazvao pokret Dveri fašistima, a njega fašističkim liderom, što je preneo Informer u svom internet izdanju. On je rekao da će zbog ovoga tužiti Vučiča, Pink i Informer.

                      Svi znamo da je Aleksandar Vučić najveći lažov u istoriji srpske politike i čovek kome se nikada i ništa ne može verovati, rekao je Obradović. On je rekao da se u delovanju Vučića i Srpske napredne stranke mogu naći elementi fašizma.

                      Obradović je rekao i da nije ni Ljotićevac kako ga u Skupštini Srbije nazivaju pojedini poslanici vladajuće većine.

                      Ja sam Srbin i profesor srpske književnosti i jezika koji nije kupio diplomu i plagirao svoj doktorat kao većina predstavnika SNS. Završio sam Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu, rekao je Obradović.

                      Obradović je naveo da kod „Dimitrija Ljotića ceni njegov hrišćanski pogled na svet i antikomunizam, ali je protiv zboraškog jugoslovenstva i kolaboracije za vreme Drugog svetskog rata“.
                      Tužiće te Boško
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • U potpunosti se slazem sa Wolfom oko Vojtehovski, sramota za novinarsku profesiju, i zaista ne mogu da trpim da ona deli moralne lekcije, ili da se nesto cudi, cak i kada se u potpunosi slazem sa njenim stavom. Sramota za profesiju su neki od njenih "radova".

                        Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Bosko bas i ne krije to oko Ljotica

                        E ovde ne znam sta je problem? Komunsticka istorija je oznacila neke ljude, i donela sud pre suda, pa danas vladaju po meni neka nepravedna misljenja, osude i sl. Slazem se sa Boskom da bi trebalo pogledati malo obe strane medalje.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Hahghahha videcemo, mozda gresim

                          Ne znam bas koliko se mogu pravdati Nedic i Ljotic, ali dobro, neka bude da nije ni fasista ni ljoticevac (za sada).
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            U potpunosti se slazem sa Wolfom oko Vojtehovski, sramota za novinarsku profesiju, i zaista ne mogu da trpim da ona deli moralne lekcije, ili da se nesto cudi, cak i kada se u potpunosi slazem sa njenim stavom. Sramota za profesiju su neki od njenih "radova".
                            Ja se sećam one emisije, kada je cela Srbija opljuvala, u vezi nekog "omladinca", koji je kao ubogi siromah, a u stvari baš i nije. Ona je bezrazložno branila njegovu prevaru i to stvarno nek joj "služi na čast". To je njena autorska emisija "Život priča" i njena je tu potpuna i puna odgovornost. I to treba razlikovati.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Ja se sećam one emisije, kada je cela Srbija opljuvala, u vezi nekog "omladinca", koji je kao ubogi siromah, a u stvari baš i nije. Ona je bezrazložno branila njegovu prevaru i to stvarno nek joj "služi na čast". To je njena autorska emisija "Život priča" i njena je tu potpuna i puna odgovornost. I to treba razlikovati.
                              Eto slucajnosti, taj omladinac je moj sugradjanin, tacnije iz istog smo mesta. Tu je pokazala da je, osim toga sto je lazni moralista, los novinar. Vrlo lako je mogla da se proveri cela prica, a ne da se veruje samo jednoj strani bez ikakvog istrazivanja i na kraju ispadne smesna.


                              Za mene nije bitno da li je autorska ili nije. Samim tim sto prihvatas da radis to, znaci da si deo toga. A kako se predstavlja kao "visoko moralna" osoba, za ocekivati je da ne ucestvuje u najgorem projektu koji se pojavio na nasim kanalima. Najlakse je imati stav i pljuvati dok ne dodjes u situaciju da odbranis taj stav, e ona je propustila tu sansu sto se mene tice.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Onda nisi dobro pratila Smatram da je fasista, ljoticevac, Uros se nasmejao na to i rekao da nisam u pravu (otprilike tako nesto, mrzi me da trazim). Imam osecaj da je mladja verzija Vucica i da bi i on promenio politiku za 180 stepeni ako treba.

                                Nista pozitivno o njemu ne mislim.
                                Moguce da nisam, promakne mi, a i ne citam sve ovde.


                                Samo niko ne moze sa Vucicem da se poredi u bilo cemu, cak ni iz njegovih mladih dana, u nekim segmentima Seselj samo recimo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X