Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imate temu zenski fudbal
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ima i tema o politici pa je, izgleda, niko ne j*be dva posto.

      Comment


      • To je o americkoj politici i svetskoj.

        Simpaticno.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sto nam rade Englezi,licemjeri gadni.
          Razapinju nas zbog utakmice sinoc,kao mi rasisti.A bukvalno je 5 pijanih osoba 10 sekundi nesto uzvikivala.
          Kao da oni nemaju u svoje dvoriste toga.
          I kako onda navijat za njih u bilo cemu i za njihove klubove kad su takvi.
          Its coming home kurac moj,nikad smecari nikad vise.

          Pao sam ispit juce,izgubila Buducnost,pa izgubila Cg od Engleske nagrdjeno,pun sam jeda,bijesa i ubio bih nekog sad.
          Last edited by E1_PG; 26-03-19, 13:28.

          Comment


          • Preminuo jedan od najpoznatijih naših lekara: 16 godina lečio Tita, stvorio srpsku anesteziologiju, školovao više od 700 doktora...
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Neglasanjem si deset godina trpeo da ti vrhovni komandant bude Mira Marković pa si deset godina trpeo žuto preduzeće pa sad trpiš psihopatu.
              I šta ti ovo govori? Da su svi izlazili na izbore jel bi bio ponuđen neki drugi izbor za glasanje? Jesu li ikada bili neki da su valjali?

              Ne zamajavajte se izborima, na izborima samo birate grupu koja će da vas jaši.


              Originally posted by Chiwwi View Post
              Pa ništa onda su i Kokezu i Krstajića postavili. Onda ništa ne možemo ili možda imaš predlog šta da radimo. Ja sam svoj izneo daj nam i ti svoj.

              Tog političara možeš da dobiješ samo filtriranjem.

              Dakle:

              Dodje Žika i nakon pet, šest meseci krene da krade laže i spinuje.

              Žika se promeni demonstracijama i vanrednim izborima.
              Dodje Mika koji takodje nakon pet, šest meseci krene da laže i krade.
              Promeni se i Mika demonstracijama i izborima.

              E kad nakon njih bude došao Pera staviće prst na čelo pa će da razmisli dal će da radi isto što i Mika i Žika.

              Izgubio si godinu dana al si dobio Peru koji je svestan da narod nije ovca.

              E a kad Žiki dozvoliš da deset godina laže,krade i osiromaši narod do te mere da taj isti narod krene pečurke da bere da bi se prehranio pa tek onda ga smeniš i dovedeš Miku koga isto trpiš deset godina e onda će i Pera da te jaše deset godina.

              Izgubio si 30 godina a Pera je gori i od Žike.
              Neće Pera staviti prst na čelo, već će gledati da za godinu dana nakrade onoliko koliko su ovi za 10 godina.

              Pera bi stavio prst na čelo kada bi Mika i Žika visili na nekoj banderi, ali to u demokratskom društvu nije moguće jer demokratija ohrabruje sve vrste nemoralnog ponašanja.

              Originally posted by Chiwwi View Post
              Sve je moguće kad postoji volja.

              Nisu potrebne nikakve bandere postoje i zatvori u koje će i taj Pera da se pridruži Miki i Žiki..

              E onda će Mirko da stavi prst na čelo.

              Niko ne krade osvešćen i voljan narod.
              Takvi ne idu u zatvore, takvi završavaju sa metkom u čelu ili žive srećno do kraja života. Ne sećam se ni jednog koji je završio u zatvoru, ali se sećam Čaušeskua.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Retko tanak post da ne kazem drugacije..Koje on ima benefite da ide kontra sns trenutno..Meni je fascinatno kako ljudi ne vole Balasevica a apsolutno nemaju nista protiv njega.Covek je jugosloven i jebe mu se za politicke igre izmedju zivotinja koje su nas odvele u rat...

                Ljudi ovde pojma nemaju sta pisu i ko je Djole..Cela porodica je odlicna, svako ima normalno mane ali ja ne vidim sto ga ljudi toliko mrze. Volim nekenjegove stvari..Boza zvani pub, Ja te kanda znam sa stranda itd...ali on je uvek bio korektan covek...

                Jbga, takva smo zemlja da ljudi vise vole Lukasa, Kebu itd..nego jednog Balasevica npr..sad im je drzi i Goncic od Sergeja itd..valjdasmo takvo drustvo, da volimo vise narkomane, prostituke i dupelisce nego ljude koji misle svojom glavom
                Malo je teze naci ljude iz sou biznisa koji su ''cisti''. Sto opet vise govori o licnosti i mentalnom sklopu individua. To pravi razliku, a ne da li je neko narkoman ili nije. A sa druge strane pokazuje koliko je odredjena grupa nemarna po tom pitanju i/ili da ih zapravo boli dupe , oni koji su vesti u skrivanju i koji se ne izlazu toliko javnosti kao pojedinci nece se posumnjati u njih.
                Last edited by Ricma; 26-03-19, 20:48.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Malo je teze naci ljude iz sou biznisa koji su ''cisti''. Sto opet vise govori o licnosti i mentalnom sklopu individua. To pravi razliku, a ne da li je neko narkoman ili nije. A sa druge strane pokazuje koliko je odredjena grupa nemarna po tom pitanju i/ili da ih zapravo boli dupe , oni koji su vesti u skrivanju i koji se ne izlazu toliko javnosti kao pojedinci nece se posumnjati u njih.
                  Ne dao Bog nikom pakao kocke, droge i alkohola...ne znas sta pises..
                  Last edited by LosmiSK; 27-03-19, 11:20.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne mogu da razumem ljude kojima je neko zadovoljstvo da skinu znak sa automobila i ponesu ga kuci. Ne znam cemu to, koja je fora.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ne mogu da razumem ljude kojima je neko zadovoljstvo da skinu znak sa automobila i ponesu ga kuci. Ne znam cemu to, koja je fora.
                      JA sam imao 123-trojku, lepa, ko nova, karavan sa 7 sedišta. Šta sam se znakova nakupovao...jer nije to to bez "nišana" Možda sam je zato beše i prodao
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment




                      • Sudije Vrhovnog kasacionog suda u Nemanjinoj beže preko ograde od dužnika CHF kredita koji blokiraju sud.

                        https://twitter.com/...811612250890240
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ne postoje slobodni izbori. Ne postoje u političkoj igri kandidati a da nisu odobreni. Pričao sam sa ocem neki dan, nema šanse da mu objasnim, čovek ne može to da razume jednostavno.

                          On misli da je Vučić pao sa neba i kad njega uklone da će sve biti dobro čak priča i o lustraciji.

                          Pričao sam malo sa nekim ljudima iz opozicije iz unutrašnjosti, taktika im je očajna. Bojkot izbora i misle da će Vučić sam otići ako oni bojkotuju izbore.

                          Malo sam se umorio da objašnjavam ljudima, ispada da pametujem, ko ih šiša neka sami vide.

                          Eto ga referendum u Makedoniji skoro, sramota za demokratiju pa nikoga nije bilo briga. Sve je to farsa iznad Srbije a ljudi konstantno ali konstantno

                          posmatraju

                          politiku

                          personalizovano.

                          Vučić, Milošević, da nije ovog, da nije onog. Pa da nije bio Milošević doveli bi nekog Uroševića koji bi sve isto uradio. Nije nas Klinton bombardovao. Nije Jeljcin iskulirao. Sve su to sistemi i strukture moći, višedimenzionalni u vidu i kapitlala i tajnih društavs i interesnih grupa i svega.

                          To su klasične one priče

                          Sloba Mira budale, Vučić psihopata, Klinton bombarodovao, ovaj bio pijan, Buš uradio ovo... Kad bi to tako išlo.
                          Last edited by Cassius Clay; 27-03-19, 12:17.

                          Comment


                          • Vucic lopov nakrao se miliona i jos mu nije dosta!!!

                            Comment


                            • Svi ćemo mi doći na sud jednog dana, ne znam samo gde će on poneti to što je nakrao. Mada o kakvom se bolidu radi taj bi i Bogu rekao da nije dobro video i počeo bi da ga laže.

                              Ne znam koja je to dijagnoza, treba mu platiti lečenje.

                              Comment


                              • Druze i Rumuni imaju neki sistem, tamo gde su bili sad su miljama napred. Nama treba da se popravi sistem i da se sprovode zakoni. Da u firmama radi ko je sposoban, opstinama a ne ko je preko veze. Da narod nije uplasen za posao i za svoju buducnost ako ne seni kao ker...To treba, ko je na vlasti je skoro i nebitno ako su ove navedene stvari postuju...

                                Da radimo na sebi, za neko vreme bi odbranili Kosovo,samo kao jaka i stabilna drzava to mozemo npr..

                                Po meni su desnicari najveci problem..od svojih stavova su sve pogazili..prihvatili su saveznika blera, sredera, klintona..coveka koji imje doveo gej premijera..da ne pricam o al dahri sto je kupila ''svetu''srpsku zemlju itd...Ti ljudi su ono, dno dna...Ako ce oni da nas brane i ako su oni nacionalisti, najveci od najvecih mi smo u startu najebali...Njihova filozofija, Kosovo je Srbija i ne nato je smesna...Pa to misli 95% ljudi u Srbiji.. jezivi su..gori cak i od naprednjaka.. nisam jos cuo da su se nesto pobunili njihova je prica smao da nisu zuti xD xD
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X