Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ništa od Zadruge, prisiljen sam gledat kako trče za loptom Ajax i Liverpool.

    Comment


    • Ja cekam neki live, monodramu sa Vucicem, nikad boljeg glumca nisam gledao, nije mi jasno kako nije dobio Oskara, odlicna emocija. Bard ex-yu glumista.
      sigpic

      Comment


      • Vucic je patoloski lazov i iskompleksirana luda. I to vlada 7 godina, pa to je sprdanje sa zemljom koga su uzeli da bude vrhovni vodja.

        Bukvalno bi mogao da vlada kao Milo, samo da nije bolesno zaljubljen u sebe i da nema tu maniju velicine. Kaze on:

        "Oni lopovi Djilas, Jeremic...

        Sto ih nisi procesuirao?

        "Onaj fasista Obradovic..."

        Kaze covek koji je saopstavao da je skupstina sigurna kuca za Ratka Mladica.

        "Onaj sto tuce zene, zavrce ruke Maji Gojkovic"

        Nista od toga nije dobilo sudski epilog, niko nije podneo krivicnu prijavu, znaci - treba da verujemo stranci i grupi patoloskih lazova na celu sa tobom da se to desilo. Cak ni to, ima budala koje ce da poveruju, bukvalno svodi svoje glasace na debile.

        "Ja ovde mogu u lice da im kazem..."

        Znas li ti uopste sta znaci nekom nesto reci u lice. Pa on nije uzivo godinama ni video nikoga osim svojih poltrona i ovih sto ga drze na vlasti.

        "Bilo je 1584 ljudi."

        Joj, mukica, toliko mu je stalo da pokaze da bukvalno niko nije protiv njega, da bukvalno niko ne misli da je on jedan diktator u pokusaju, lopovcina i lazovcina. Pa ovo je nadrealno!

        I posle svi isti. Sa Tadicem nikada ovo nismo imali, njemu su ludi navijaci pevali da se ubije, ovome pevaju da je peder, on sizi i salje ljude da to guse. Bolest.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Pud tv Pink bi ja isao i opkolio ove degenerike. Pogledaj ovu svinjsku glavu. Pih.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Pizda i kukavica!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A tek ove metuzaleme ne mrzi da čekaju predsednika da napusti radno mesto.
                Jbt ko klinci kada čekaju svoje idole da ih dodirnu, urade potpis ili sl.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • I tebi je to utisak?
                  Svasta!

                  Da meni uzima te penzije, vala cekala bih ga odavno.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • TV Pink je koren svakog zla.
                    Željko Mitrović i njegova šlihtarsko urađevička politika.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      I tebi je to utisak?
                      Svasta!
                      Ne.
                      Utisak je da ne znaš ko izgleda smešnije/jadnije u datom trenutku.
                      Ovu komediju sa obe strane režira neko mnogo neuk i jadan.
                      A koji je tvoj utisak?

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Kakvog predsednika imamo
                        Jakog...nema šta. On može da igra šah samo s nekim koga zovu Slina. Pazi, on i ne zna da igra šah, a pobeđuje Vuče potez lovcem, a njega, ko se razume u šah znaće, ne može da pomera. Možda lovac može da skače kao konj i možda je on promenio pravila, ali koliko znam, tako je. U svakom slučaju, svako ko ga podržava, a na osnovu viđenog, za tili čas, od lovca postaje konj....prema potrebi.

                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Ne.
                          Utisak je da ne znaš ko izgleda smešnije/jadnije u datom trenutku.
                          Ovu komediju sa obe strane režira neko mnogo neuk i jadan.
                          A koji je tvoj utisak?

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Pa lazov kakvog sveta nije video, izmileo iz misije rupe kad se rulja razisla. To bese onaj sto reko na kzn da se nikoga ne plasi, a ovi vidim pisu da ima neka muda.
                          Mozda ko zrna pirinca.

                          A metuzalemi i treba da ga cekaju, za sve one pare koje im uzima godinama. Meni ti ljudi nisu jadni, niti mi svi ostali koji hocemo da djubre i bitanga ode zauvek.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa lazov kakvog sveta nije video, izmileo iz misije rupe kad se rulja razisla. To bese onaj sto reko na kzn da se nikoga ne plasi, a ovi vidim pisu da kma neka muda.
                            Mozda ko zrna pririnca.

                            A metuzalemi i treba da ga cekaju, za sve one pare koje im uzima godinama. Meni ti ljudi nisu jadni, niti mi svi ostali koji hocemo da djubre i bitanga ode zauvek.
                            Ja prvi želim da ode i povuče sa sobom njegove ministre što dalje od Srbije.
                            Ali smešno mi tek šta sledi posle. Gledajući njuške Obradovića, Jeremića i Đilasa ne mogu verovati da oni tek nešto hoće pošteno od Srbije izvući. Zar nisu već bili na vlasti pa popili nokaut?
                            Utisak dana da vlast i opozicija prave rijaliti od ove države...

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Jakog...nema šta. On može da igra šah samo s nekim koga zovu Slina. Pazi, on i ne zna da igra šah, a pobeđuje Vuče potez lovcem, a njega, ko se razume u šah znaće, ne može da pomera. Možda lovac može da skače kao konj i možda je on promenio pravila, ali koliko znam, tako je. U svakom slučaju, svako ko ga podržava, a na osnovu viđenog, za tili čas, od lovca postaje konj....prema potrebi.

                              Vuče potez kraljem.
                              Ne dozvolite da vam mržnja od kralja napravi lovca [emoji6]

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ja prvi želim da ode i povuče sa sobom njegove ministre što dalje od Srbije.
                                Ali smešno mi tek šta sledi posle. Gledajući njuške Obradovića, Jeremića i Đilasa ne mogu verovati da oni tek nešto hoće pošteno od Srbije izvući. Zar nisu već bili na vlasti pa popili nokaut?
                                Utisak dana da vlast i opozicija prave rijaliti od ove države...

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                Ovaj jos nije ni pao a ti pricas sta ce biti. Samo ti izjednacavaj sve pa ce ti deca Vucica i Seselja koji su vec ubaceni u politiku krojiti sudbinu tvoje dece.

                                Comment

                                Working...
                                X