Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onako kako sam napisala je mnogo efektnije. Prepricavanje je ovde bzvz, kao kada se prisecas vica pa ga lose ispricas
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Onako kako sam napisala je mnogo efektnije. Prepricavanje je ovde bzvz, kao kada se prisecas vica pa ga lose ispricas
      Ne sumnjam da je efektnije. Samo hocu tebe da vidim ovde da jednom nesto opsujes. A da to ne bude lukac i slicno povrce.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ma jok, to nije moj stil, u pisanju
        Govoru ponekad
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Cekaj, to nije zajebancija? Bio skup podrske Jutki?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Bio. Njegova ga zena najvise branila. Kaze nije on takav, mrzi nasilje.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Bio. Njegova ga zena najvise branila. Kaze nije on takav, mrzi nasilje.

              hahaha..a zene.Razumem je, dobro su stojeci, izgubila bi lovu,status...Auu jbte, ajde ona al sta one druge rade tu...xD NE ZNAM, MORALNI SMO TALOG DOSTIGLI, TJ NE MI, VEC ova vlast i narod sto to podrzava
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • baš kažem sestri malopre kako ih sve treba seksualno uznemiravati i ucenjivati, pa da vidimo da li će da promene mišljenje, el to taj Feminismus
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Baš nisam upućen šta se dešava ali ta žena ako ima muža treba da se razvede. Ima nekih krajeva u Srbiji sačuvaj Bože da se zapitaš. Ej ženu ti napao neko pa to je stvar časti.

                  Šta treba da se plašim da će poslati nekoga da me prebije i ubije? Pa bolje da su ga ubili nego da se bruka sakrio u kuću ženu mu neko napada, pu govnaru jedan.

                  Strašno, njegova žena ima veća muda od njega.

                  Ja bih umro od sramote da sam muž te žene.
                  Last edited by Cassius Clay; 14-03-19, 16:33.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Baš nisam upućen šta se dešava ali ta žena ako ima muža treba da se razvede. Ima nekih krajeva u Srbiji sačuvaj Bože da se zapitaš. Ej ženu ti napao neko pa to je stvar časti.

                    Šta treba da se plašim da će poslati nekoga da me prebije i ubije? Pa bolje da su ga ubili nego da se bruka sakrio u kuću ženu mu neko napada, pu govnaru jedan.

                    Strašno, njegova žena ima veća muda od njega.

                    Ja bih umro od sramote da sam muž te žene.
                    Nema ona muda, vec nema obraza..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Baš nisam upućen šta se dešava ali ta žena ako ima muža treba da se razvede. Ima nekih krajeva u Srbiji sačuvaj Bože da se zapitaš. Ej ženu ti napao neko pa to je stvar časti.

                      Šta treba da se plašim da će poslati nekoga da me prebije i ubije? Pa bolje da su ga ubili nego da se bruka sakrio u kuću ženu mu neko napada, pu govnaru jedan.

                      Strašno, njegova žena ima veća muda od njega.

                      Ja bih umro od sramote da sam muž te žene.
                      Ti treba jos mnogo da radis na sebi i stavovima da bi dosao do zene svog zivota.

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ne pričate o istoj ženi, Uroš priča o ženi koja je tužila Jutku, a ti o njegovoj ženi.

                        A Uroše, nisam siguran ali kao da sam negde pročitao da je razvedena. Uglavnom muž se nije pominjao.

                        Ovaj skup ne treba komentarisati, kontam da su žene ucenjene i zaplašene ali ovo je ispod dna. Strašno na šta su sve spremni na lokalnom nivou, šta onda očekivati od ovih glavonja sa vrha. Najgori ljudi su isplivali u prvi plan. Katastrofa.
                        Last edited by mark !t zer0; 14-03-19, 17:21.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ne sumnjam da je efektnije. Samo hocu tebe da vidim ovde da jednom nesto opsujes. A da to ne bude lukac i slicno povrce.
                          Talk dirty to me
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Nije razvedena gospodja Marija Lukic, ako se nije razvela u medjuvremenu, i naravno da se pominjao njen tzv. muz-sonja najgore vrste koji joj nije bio nikakva podrska u ovom haosu i sranju koje je dozivela. Ukratko receno...ukakio se.
                            Ne da bih se razvela, nego ga vise nikad ne bih pogledala u zivotu.
                            "Nemoj da ga prijavljujes, nije dobro sad, imacemo problema..."
                            I to muskarac! Pizda najgora! Napadao mu zenu, pipkao je, hteo da je ljubi, slao joj ne zna se koliko HILJADA lascivnih poruka, pretio i ovaj mamlaz-sonja kaze..jao nemoj!
                            Fuj!

                            I ti tamo kvazi muskarci dozvoljavali da im ovaj retard "volka" (tako on kaze) zene, sestre, cerke.. i niko pi*ku da mu polupa. Ejj Srbi!

                            A ovo su "jebaci" 1 (levo Jutka) i 2 (djubre keramicarsko sto voli da mu se novinarke saginju)

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni je veća pizda njen muž. Baš tako Mark o njemu sam pričao. Kako ga nije sramota izaći i pustiti ženu da priča na televiziji?

                              Neki sugradjani kao da žive u drugoj državi.

                              Zamisli žena ti kaže napastvovao je neki tip a ti je pustiš na tv i još daješ izjave kako ti teško pada kao muškarcu što joj je neki drugi muškarac to uradio.

                              Ja ne znam da li bi preživeo bilo mene bilo jednog mog druga/prijatelja bilo šta. Bilo bi me sramota da izadjem napolje i vidim ljude da mi neko ženu dirao a ja blejao kući.

                              Prvo mora da podnese zahtev za razvod. Bolje da bude sama nego sa takvim tipom.

                              Jer ovo je jedini lek bio... Pa nek se završi u zatvoru bar si obraz sačuvao. Bolje ležati 5 godina ili da te ubiju plaćenici nego da se osramotiš ovako da ti ženu neko muči a ti ko pička sediš. Mene bi se odrekli svi.

                              Last edited by Cassius Clay; 14-03-19, 20:58.

                              Comment


                              • Pa o njenom muzu sam najvise i pisala u negativnom kontekstu, ali izvini jos 7 zena ga je tuzilo, doduse one se ne eksponiraju, mada ne znam ni da li su neke u medjuvremenu povukle tuzbu, ali zna se ko su one. I? Nista?
                                Pa njih osmorica da se skupe da ubiju boga u njemu.
                                Da pizde, da izvine pravi muskarci, ako ih je ostalo ili zbrisase svi, meni je ovo neverovatno i mnoogoo jadno, da im somina jedna terorise zene i oni cute!

                                Strasno!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X