Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A evo kako braca Rusi izvestavaju o protestima. Vucicevic na aparatima.
    Serbian Protestors Led By Pro-Russian Leader Siege EU Puppet & Dictator Vucic

    Comment


    • Ali naziv klipa
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Bosko Obradović je Vucic iz 2011. godine, a izgleda da polako preuzima celnu poziciju u opoziciji. Jbg. 2029 na proteste 'protiv diktatora Boska Obradovića'. Zaiskali ste, evo vam ga. Tamni vilajet

        Kakvo ukidanje glasa penzionerima, vecinu glasačkog tijela cine ljudi između 40 i 50 godina. Sta, mladi glasaju nezavisnije, pola ih glasa s obzirom na stav roditelja ili koja im stranka da 50KM/25E.

        Mladi ili stari, primitivni smo. To nas jebe ne Vucko, Mile, Milo.

        Comment


        • Dobro jutro narode. Pozdravio vas vodja.

          Comment


          • I opet B92 u stilu Informera, samo im jos uzvicnik fali. Naslov i tekst opet nikakve veze sa citiranim nemaju. U tekstu ide citat da je rekao "a sta ces da radis kada ne bude vise ova vlast". A naslov i tekst ovakvi. Bas degutantno za 1 netabloid, ovakva subjektivnost.

            Screen Shot 2019-03-18 at 12.59.03.jpg



            Screen Shot 2019-03-18 at 13.02.13.jpg

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              I opet B92 u stilu Informera, samo im jos uzvicnik fali. Naslov i tekst opet nikakve veze sa citiranim nemaju. U tekstu ide citat da je rekao "a sta ces da radis kada ne bude vise ova vlast". A naslov i tekst ovakvi. Bas degutantno za 1 netabloid, ovakva subjektivnost.

              [ATTACH=CONFIG]16534[/ATTACH]



              [ATTACH=CONFIG]16535[/ATTACH]
              Verovatno si upucen da je i b92.net prodat zajedno sa Prvom i O2, tako da ti sada isti ljudi uredjuju informer, kurir, b92

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Bosko Obradović je Vucic iz 2011. godine, a izgleda da polako preuzima celnu poziciju u opoziciji. Jbg. 2029 na proteste 'protiv diktatora Boska Obradovića'. Zaiskali ste, evo vam ga. Tamni vilajet

                  Kakvo ukidanje glasa penzionerima, vecinu glasačkog tijela cine ljudi između 40 i 50 godina. Sta, mladi glasaju nezavisnije, pola ih glasa s obzirom na stav roditelja ili koja im stranka da 50KM/25E.

                  Mladi ili stari, primitivni smo. To nas jebe ne Vucko, Mile, Milo.


                  Nema on taj kapacitet i sposobnost kao Vucic+omrazen je u narodu pogotovo kod Vuckovic glasaca. Njegovi mediji su ga demonizovali.

                  @Olja

                  Ko nije igrao Vice City, nije testerisao slucajne prolaznike.

                  Sad ozbiljno, ne znam podelu elektronskih testera. Cim sam video kabl, pomislio sam da je na struju.
                  Last edited by Ricma; 18-03-19, 15:26.

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Kako kod vas radi Twitter na Androidu?



                      Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
                      Last edited by ognjen; 18-03-19, 15:56.

                      Comment


                      • Ricma nije ni Vucic bio nesto voljen kod naroda, vise neki lokalni lik, gen sek Seseljev koji je gubio gradske izbore od Djilasa. Nikolic bio glavni posle ga Vucko elegantno izbacio iz price postepeno.

                        Niko ne brani Bosku nek se kandiduje ali ako pobijedi i pokaze se kao govedo onda nemojte da se cudite jer i sad djeluje kao govedo. A pobijedice kod ludih Srba

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Kako kod vas radi Twitter na Androidu?
                          Kod mene bez problema.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Kod mene bez problema.
                            Evo sada i meni ok. Juce i sve do sada mi nije radilo kako treba.

                            Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                            Comment


                            • SZS sazvao konferenciju za stampu, ogradio se od upada u RTS i zatrazio da se pusti uhapseni. Vucic sat vremena kasnije abolira ove koji su usli u RTS i sad vidim da Vuka Jeremic naprasno gostuje na RTV iako tamo godinama nije bio.

                              Comment


                              • Nije naprasno, najavljivan je jos pre nekoliko dana kod Ljubice Gojgic, s tim sto ja nisam znala da je ona na RTV a i psiho reko da ce da vidi sta ce sa RTS-om , tj sta to gradjani hoce, mada nece da prica sa opozicijom..

                                Jedno od malobrojnih ovlascenja koje ima po Ustavu je pomilovanje zatvorenika, sada valjda ce da pokaze koliko je milosrdan, posto ga zdusno isprozivase i advokati i SzS....isuse

                                Originally posted by Ricma View Post


                                Nema on taj kapacitet i sposobnost kao Vucic+omrazen je u narodu pogotovo kod Vuckovic glasaca. Njegovi mediji su ga demonizovali.

                                @Olja

                                Ko nije igrao Vice City, nije testerisao slucajne prolaznike.[emoji3]

                                Sad ozbiljno, ne znam podelu elektronskih testera. Cim sam video kabl, pomislio sam da je na struju.
                                Postavila sam vec taj tvit Ricma, ali dobro odgovorio si mi za ovo drugo bar, posto kad odes odeeesss pa te nema

                                Ok, sada mi je jasno posto Vice City nisam igrala, niti testerisala ljude
                                Testera ima svoj kabl, naravno, ali onaj kratak, kako vec ima svaka masina, lik se setao po RTS logicno da nije bila ukljucena u struju. Imali momci performans, kao sto vazda nesto izvode, nosili i neki balvan, da pokazu valjda nezadovoljstvo ovim sta idioti rade po gradu, ali nema ova vlast sluha za tudje performanse, previse je uskogruda, inace ce momci krivicno odgovarati, podignuta optuznica. I oni nece biti pomilovani, kaze psiho.

                                Nepotrebna je fama oko Bosko, ne znam sto ste se prepali. Lik sada jedva ima 5%, i nece sigurno imati neki odlucujuci procenat i niti biti neki faktor da bi bio na mestu ovog psihopate. Vucic, tj tada radikali, nije bio u slicnoj ulozi i situaciji u kojoj je Bosko sada, mozda u onom periodu kada su skinuli Slobu, recimo bio nesto na margini.

                                Cela ta prica i situacija oko smene vlasti, kandidtata, opozicije koja cirkulise, uopste nije takva kakvom je vidimo, pamtimo ili mislimo da stoji.

                                Ljudi koji su glasali za SPS nekada ili za radikale pre svega, pricam o onima u unutrasnjisti, ali i u BG i vecim gradovima, oni su oduvek uz njih bili i za njih glasali, a kasnije presli za SNS. I oni nisu ciljna meta, bar ne u vecem.broju.

                                Glasaci DS pre svih, koja je bila najveca demokratska partija nekada, pa i glasaci drugih manjih gradjanskih stranaka, nisu izgubili svoje glasace, tj oni nisu preleteli kod drugih, kao sto su to radili njihovi funkcioneri zarad koristi, ili je broj takvih ljudi veoma mali. Oni su samo postali prosto indiferentni, apaticni, ravnodusni, postali spavaci, razocarani su, traze idealnog itd, itd..i oni su kljucni u buducem nekom glasanju i menjanju vlasti, sav kapicetet i sva snaga budjenja treba da ide ka takvim ljudima. Najbitnije je da oni glasaju da bi psihopatu skinuli, naravno kada za to dodje vreme.
                                Ali oni nece glasati za Boska.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X