Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo kakve vesti daje rts, kao u vreme Slobe, isti potpuno mrak i ludilo.

    Ja mogu da pozivem na svest, savest i da sve po spisku onima koni nisu glasali jer ih boli dupe soprostenjem, gledaju svoja posla posto nisu imali za koga da glasaju, i da ih pitam jel oni imaju mozak da ukljuce, da nisu videli i prepoznali ovo zlo???

    Onu bedu od naroda koji je polupismen i funkcionalno nepismen ne mogu. Za njih nam trebaju slobodni mediji sa nacionalnim frekvencijama.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • I ne samo u unutrasnjosti, ima toga i u Beogradu, obrazovani ljudi, a opet veruju u ono sto cuju na RTS, Pinku. Imam par takvih ljudi u familiji, a i ovako poznajem nekoliko. Nisu u SNS-u, nisu botovi, vec stvarno veruju Vucicu. I opet ponavljam - obrazovani ljudi. Ja jednom za malo da se posvadjam Ne mozete ni da zamislite kakvo je to reagovanje kad im kazes "aha, samo sto to nije istina, lazu. Evo ti za ovo dokaz, evo za ovo drugo" Ne vredi

      I ko zna koliko je takvih ljudi, koji nisu ucenjeni, niti imaju korist, vec eto, prosto veruju Vucicu, i to u Beogradu, sa informacijama na dohvat ruke.

      Verovatno ima nesto do tog - jedan vodja sindroma.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by forum1nick View Post
        Onda sramota godina...
        Ako je Vučko rekao da je izgubljeno 99-te onda uredu [emoji1]

        Prelistaj malo knjige osnovne škole pa vidi koliko je dugo i Kosovo i Metohija, a i cijela Srbija bila pod tuđom vlašću.
        Čudo čukunđedovi ne rekoše sve je to izgubljeno danas bi imali qu....

        E sada, druga stvar je što bi danas većina političara u Srbiji prodala i Kosovo i rođeno dijete za još koji mandat u fotelji.
        Iz tog ugla i Kosovo i dijete su već izgubljeni.
        Ostavljam tebi da listas udzbenike za osnovnu skolu. Hoce, vratice ga Vulin sa njegovim vojnim rokom od 15 dana za ekipu od 30 plus . Salu na stranu, prosla su vremena osvajanja teritorija, Lazara i Milosa i sl.
        Originally posted by Uroš View Post
        Sedi dole, 1 iz medjunarodnog prava. Narodi koji imaju svoju državu nemaju pravo na samoopredeljenje. Inače bi RSK, RS, i pola mape sveta otišlo.

        To što je u praksi otišlo, odlazilo je mnogo toga kroz istoriju.

        Šiptari imaju svoju Albaniju, oni mogu da imaju status nacionalne manjine u najboljem slučaju, kulturnu autonomiju.

        Vidiš li da ni UN ne može da ih primi jer države i dalje poštuju medjunarodno pravo, dosta njih, a ove što su priznale krenule su za svojim vagonom. Morali su i znaju da je to nivo izmedju prava - gola sila.

        To da ih ima većina dole, može ih biti koliko hoćeš - oni imaju svoju maticu.
        Inače daj onda da fiknemo sutra pola BiH i CG za početak po etničkoj osnovi. A to je protiv medjunarodnog prava jer Srbi imaju svoju zemlju maticu - Relubliku Srbiju.
        Zakasnio si, vec su me izocenjivali . Masis poentu. De facto izgubljeno je 99/e kada je Milosevic povukao vojsku i policiju sa Kosova da bi prestali da nas bombarduju. A kada povuces vojsku i policiju sa teritorije, onda ne mozes ni da upravljas istom. Vremenom su formirali sve drzavne institucije, primice ih u UN, a priznace ih i Srbija da bi usla u EU. A ti se onda hvataj do sutra za medjunarodno pravo.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          E tu je problem, posto ja znam primere gde roditelji ne slusaju svoju decu, tj. roditelji su za Vucica iako deca nikako nisu
          Lepo uvedes da preko 65 ne moze vise da glasa i zavrsis posao [emoji3]
          Takvih je malo, ima ih ali su u manjini.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            I ne samo u unutrasnjosti, ima toga i u Beogradu, obrazovani ljudi, a opet veruju u ono sto cuju na RTS, Pinku. Imam par takvih ljudi u familiji, a i ovako poznajem nekoliko. Nisu u SNS-u, nisu botovi, vec stvarno veruju Vucicu. I opet ponavljam - obrazovani ljudi. Ja jednom za malo da se posvadjam Ne mozete ni da zamislite kakvo je to reagovanje kad im kazes "aha, samo sto to nije istina, lazu. Evo ti za ovo dokaz, evo za ovo drugo" Ne vredi

            I ko zna koliko je takvih ljudi, koji nisu ucenjeni, niti imaju korist, vec eto, prosto veruju Vucicu, i to u Beogradu, sa informacijama na dohvat ruke.

            Verovatno ima nesto do tog - jedan vodja sindroma.
            To apsolutno slazem, jer i ja imam nekoliko primera u okruzenju, drugarica je protiv Vucica a njen tata mu slepo veruje i ona nista ne moze da uradi
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Sandu je u pravu. Priča mi drugar kako je pokušao dedi koji gleda RTS i čita Informer da objasni realnu sliku, posle nekog vremena deda počeo da podiže glas braneći Vučića. Ne vredi, treba ukinuti glas penzionerima i to je to.
              Upravo ovo, pocnu da se deru na tebe Ti si prvo u soku, jer ne mozes da verujes da se neko toliko iznervirao jer mu diras jebenog predsednika, govnara Vucica. Onda shvatis da im ne mozes nista i odustanes. Koliko god da pokusavas da objasnis - ne vredi.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                I ne samo u unutrasnjosti, ima toga i u Beogradu, obrazovani ljudi, a opet veruju u ono sto cuju na RTS, Pinku. Imam par takvih ljudi u familiji, a i ovako poznajem nekoliko. Nisu u SNS-u, nisu botovi, vec stvarno veruju Vucicu. I opet ponavljam - obrazovani ljudi. Ja jednom za malo da se posvadjam Ne mozete ni da zamislite kakvo je to reagovanje kad im kazes "aha, samo sto to nije istina, lazu. Evo ti za ovo dokaz, evo za ovo drugo" Ne vredi

                I ko zna koliko je takvih ljudi, koji nisu ucenjeni, niti imaju korist, vec eto, prosto veruju Vucicu, i to u Beogradu, sa informacijama na dohvat ruke.

                Verovatno ima nesto do tog - jedan vodja sindroma.
                Kakvi bre obrazovani ljudi. Proteste 1 od 5 miliona podrzalo preko 1500 profesora i naucnih radnika, preko 500 glumaca i kulturnih radnika a njega gotovo niko.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  To apsolutno slazem, jer i ja imam nekoliko primera u okruzenju, drugarica je protiv Vucica a njen tata mu slepo veruje i ona nista ne moze da uradi
                  I recimo, ono sto mi je zanimljivo, 90% njih povezuje jedno - voleli su i Tita i Slobu. To je taj sindrom.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni. View Post
                    Ostavljam tebi da listas udzbenike za osnovnu skolu. Hoce, vratice ga Vulin sa njegovim vojnim rokom od 15 dana za ekipu od 30 plus . Salu na stranu, prosla su vremena osvajanja teritorija, Lazara i Milosa i sl.


                    Zakasnio si, vec su me izocenjivali . Masis poentu. De facto izgubljeno je 99/e kada je Milosevic povukao vojsku i policiju sa Kosova da bi prestali da nas bombarduju. A kada povuces vojsku i policiju sa teritorije, onda ne mozes ni da upravljas istom. Vremenom su formirali sve drzavne institucije, primice ih u UN, a priznace ih i Srbija da bi usla u EU. A ti se onda hvataj do sutra za medjunarodno pravo.
                    Srbija neće ući u EU zbog mnogo krupnijih stvari nego što je pitanje Kosmeta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Kakvi bre obrazovani ljudi. Proteste 1 od 5 miliona podrzalo preko 1500 profesora i naucnih radnika, preko 500 glumaca i kulturnih radnika a njega gotovo niko.
                      Skeptik, sve ja razumem, ali istina je takva, voleo ti to da cujes ili ne - ljudi sa fakultetima podrzavaju Vucka jer iskreno veruju u ono sto prica.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Iznosenje Obradovica iz RTS-a.

                        Koliko se lik dobro zabavlja

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Srbija neće ući u EU zbog mnogo krupnijih stvari nego što je pitanje Kosmeta.
                          Hoce za desetak godina.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Skeptik, sve ja razumem, ali istina je takva, voleo ti to da cujes ili ne - ljudi sa fakultetima podrzavaju Vucka jer iskreno veruju u ono sto prica.
                            Pa gde su? Sto ga ne podrze javno? Ja iskreno ne znam nijednog.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Moja mama nije dobila Saomi za rodjendan, a i njen telefon je trenutno nebitan.
                              Ona je i bez pametnog telefona imala mozak i zna da razmislja i ne gleda pink, happy, rts niti cita informer i ostala sranja...
                              ako imas mozak, ne mogu bas tako lako da ti ga isperu...ali i to je cinjenica, mi nismo najpametniji narod, koliko god se busali
                              Nemoj pricati.
                              A ja sve vreme ziveo u zabludi da joj je Saomi otvorio oci.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Upravo ovo, pocnu da se deru na tebe Ti si prvo u soku, jer ne mozes da verujes da se neko toliko iznervirao jer mu diras jebenog predsednika, govnara Vucica. Onda shvatis da im ne mozes nista i odustanes. Koliko god da pokusavas da objasnis - ne vredi.
                                U svojoj celoj familiji sa svim onima od 80+ god jedino je jedan teca izrod, niko od familije, a ima ih i po unutrasnjosti ne glasa i ne podrzava ovo zlo, nisu ni Slobu. Jbg, valjda mi se tako zalomilo, srecom.

                                Ali to nije merilo, da li mozete familiji koja ima sve dostupne informacije da objasnite ili obrlatite ih. Naravno da ima koji ga podrzavaju i medju njima ima obrazovanih, pa nismo deca da verijemo u bajke da takvih nema, ali to je mizeran broj, u odnosu na one koji zive u medijskom mraku. Takav broj je ogroman, i koji ne znaju da razmisljaju svojom glavom.

                                Bujke, ne seri! Dolijaces i ti.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X