Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Izgleda da su stvarno nosili motorne testere

    Sa maskama? Kad je bio onaj incident upad u sobranie na 27 April u Makedoniji pre 2 godine, bili su ljudi sa maskama iz Srbije i Hrvatske potvrdjeno.

    Ako je bilo nekih likova tamo sa maskama, to su sigurno placeni iz Makedonije, kao sto se pricalo sve je istina

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Izgleda da su stvarno nosili motorne testere

      Ja mislio ljudi onako provaljuju po tviteru...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Lepo ih ubacila sluzba
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nije to Djordje istina ali nebitno. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Malo je reći da sam na tu temu pričao sa najupućenijim i najkompetentjijim ljudima koji imaju uvod u pregovore jer ih i vode

          Retko koja država je ušla a da je kompletirala sve uslove počevši od Grčke kada je ulazila u EZ i gde je to ubrzano, pa završno da Bugarskom i Rumunijom.

          Sutra možemo da udjemo ako bi ispunili esecijalne zahteva a ti zahtevi nemaju dodira sa vladavinom prava i ostalim glupostima.

          Nebitno na kraju dana. Biće kako mora biti.
          Last edited by Cassius Clay; 16-03-19, 23:03.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Izgleda da su stvarno nosili motorne testere

            Jesu, video sam snimak neki maskirani bata sa motorkom seta hidnicima zgrade.
            Glupi su ko kurac.


            Bojana izvini sto sam ti mamu ubacivao u pricu. Nisam znao da to vredja i ako je nicim uvredio nisam, stavise izdvojio sam je iz gomile zamracenih.
            I da te zamolim da sledeci put kada kupis nesto majci ili Paku ili bilo kome ne delis to ovde na forumu iz vise razloga. Prvi i najosnovniji je: sta nas briga (blmk sta si kome kupila), a drugi je da ce se naci neko poput mene neki drugi put pa ce to zloupotrebiti na mnogo ogavniji nacin. Naravno to je samo prijateljski savet jer da branimo jedni drugima ne mozemo nista.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • I slika veceri and Twelve points go to Jelena Anasonovic. Da nije fotomontaza.

              Comment


              • Grčka je svojevremno ušlo pošto je zažmureno na oba oka, sve kako bi se okanili Sovjeta. Bugare i Rumune su nagurali kako bi se o gradnjama ruskih gasovoda saglasnost (ne) davala u Briselu, a ne u Sofiji i Bukureštu. Dok Srbija nema nikakvu stratešku važnost, baš apsolutno nikakvu, da bi joj se dale nekakve povlastice. Zbog neselektivnih primanja (čitaj: političkih) u suštinski ekonomsku organizaciju ona je sada naduvana do tačke pucanja upravo na periferiji ali i u centru (Italija). Srbija, Priština, BiH za nju nemaju nikakav značaj sada niti šta donose. Ruski uticaj je ovde minoran.

                Pitanje vladavine prava i nezavisnog sudstva nije glupost, jednostavno nije, jer mi ta poglavlja ne da nismo načeli, nego nismo ni vizuelno stigli do njih. I predloženim promenama Ustava ćemo se samo još više udaljiti.

                Ova zemlja ima socijalnih i ekonomskih problema, u Beogradu pričaju o Kosmetu. Jebao ih Kosmet.
                Last edited by Crni Đorđe; 16-03-19, 23:12.
                sigpic

                Comment


                • Nisu glupost kao glupost van EU, ali su glupost kao uslov jer nisu glavni uslovi.

                  A i te priče SSSR i SAD i sada Rusija, i za koga je to priča? Ko još veruje u to?

                  U one susrete onog debelog idiota sa Trampom i taj lutkarski šou?

                  Rusija i SAD kao u sukobu, prekrojiše celu mapu sveta. Samo idu i kao se svadjaju i oslobadjaju neke narode jedni od Rusije drugi od SAD a zapravo pokoravaju svet.

                  Tako su i one kreature Staljin i Hitler lagano našli zajednićki jezik.

                  Pa posle Čerčil Staljin i ekipa.

                  Ovako ubede svet da su neki veliki protivnici, prave neke lokalne sukobe i sprdaju se sa manijm narodima.

                  Toliko je moć denacionalizovana, toliko je disperzirana i sve personalizovanija da je smešno pričati više o državama kao nekim odlučiocima i predsednicima.

                  To jesu i dalje glavni istrumenti za široke mase i za kontrolu svega zbog aparata, ali moć se kreće u nekim drugim centrima.

                  Pa kad treba jaka Rusija Putin, kada treba slaba - pijandura. Kada treba agresija SAD - Buš, kada treba retard - Tramp, kada treba neki drugi set da se sprovede - Obama.

                  Kada treba sveprisutnost i sprovodjenje zakona koji krše prava privatnosti - terorizam.

                  A kažem strah je najbolji instrument da masa bude poslušna. Dodaš malo radikalnog feminizma i homoseksualizma i nema više ko ni da protestuje. Sve neka postmoderna bića.

                  Da, malo i zdravstvenih problema. Pijte koka koli, jedite slatko i špricajte vaše vakcine.

                  Eyes wide shut
                  Last edited by Cassius Clay; 16-03-19, 23:18.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa da i šta onda nije jasno. Što se tiče priznanja mogu penis da dobiju. A ko živi dole neka bude živ i zdrav pa ćemo se ćerati.

                    Bili smo i manji od ove teritorije i veći ali nikad ovako duhom poklekli.

                    Nije stvar teritorije stvar je principa i časti i dostojanstva i istorije. Kakav je to narod i nacija koja se odriče nečeg svog, ne menja je od čergara koji lutaju bez državljanstva i korenja i bez igde ikoga.
                    Ne mislim da je narod klonuo duhom ali i vlast i opozicija su najgori u istoriji Srbije,najgori izdajnici tako da ocekujem da ce sve na kraju potpisati,Vucic to otvoreno i najavljuje,a onda idemo u jos vece rasparcavanje Srbije. Nista dobro ja ne ocekujem dok se ne izvrsi vojni udar i neki general ne pocisti sve ove stranke i kriminalce.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Jesu, video sam snimak neki maskirani bata sa motorkom seta hidnicima zgrade.
                        Glupi su ko kurac.


                        Bojana izvini sto sam ti mamu ubacivao u pricu. Nisam znao da to vredja i ako je nicim uvredio nisam, stavise izdvojio sam je iz gomile zamracenih.
                        I da te zamolim da sledeci put kada kupis nesto majci ili Paku ili bilo kome ne delis to ovde na forumu iz vise razloga. Prvi i najosnovniji je: sta nas briga (blmk sta si kome kupila), a drugi je da ce se naci neko poput mene neki drugi put pa ce to zloupotrebiti na mnogo ogavniji nacin. Naravno to je samo prijateljski savet jer da branimo jedni drugima ne mozemo nista.
                        A ti skroluj i nemoj da citas, ja cu i dalje na odgovarajucoj temi da pisem sta sam kupila, a bolje da se nisi izvinjavao nego sto se ovako izvinjavas.
                        Ekstremno si bezobrazan ispao, ali nije ti prvi put.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Koliko mi je ovaj Obradović ljigav i odvratan. Baš ljigav, kao da ga je SNS ispljunuo. Uvek nosi sa sobom taj Aleksandar Vučić, always victim, always innocent vajb. Slušam ga i čujem SNS retoriku u svojim najraskosnijim bojama. Ne znam šta mi je lošije bilo da slušam večeras, dal njega ili Nešu slinu. Najveći poraz ovih protesta bi bio da on izleti u ovoj borbi kao neki front runner I čovek iza koga će svi da stanu. Na stranu što je lud i opasan čovek, i neko kome se nikada ne bi smela dati neka velika državna odgovornost.
                            Last edited by bici; 16-03-19, 23:50.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              I recimo, ono sto mi je zanimljivo, 90% njih povezuje jedno - voleli su i Tita i Slobu. To je taj sindrom.
                              Tako je. Nije to do Vucica, nego ima mnogo ljudi koji vole svog "dear leader-a". Dosta njih koji su autoritarni po prirodi. I to je ozbiljan procenat naroda koliko god to nekome ne godilo, jednostavno je tako. Vucko danas moze da kaze jedno, sutra potpuno drugo (za 180 stepeni istu stvar da okrene), oni ce oba slepo podrzati. Ti ljudi nemaju vecinski svoje misljenje o necemu, nego podrzavaju ono sto njihov dragi vodja u tom trenutku voli, slepo mu veruju, i nikada se nece suprotstaviti tome, uvek ce naci opravdanje, cak iako im se ne svidja. Ima i ljudi sa druge strane koji imaju takve tendencije (da protestuju za sve sto bilo ko ko im se ne svidja kaze, uradi ) ali za razlikog od ruralnog, gradjanski deo zna i da ti okrene ledja kad se razocara, kao sto se i videlo zadnjih godina na primeru DS, a i kada glasaju to je vise u fazonu manjeg zla (bolje za ove nego za one), a ne tolike ljubavi prema vodji. Dok sa druge strane penzioneri po unutrasnjosti sutra da AV ubije nekoga, nasli bi izgovor lagano. I na takve "glasace" (ne mislim u Srbiji nego u globalu) i ne treba gubiti vreme, jer NIKADA neces dobiti njihov glas, koliko god da im se ulizujes, jer i da pokusas da imitiras dragog vodju, oni ce izmedju umerenijeg laznjaka i originala uvek izabrati original, sto je i potpuno logicno. Naravno ima individualnih slucajeva, ali pricam generalno. Nije to samo kod nas, svuda u svetu ima toga.
                              Last edited by colchonero; 16-03-19, 23:54.

                              Comment


                              • Meni je ta vasa prica o demokratiji,glasanju jedna bajka u zemlji Srbiji. Pa Amerika ima milion nacina da nametne svoju volju u Srbiji,medju njima i laziranje izbora,pretpostavljam da je samo tako Vucic dosao na vlast,doveli su coveka koji ce potpisati sve sto traze,ova opozicija je isto njihovo delo i opomena da i on moze da sidje s vlasti ako ne ispunjava njihove zahteve.

                                Comment

                                Working...
                                X