Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    A jel zna neko, nisam pratio nisam u toku, zasto su demonstranti uopste usli u RTS?
    Dok je trajao ispred RTS-a Dnevnik Slobodnih Gradjana, bilo je javljeno da su zandari usli u zgradu RTS-a. Svi ljudi krenuli da vide sta se desava, ocekuju zandare tu blizu pa da ih rasteruju. Nije ih puno uslo, a i mogao si da se kreces po zgradi unutar RTS-a. Mislim da su samo na gornjim spratovima blokirali neke hodnike. U pocetku je postojao strah, ali cim je nestao posle se napunilo. Mogao si komotno do drugog sprata da se setas slobodno i gledas eksponate u holu, tolika je bila losa organizacija i spora reakcija.

    Zandarmerija je kao reagovala zato sto su Bosko i Djilas usli.

    Edit: Bio sam pored lika sa motornom testerom, verovatno clan SzS.
    Last edited by Ricma; 17-03-19, 16:42.

    Comment


    • Imacemo rat Vuciceve i Seseljeve,Daciceve dece i Djilasove,Cedine,Jeremiceve dece,ta nauka leba bez motike ide s kolena na koleno.

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Vuče potez kraljem.
        Ne dozvolite da vam mržnja od kralja napravi lovca [emoji6]
        Da, lovac se nalazi na b7, drugi je na f8. Malo teze se vidi, ali ima beli vrh figura na b7, to je lovac, tako da je ovo sto drzi definitivno kralj.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Jakog...nema šta. On može da igra šah samo s nekim koga zovu Slina. Pazi, on i ne zna da igra šah, a pobeđuje Vuče potez lovcem, a njega, ko se razume u šah znaće, ne može da pomera. Možda lovac može da skače kao konj i možda je on promenio pravila, ali koliko znam, tako je. U svakom slučaju, svako ko ga podržava, a na osnovu viđenog, za tili čas, od lovca postaje konj....prema potrebi.

          Nije mu to lovac u ruci, nego kralj. Verovatno radi rokadu.
          Ali opet je Slina u boljoj poziciji. Lol dere ga Slina.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Da, lovac se nalazi na b7, drugi je na f8. Malo teze se vidi, ali ima beli vrh figura na b7, to je lovac, tako da je ovo sto drzi definitivno kralj.
            Ja hteo da pitam gde je kralj,ucinilo mi se da je na pola table,to se verovatno simbolicno hvata za kralja u trenutku slikanja jer nema nikakvog razloga da igra s njim.

            Comment


            • Jeste kralj, ali stiče se utisak da nema pojma šta radi, jer bi potez kraljem ovde bio besmislen.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                Vuče potez kraljem.
                Ne dozvolite da vam mržnja od kralja napravi lovca [emoji6]
                Ma kralj je emigrir'o.....a on je napravio rokadu 0-0 sa konjem...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ne moze rokadu da pravi,ima konja pored koliko vidim,jedino ako nije smislio nova pravila.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ne moze rokadu da pravi,ima konja pored koliko vidim,jedino ako nije smislio nova pravila.
                    Oba konja mu je Slina vec pojeo.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nije mu to lovac u ruci, nego kralj. Verovatno radi rokadu.
                      Ali opet je Slina u boljoj poziciji. Lol dere ga Slina.
                      Ja mislim da je Slina kasnije namerno napravio neku vecu gresku da pusti svog gospodara da pobedi i bar mu malo ulepsa ovaj tezak dan za njega.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ma cela tabla liči na nameštaljku. Ovo je za slikanje bilo, izmedju listanja twitova i vesti.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Ja prvi želim da ode i povuče sa sobom njegove ministre što dalje od Srbije.
                          Ali smešno mi tek šta sledi posle. Gledajući njuške Obradovića, Jeremića i Đilasa ne mogu verovati da oni tek nešto hoće pošteno od Srbije izvući. Zar nisu već bili na vlasti pa popili nokaut?
                          Utisak dana da vlast i opozicija prave rijaliti od ove države...

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Imas potrebu da komentarises kako si antiprotivan, ali nesto ne razumem...a sta zapravo hoces? A ako vec nema da ti iko odgovara, cemu onda ti komentari? Cutis i gledas lepo svoja posla, i cekaj da se pojavi neko po tvom ukusu i merilima,nisi jedini uostalom.

                          A za tebe i sve ostale koji su mnogo gadljivi ili bar podjednako ocigledno na opoziciju kao i na ovo zlo, ima jedan odlican tvit...


                          https://twitter.com/thetrivke/status...479947264?s=19
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Aleksandar nema konja na tabli. Može da pravi rokadu.
                            Jedini njegov konj sjedi preko puta njega. I on mu je već nekako pojeo oba crna skakača.

                            Ne dozvolite da vam mržnja od sjenke napravi konja. [emoji6]

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Nije mu to lovac u ruci, nego kralj. Verovatno radi rokadu.
                              Ali opet je Slina u boljoj poziciji. Lol dere ga Slina.
                              Top je na G1....H1 polje je prazno. Ništa od rokade. Tako mi se čini.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ja verujem da Vucic ne sme da izgubi ni u sahu,nije glup Stefanovic,pusta gazdu da pobedi i cuva funkciju u suprotnom vec bi mu ruka otisla kao u filmu lovac na potezu.

                                Comment

                                Working...
                                X