Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Изаћи ће људи у инат Вучићу
    Slusao sam isto ovo prosle godine u ovo vreme pred parlamentarne izbore pa znamo svi sta se desilo...
    Bavim se politikom godinama a od 2014. veoma ozbiljno, u smislu funkcija u svojoj partiji tako da mislim da sam dovoljno kompetentan da komentarisem. Elem, svasta moze da se desi, politika je nepredvidiva, ali ne ocekujte neko cudo. Beli moze da podigne izlaznost u prvom krugu jer njegovu ciljnu grupu i biracko telo cine mahom mladji ljudi koji do sada nisu izlazili na izbore. Mislim da su njegove sanse da prodje u drugi krug zaista minimalne, po meni ako bude drugog kruga tu ce biti Jankovic. Tu nastaje problem jer ce Beli onda morati da podrzi Jankovica (ili nekog drugog kandidata u drugom krugu) i pitanje je koliko ce njegovi glasaci biti zainteresovani i motivisani da ga poslusaju. Isto tako i Vucic ne moze sa sigurnoscu da racuna na glasove SPS-ovih glasaca i ostalih partnera koje je okupio oko sebe.
    Sve u svemu, ne sumnjam u pobedu Vucica ni najmanje, a posto mi je to posao, voleo bih da sve bude gotovo u prvom krugu

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Prosle godine je ostvarena mala pobeda opozicije posto je vise stranaka uslo u vladu koja vise na papiru nije proevropska.Vucic je svojim koalicionim partnerima dao vec odredjeni deo mandata pre izbora tako da je SNS vec tada bio na gubitku.Ovi republicki ce biti njegova poslednja pobeda ili prvi u nizu poraza sto je manje verovatno(barem se meni tako cini).Ako Jankovic bude u drugom krugu sigurno ce da bude malo neizvesnosti, posto ovako na osnovu razgovora sa ljudima i citanje foruma stekao sam utisak da bi ljudi dali glas njemu i da su im samo on ili Beli prihvatljive opcije i to ponajvise zbog toga sto ove druge znaju.Jeremic, Seselj ili neko drugi nece imati sanse protiv Vucica u drugom krugu jer ce sigurno nemali broj glasaca koji su glasali u prvom da preskoce drugi krug zato sto nece da glasaju za njih dvojicu.Jankovic je relativno novo lice i tesko ce odmah da se prokljuve njegove mane u kratkom periodu tako da zbog toga sto se cini da je bolja opcija u odnosu na Vucica imace vece sanse da iznenadi.Sve pod uslovom ako prodje u drugi kru.

      Mislim da Beli uopste nece da se izjasnjava za koga njegovi glasaci da glasaju posto on tu sluzi kao parodija na sve politicare i najbolje bi mu bilo da precuti jer ako bi se izjasnio za drugog kandidata(ne za Vucica) razocarao bi dobar deo glasaca.

      Comment


      • Malo ti se provlaci neki romantizam i idealizam kroz post Maricu, a to u danasnjoj politici ne postoji.
        Sve ce ovaj da uradi da ostane na vlasti, tako da cak i cinjenica da siroke narodne nase slabo poznaju protivkandidate, ne ometa ovog u prljavoj kampanji protiv istih.

        A i cinjenica da vecina sa kojima razgovaras nece glasati za trenutnog, apsolutno ne znaci bas nista. Secam se nekih poslednjih godina vladavine onog sto je sahranjen tamo ispod one lipe, kao i prica mojih....ne samo da niko nije bio za njega, vec i svi otvoreno protiv njega i njegove "politike" i opet je pobedjivao na razne nacine.

        Ali u jednom si u pravu, posto pominjes iznenadjenje, iako ga ovoga puta nece biti.... jos ce kratko ovaj da se pita.

        tapatalk
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nece mali Alek dozvoliti da su uopste ode u drugi krug. Jer u koliko se tako nesto desi onda mu nije sigurna pobeda. A on neizvesnost nikako ne prizeljkuje.
          Tako da ce verovatno na kraju prvog kruga imati nesto preko 50% glasova i sve ce biti gotovo.
          Srbija je zemlja penzionera a svi oni (u najmanju ruku ogromna vecina) ce dati glas Vucicu. I to ce mu doneti pobedu.
          Lepo je rekao Beli Preletacevic, posle 60 godine treba oduzeti ljudima pravo glasa. Sto si do tada glasao, glasao si. Imao si fore od 18 do 60 i to je to.
          Secam se scene kada Vucic uzima 10% od penzija, a mnogi penzosi tvrde da treba tako i govore: "Ako je uzeo, i treba da uzme, neka uzme jos."
          E dok smo takvi - a bicemo takvi uvek - ko to ne vidi slep je (mi jednostavno obozavamo kult licnosti - svesno, nesvesno nebitno, istorija nam valjda to jasno govori - jer ako zelimo da znamo sta ce biti, moramo prvo da znamo sta je bilo) - vozace nas kako god ko hoce.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Bogami penzioneri iz moje okolne, a vidim i ovi koji su društveno-mrežno aktivni (naravno takvih je mizeran broj) ne mogu tih 10% da mu oproste, bolje da ih je sahranio odmah, božemeoprosti.
            Samo sa njima je jedan dr problem... od silnih muka koje su imali u kobajgivišestranačju poslednjih godinica... postali malodušni i ne izlaze više na izbore.
            E to je problem, apstinencija glasača, a na to ovi uvek računaju.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa naravno, njemu je u interesu da sto manje ljudi izadje.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Za potrebe politicke kampanje potrebni vredni I ambiciozni ljudi za skidanje plakata sa #kurala.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Осим ако не покраде, ја не видим начин да победи у првом кругу. На врхунцу популарности није имао преко 50%.

                  Comment




                  • Aki šta veliš na ovaj marketing i ovaj spot
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Осим ако не покраде, ја не видим начин да победи у првом кругу. На врхунцу популарности није имао преко 50%.
                      Nije bez socijalista, ali zaboravljas njihovih 10-15% glasova. I onda ima komotno preko 50%.
                      Prvi put u istoriji SPS nema kandidata na predsednickim izborima. Sto je presedan, ali verovatno im je Vucko obecao neka zanimljiva ministarstva, ako ne i premijersko mesto u zamenu za podrsku na izborima. I oni sada idu uz njega...
                      Last edited by Sandugp; 21-03-17, 11:44.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post


                        Aki šta veliš na ovaj marketing i ovaj spot
                        Genijalno, AVE!
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Maricu, razgovaras uglavnom sa svojom generacijom i istomisljenicima a i citanje foruma ne moze da ti da pravu sliku stvari. Ne zaboravi da smo druga najstarija nacija u Evropi posle Austrijanaca a da je najvece uporiste SNS upravo u toj starosnoj strukturi koje najvise ima
                            Druga stvar, SNS ima ubedljivo najlojalnije i najdisciplinovanije glasace i to im je ogromna snaga.

                            Sto se tice Belog, parodija je samo paravan i vrlo uspesno sredstvo za pridobijanje mladje populacije humorom.

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Ovakve slične besmislene, nerezonske, cirkuske metode i napade na protivnike i zapravo na svakog ko se drzne da pita nešto normalno, da misli eventualno durgačije..imao je i onaj nesrećnik ispod one lipe. Sve su to mere očajnika.. a zna se kako one kad-tad završavaju. Uskoro, vrlo uskoro.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Postavih u onoj dr temi Slike, gifovi, itd... možda bolje ovde... previše smo zaozbiljili ...

                                Spoiler
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X