Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.gold View Post
    Око чега да се секира?
    Само будали није јасно да све иде у договору док се КиМ издаје.
    Idi brate na KiM i ne davi sa tim.
    Idi bre u qrc.

    Comment


    • Ahaha ugasise prenos N1 iz zgrade. Ostao samo stream spolja

      Comment


      • Boško Obradović za lidera opozicije. Konačno da neko zna i konta kako treba da se ponaša. A ima i ona neka što se ogradjuje od ovoga. Neka ide neka lupa u bubanj, glupača.

        Comment


        • Ali Nebojsin pogled pred konferenciju u palati

          Comment


          • Ovaj Gold je zapravo pametan tip. Svaka čast. Ko kaže nekome "idi na Kosovo" i odrekne se predaka, nek se stidi sam sebe.

            Sram ga bilo.

            Za to su ti sine preci ginuli vekovima. Evo ja ću prvi ići da poginem kad bude trebalo.

            Comment


            • Нажалост, мораћу да се уздржим да се не спуштам на ниво просте комуникације која те одликује.

              Ја сам КиМ бранио. За то сам заслужио 7 медаља.
              Бранио сам и остале српске земље, и за то сам заслужио два тешка рањавања.
              Треба да стојиш мирно кад са мном разговараш.

              Нема битније теме за српски народ од сречавања предаје КиМ.
              Ко се не слаже са тим може да се послужи другим редом твог простог изражавања.

              Уљуди се.
              Угледај се на мене.

              Comment


              • Ja kažem.
                Šta te boli qrc.
                Moj otac je rođen u Kačaniku.
                Ja sam od 1992 do 1999 bio 17 puta kao rezervista na tom Kosmetu.
                Šta imaš ti da pričaš o tome koji qec.
                Nisi ni rođen u to vreme bio.

                Comment


                • Pink je carski ipak. Komentator vrti 3 recenice a doveli kao na traci DJV Djuku pa Vulina.

                  Comment


                  • qrc - у форумском жаргону је синоним за мушки полни орган пенис, или у народу одомаћен израз курац.

                    Дозвољено је употребљавати синониме за реч пенис?

                    Comment


                    • Je l' treba treći put da radim patkometriju sa nekim usijanim glavama o srbovanju.
                      Ima negde post od pre nekoliko meseci koji sam napisao o tome.
                      Bio sam nažalost aktivni sudionik devedesetih.

                      Sad ja treba da tu nekome dokazujem koliki sam Srbin i koliko sam iskrvario za to.
                      Nisam hteo da budem deo toga.
                      Ne. Imao sam 18 godina 1991 godine i preko moje volje su me poslali u rat.
                      U rat u kome je od nas 50 poginulo mojih 19 drugova koji su bili klinci kao i ja.
                      Ja to ne želim za moju decu.
                      Ko hoće,
                      Trk na Kosovo sa Vulinom.
                      Odmah.

                      Comment


                      • Jagen i gold, smirite tenzije.

                        Došli specijalci, izbacuju čini mi se, tek sad upalio.

                        Comment


                        • Повезивати одбрану отаџбине са политиком је поодмакли стадијум преоптерећења политиком, као и немање свести о пуном значењу речи патриотизам.

                          Срећом дефетизам, у твом случају аутошовинизам, је уставом регулисан.

                          Comment


                          • Biju ih trenutno, koliko vidim na tviteru
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Vučić zna da bi jedan pendrek ili premlaćivanje izazvalo reakciju mase. On ne voli ovo, njemu odgovara Ivan Ivanović klovnovi i bubnjevi sa lgbt zastavama.

                              Malo je glupo reći ali daj Bože da ih biju. Samo batina može bunt da probudi.

                              Comment


                              • Ima uživo na N1. Deluje da ih samo izbacuju.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X