Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, ali svaka cast kako on (a i ostali) zadrzi ozbiljnu facu dok slusa ovakva pitanja
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      "Vulin položio vojničku zakletvu" Spavas li mirno, NATO?


      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Posle tri dana dobio nagradno.....
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Evo je!
          Oporavila se posle trauma
          Sestro slatka ko te prevari da pogovoris ikada...
          Nemoj tako Olja, Barbara je pametno devojče, milozvučnog glasa i anđeoskog lika. Nemoj da si ljubomorna.

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Posle tri dana dobio nagradno.....
            Ma, dok ne dobije znacku " primeran vojnik" i "odlican strelac" ziv me stra` izede.

            Originally posted by Stojanče View Post
            Nemoj tako Olja, Barbara je pametno devojče, milozvučnog glasa i anđeoskog lika. Nemoj da si ljubomorna.
            Vodi je kuci, zeni je i usrecices se.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Last edited by Mr. Wolf; 23-03-19, 00:01.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by jakvuk View Post
                A što se ti opterećuješ ko se sa kim keca? Od Nemanjića do danas pedofila bilo i biće.
                Pa ona ima 21 godinu, znaci matori nije pedofil. Samo voli zene koje nisu odgovarajucih godina za njega. Isto vazi i za par od 80 i 30 godina ili za par koji cine ljudi potpuno razlicitih interesovanja.

                Prvu recenicu mogu da potpisem. Sta koga ima da interesuje privatni zivot nepoznatih osoba? Zbog toga i jesu najcitaniji ovi najcrnji tabloidi i zbog toga i jesu razvlacili les one nesretne pevacice i razvlace i dalje. Zbog toga i ovi jesu u medijima.

                Evo, sad komentar pa se kaze trecina manijaci, trecina feminizirani, trecina nesposobni za interakciju (polako sa tim trecinama ). A da ja vas pitam, pa sta se to bilo koga tice tudji zivot ako ne ugrozava drugoga? Sta sad, da nabrajamo koliko ljudi uopste ne cita u zivotu, ili koliko je ljudi nesposobno da zaradi i za sebe, koliko ljudi interesuje nesto vise od kladionice, alkohola i vesti, koliko ljudi je uradilo nesto za dobrobit sebe i okoline?

                Teme kojima se bave tabloidi i govnoidi su samo odraz navike dobrog dela drustva da same sebe postavi na pijedestal sudija, jer sto bismo gledali smece u svom dvoristu, tu je tudje, daj da se time bavimo.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Mogao bi da uzmeš da nešto pročitaš umesto što lupetaš sa tim uobičajenim sranjima. Ja sam ubedjen da su takvi kao ti najgori. Furaš tu neku priču individualizovanog društva, koje se raspada svuda gde je zastupljeno jer je dovelo do nenormalnog broja obolelih od lakših i težih psihičkih bolesti, dalje, nesposobnosti povezivanja muškaraca i žene, do diskursa o rodu kao socijalnom konstruktu pod vodjstvom militantnog feminizma.

                  Sve to ugrožava reproduktivnu funkciju ljudi jer gura u prvi plan nastranosti, a ovo "postmoderno" društvo sa alatkama poput instagrama i baš to individualizovano gde svako gleda sebe doveli su do kraha modernog čoveka. Prvo što su ljudi postali usamljeni a drugo depresivni okrivljujući sebe što ne žive kao Dan Bilzerian i Kim Kardašijan.

                  Najveće oružije i najveći rat koji se poveo protiv čoveka a i vodi se i dalje, vodi se baš razaranjem društvenih normi i pojavama da se ovakve stvari UOBIČAJE.

                  Uobičaji se mnogo stvari u percepciji ljudi.

                  Danas kada vide dva muškarca kako leže zajedno u istom krevetu obučeni ljudi na prvu kažu peder, onda im izvadim sliku iz 90-tih dva kriminalca i odmah im to padne s uma jer je kontekst bio takav da se tada nije gledalo na svet ovim očima.

                  Ti Blond još živiš u Srbiji i ne znaš šta se dešava, prati malo društvo i SAD i koje su glavne teme.

                  Onda ćeš znati da izlazak u medije matorog majmuna i mlade debilke koje btw neko jako promoviše jer su im i insta napravili, to je posao i stvar svih nas.

                  Jer to je prva linija odbrane protiv toga da stvari postanu normalne a postanu kada ih progutamo.

                  Tako da taj tvoj pristup wannabe moderan "gledanje u svoje dvorište" je za idiote. Namerno te vredjam jer mnogo pametuješ.

                  Tvoje društvo, tvoja zajednica je tvoje dvorišts. Ako nećeš sutra da ti se ćerka žvalavi za nekog starkelju malo mućni tom glavom ako ima nešto u njoj. Tad bi tebe bilo sramota a nas bi ostale bolelo uvo po tvom principu, ipak nije naša stvar.

                  Pa naravno da je naša stvar, naravno. Ne radi se uopšte o tome da im treba braniti da budu zajedno, samo ih teeba satanizovati kroz medije i predstaviti kao psihički obolele.

                  Jer njihov primer i primer ostalih idiota nastranih može biti uzor nekim mladim ljudima i uništiti im živote.

                  Pizdi se oko vakcine a ne brine se za duhovno zdravlje. Licemeri.

                  Jer ako krenemo tom logikom, onda sve da pustimo. Ako neko uhvati da ima seks sa psom, i to nije naša stvar. Neće biti naša stvar i ako neki tip napadne neko dete i siluje. Ništa nije naša stvar. Malo sutra. I nemoj da mi izvlačiš pasos po pasos i citiraš smara me da čitam.

                  Zaobidji me
                  Last edited by Cassius Clay; 23-03-19, 21:58.

                  Comment


                  • Malo poslušaj teme o kojima se govori čisto da znaš o čemu će se pričati za 10 godina kada horde naloženih ljudi kao ti upiju kao sundjeri i reprodukuju zadato... Mislim u SAD bar negde može da se priča, ovde neće to ni moći.

                    Prosečan Srbin kao ti će čuti da je moderno da je rod socijalni konstrukt, programiraće se na taj mod jer želi da se update-uje po svetskim standardima, biće Blond 2.3 botina i govoriće "Samo Urošu rod nije socijalni konstrukt, Uroš varvarin sa Balkana, šta se njega tiče da li se neko oseća kao muško i žensko " itd. Polako, dok čuješ sve pa se primiš.

                    Comment


                    • Prosecan Srbin ce se zgrazavati nad brakom matorca i sponzoruse, a slavice Svetog Kralja Milutina koji je malo trebio Bogumile, a i zena mu Simonida imala 12 godina kad se udala za njega....?
                      E, moj Ukice - nikad Srbenda od tebe,
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        Pa ona ima 21 godinu, znaci matori nije pedofil. Samo voli zene koje nisu odgovarajucih godina za njega. Isto vazi i za par od 80 i 30 godina ili za par koji cine ljudi potpuno razlicitih interesovanja.
                        Zakonski nije pedofil, ali koja bi razlika onda bila da je devojka 4 godine mladja? Isto je je l 50 il 54 godine razlika, al onda je ovo prvo normalno a drugo pedofilija. Što se mene tiče sve je to pedofilija, nebitno šta kaže zakon, jebeš zakon.

                        Ovo ostalo se slažem, da ne zalazim na ovaj deo foruma ne bi ni dospele ove info do mene. Iskreno ne razumem ljude koji imaju tu ružnu naviku da čitaju novine. Uzmi knjigu, nauči nešto.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Prosecan Srbin ce se zgrazavati nad brakom matorca i sponzoruse, a slavice Svetog Kralja Milutina koji je malo trebio Bogumile, a i zena mu Simonida imala 12 godina kad se udala za njega....?
                          E, moj Ukice - nikad Srbenda od tebe,
                          Generalno je to bilo normalno za dvorove sirom Evrope itd...

                          Ne znam sto je pedofil, brdo djedova ide na kurve od 18 da kazes, pa nadalje...pa nek imaju i 30 Na stranu sto je ono sick..ali to se desava konstantno u celom svetu...videcemo kad dodjete u 60-70dal ce neko zeleti da povali neku klinku itd..malo je licemerno, ko zna sta se sve matorcima vrzma po glavi hehe..Plus, nismo svi na isti kalup pravljeni, bitno jeste, da je u okviru zakona...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • "Ko sto sam im onaj dan u lice rekao, ovako 6m su bili od mene..."

                            [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

                            "Ja im u lice kazem..."

                            [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post

                              Vodi je kuci, zeni je i usrecices se.
                              Razmisliću, treba mi devojče za seoske poslove. A ona mi deluje ko dabar vredna, a lepše bi joj stajala motika, vila, grabulja nego mikrofon.

                              Comment


                              • Originally posted by Nerealan View Post
                                Zakonski nije pedofil, ali koja bi razlika onda bila da je devojka 4 godine mladja? Isto je je l 50 il 54 godine razlika, al onda je ovo prvo normalno a drugo pedofilija. Što se mene tiče sve je to pedofilija, nebitno šta kaže zakon, jebeš zakon.

                                Ovo ostalo se slažem, da ne zalazim na ovaj deo foruma ne bi ni dospele ove info do mene. Iskreno ne razumem ljude koji imaju tu ružnu naviku da čitaju novine. Uzmi knjigu, nauči nešto.
                                Tacno, naravno da je skoro isto 50 ili 54 godine razlike. Razlika je u tome sto kada napuni 18 smatra se da je dovoljno zrela zakonski da sama donosi odluke za sebe bez zastite roditelja i drzave. Ne radi se ovde (pravno) o tome da li taj deda voli neprimereno mlade (za njega je vrv isto i da ima 17 ili 19),ili uopste o njemu, nego se gleda njeno stanovniste i njeno donosenje odluka sto se njenog zivota tice. Zato ovo zakonski nije zabranjeno.

                                A da je cudno- jeste naravno.

                                Comment

                                Working...
                                X