Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Kronoscicu sve su ti to udbasi stari,sa pocetka 90-ih,prekaljeni profesionalci.
    Zivota mi takvim likovima je najljepse,ovi sto su na vlasti njima kad odzvoni onda im odzvoni.Ovi 30 godina uzivaju,i boli ih kurac.Nema zime za njih,nema odgovornosti.
    Samo beskrajna kurcobolja i baskarenje.

    Comment


    • @sektpik Slazem se sa tobom takodje ali od toga neceg konkretnije nema nista, daj boze da gresim. Ovo je sad sahovska partija ko ce prvi da zajebe nesto i da ove druge proglasi nasilnicima. Ljudi su toliko glupi da sumnjaju da moze da se ovaj skine sa vlasti bez pomoci od preko. Vlast sto je besmisleno optuzuje opoziciju da suruje sa NATOM da se tako izrazim, dok oni dovode Sredera, Blera, Klintona itd...cak im daju i pare. Na to sve, dolaze na njegove mitinge, bez dinara u dzepu, da more nisu videli i da ne znaju sta ce jesti sutra. Ovaj im prica kako smo top dobri i kako krupnim koracima idemo napred, za mene su to idioti. Video sam u NS sta mu dolazi na miting i ono je strasno. Takodje kad bude vidno da se raspadaju, puci ce u sekundi i tu se slazem, ali tada ne treba raditi neke duboke kompromise..

      @indigo on je hteo da privuce, jos tozeli..desnicu tako da kazem, ljude koji tako razmisljaju, samo je pogresio vreme i mesto. Treba neko tako zustar, ali mora biti znatno mudriji Ne mogu da sumnjam i ne zelim u ljudekao sto su Kojo, Sergej itd...svako ima putera na glavi, pa i ja...ali to su neke bezazlene, benigne stvari...Ljudi ovde ocekuju da ce sici Isus i povesti ih napred. Neko se mora izdici iz cele situacije, ako bih birao, birao bih Koja npr..ni sam ne znam zasto. Mislim da on ne bi pravio kompromise, ima tu jos dosta kvalitetnih akademika koji mogu uzeti vodecu ulogu...

      @kronos.. to su smesna naselja..taj Bukovac, kad je Bokan kupovao glasove, ta njegova tkz romska stranka imala je 95% glasova tamo, sa mozda 1-2 romske porodice...Veternik i Futog su vecinski krmanjonci,ima i dobrih ljudi..ali overate sto bi se reklo...prodali bi bulju za posao, nesto, bilo sta...

      Meni je devojka radila tu u centru za izbore ) i kaze Jankovic dobija, ima 50%+ gotov je, ja gledam TV ovaj ima 60% bilo mi je zao da je ubrzo razocaram Koliko god se ljudi gadili kruga dvojke, ti ljudi imaju intelektualnu velicinu, ovo sto je dalje od centra je boze sacuvaj...da ne idem ka unutrosnjasti itd...ovo jeste generalizacija ali je u principu je tako, ne gledam individualno.. To govori cinjenica, koju sam dao za Bukovac...za te izbore...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        A Kronoscicu sve su ti to udbasi stari,sa pocetka 90-ih,prekaljeni profesionalci.
        Zivota mi takvim likovima je najljepse,ovi sto su na vlasti njima kad odzvoni onda im odzvoni.Ovi 30 godina uzivaju,i boli ih kurac.Nema zime za njih,nema odgovornosti.
        Samo beskrajna kurcobolja i baskarenje.
        Canak ti je Vojvodjanin u drugom kolenu Osme Ofanzive, odatle i takva drcnost, ka i oni iz Lovcenca ili Lazareva - djedove docerali vozovima na tudja imanja, ali se nikad nisu emancipovali.
        Nakon WWI - kralj Aleksandar nije iseljavao Nemce i Madjare iz Vojvodine - oni su znali "kako se radi posao" .
        Nakon WWII:
        - Nemci u Vojvodini svedeni na promile
        - naseljeno stanovnistvo koje NE ZNA kako se vode velika imanja.
        - Svaka vlas` je dobra dok je vlas`

        Dobro im i ide - salas mozes da kupis za 5-10000 ojra, sve legalno, a zemlja plodna: sve sta posadis, nikne.
        E, jbg, treba neko i kanale sto ih je KundK monarhija pravila da ocisti od skoljki automobila i raznoraznog djubreta, pa nece susa ili poplave biti opravdanje.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Preko 100 buseva dovukao u Mitrovicu.

          Comment


          • odvratnije, nepismenije, nesposobnije, ljigavije, mutavije stvorenje nisam videla, a zapravo jesam u rangu mi je psihopate i onog patuljastog gmaza vesica

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment



            • E, tako se govori.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Dositej Obradović o obrazovanju žena, 1784.

                "Najpre ćemo sazidati dve komotne i krasne škole; jednu za mušku decu, a drugu za devojke. Ho! Ho! Hoćeš i devojke da se uče! Te zdravo hoću, kako god i muški pol. Nek se ne uzda jedan narod nikad doveka, k prosvećenju razuma doći, u kojemu žene u prostoti i varvarstvu ostaju. Premudri i vrli Sokrat za pohvalu je svoju poštovao učenikom mudre Aspazije nazivati se. Ona besmrtna engleska Kraljica, slavna Elisavet, četrdeset i petogodišnjim premudrim kraljevstva svoga upravljanjem, pokazala je celom svetu da u žene dobro vaspitane i prosvećene, duh i srce nimalo ne razlikuje od muškoga i herojskoga. [...]

                Ove dakle naše male devojčice, ni našto drugo nisu rođene nego da s vremenom matere postanu; koje, kad prosvećene budu, koja nada opštega svenarodnoga prosvećenja! Zato od pete godine uzrasta do dvanaeste, svaki dan, osim nedelje, dva časa pre podne a dva posle podne u školi valja da provedu. Istoriju, geografiju, logiku i naravoučitelnu filosofiju dobro valja da izuče. Istorija će ih naučiti, šta se je pre nas i do sad na zemlji desilo. Geografija daće im poznati sav krug zemlje, na kojem živimo, koji narodi na zemlji žive, i kakvi su njihovi običaji, zakoni i uprave. Logika će im pokazati put i način, da umedu o svačem pravo i razumno misliti i rasuđivati. Naravoučitelna filosofija otvoriće im oči da vide i saznadu, šta su dužne ispunjavati, kao kćeri, kao supruge, matere, i domostrojitelnice: pokazaće im u isto vreme, šta valja činiti, i čega se čuvati i uklanjati, za ugoditi Bogu i ljudima, i za provesti mirno i dobrodeteljno život svoj na svetu. Ove se sve stvari vrlo lako, s pomoću dobrog učitelja, za četiri ili za pet godina savršeno mogu izučiti; kad se budu predavale i učile na svojem maternjem jeziku. Neka sad svak sebi predstavi, kakva bi blagodet bila, imati takve kćeri, supruge i matere!"

                SAVETI ZDRAVOGA RAZUMA
                Dositej Obradović
                Objavljeno u Lajpcigu 1784. godine.
                Last edited by kronostime; 09-03-19, 22:23.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Jadan SzS na celu sa Jeremicem kojeg oduva Ceda u duelu na n1 samo tako.

                  I Sergej iz PSG koji se dernja u Novom Sadu za Canka da je krme, djubre itd. Kakva budaletina. Kao da je politika stvar za djecu pa bilo ko moze da bude na celu relevantne opozicione stranke/pokreta, natrpace toliko autogolova da Vucko sjedi i uziva.



                  Za ove proteste svake subote svaka cast u svakom slucaju.

                  Comment


                  • Oduvao ga Ceda, onaj propali ..... (upisi sta hoces, sve je u opticaju)? Stvarno???
                    Nisam ja to tako nesto shvatila, naprotiv.
                    Cek ovaj u NS psovao ono krme raspalo i to je bilo jaoo sokantno, a ovaj oduvao Vuka uz neku malo blazu retoriku? Pa kako sad to?
                    Histericni sns bot, koji ima 0,0001 promil glasaca, kome po 2 policajca kako kaze cuva svako dete, dakle 8 lakih komada ukupno (samo ne znam od koga i cega ih cuvaju), po kome se jadnom prosipaju po sopstvenim recima neke kofe govana, koji kaze imao firme pre protesta devedeserih ali nikako da kaze cime se sada bavi.... prosao sns kurs odlcno, laze, dernja se i napada bolesnik... i on oduvao Vuka...?
                    Nismo istu emisiju gledali ocigledno.
                    Kakav Ceda kakvi bakraci. Dobro bar Djindjica ne pominje vise, djubre jedno raspalo!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Jadan SzS na celu sa Jeremicem kojeg oduva Ceda u duelu na n1 samo tako.

                      I Sergej iz PSG koji se dernja u Novom Sadu za Canka da je krme, djubre itd. Kakva budaletina. Kao da je politika stvar za djecu pa bilo ko moze da bude na celu relevantne opozicione stranke/pokreta, natrpace toliko autogolova da Vucko sjedi i uziva.



                      Za ove proteste svake subote svaka cast u svakom slucaju.
                      Imas pravo na svoje misljenje ali tako razmislja Mitrovic sa Pinka, Vucicevic iz Informera, Djuka Bizon... i njima slicni. Na drustvenim mrezama iskljucivo SNS botovi. Svi ostali kazu da je Vuk oduvao Cedu pa ti sad vidi. Sto se tice autogolova tu si u pravu. Vuk nje trebao da izlazi na duel sa politckim mrtvacem jer nista ne dobivas time sto ces da rasturis u duelu coveka koji na svom birackom mestu i to u BG dobije 2 glasa. Mozes samo izgubis cak i kad pobedis jer ce te razni Informeri, Kuriri i ostali sektaski tabloidi razapinjati. Ako hoces da osvojis vlast onda na duele iskljucivo sa ovima iz SNS. Isto vazi i za psovanje drugog politickog mrtvaca Canka. Autogolovi su i izbor pojedinih govornika. Opozocija je slaba, nema vodju a bogami nema ni hrabrosti da krene u nesto radikalnije iako to narod hoce. Lepe plakate Vucic je lazov, TV Bastilja... pa to svi znamo. Treba otici ispred zgrade Predsednistva, RTS, Skupstine... i blokirati da niko ne moze da udje ni izadje bar na sat-dva za pocetak pa onda vremenom povecavati tu satnicu.
                      U utorak se seta za Zorana. Ceda i Vucic koji je kupio autorska prava na Zorana od njegove zene Ruzice setaju u 12 h, svi ostali u 18h. Koliko fale njegova harizma i razmisljanja.

                      Comment


                      • Da pripozdravim niskog efendiju.

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Jutka se tajno sastao sa Vojom.
                          Dal se sprema veliki transfer i prelazak "nakaradnog zavodnika" u radikalske odaje.
                          Nek se pričuva Vjerica Radeta [emoji16]

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Oduvao ga Ceda, onaj propali ..... (upisi sta hoces, sve je u opticaju)? Stvarno???
                            Nisam ja to tako nesto shvatila, naprotiv.
                            Cek ovaj u NS psovao ono krme raspalo i to je bilo jaoo sokantno, a ovaj oduvao Vuka uz neku malo blazu retoriku? Pa kako sad to?
                            Histericni sns bot, koji ima 0,0001 promil glasaca, kome po 2 policajca kako kaze cuva svako dete, dakle 8 lakih komada ukupno (samo ne znam od koga i cega ih cuvaju), po kome se jadnom prosipaju po sopstvenim recima neke kofe govana, koji kaze imao firme pre protesta devedeserih ali nikako da kaze cime se sada bavi.... prosao sns kurs odlcno, laze, dernja se i napada bolesnik... i on oduvao Vuka...?
                            Nismo istu emisiju gledali ocigledno.
                            Kakav Ceda kakvi bakraci. Dobro bar Djindjica ne pominje vise, djubre jedno raspalo!

                            Sve to što si napisala o Čedi ja ne dovodim u pitanje, on je toliko ogoljen da ne može više da bude tema već Vuk jer je navodno adekvatna opozicija. Čeda je sam sebe izložio kad ga Vuk pita od čega živite a on to okrene na sarkazam pa kaže 'kradem iz Fonda za razvoj, uzimam za Srebrenicu' itd. To je sve jasno.

                            Ali optužio je Jeremića za konkretne stvari, a ovaj nije odgovorio. U fazonu 'besprizorno ste bezobrazni, ne date mi da odgovorim' a onda kad ima svoje vrijeme ne odgovori, ni za Kosovo ni da je lobirao da bude Vučićev predsjednik itd. Nije ono bio RTS pa da kaže 'voditeljka mi ne da riječ' već N1 koji očigledno navija za opoziciju. To za Kosovo i premještanje iz UN-a se sigurno ne može razumijeti kao SNS podvala, o tome govore mnogi.

                            Mislim da nije isto kad se urlaš za nekog da je 'debelo krme, djubre koje se proširilo na drugu kuću da ima mjesta za orgulje (VAU, kakav argument ) i ovo što je Čeda radio. Mislim, i jedno i drugo je ružno ali ovo prvo je potpuno besmisleno i zato je ispao budaletina, na stranu što je urlao.

                            Lečićev govor je bio zanimljiv i dobar, samo stvarno tužno kako 28 godina posle stoji na istom mjestu. Životi miliona ljudi protraćeni...


                            Jutka i radikali pristaju jedni drugim savršeno vala
                            Last edited by BorisUnited99; 10-03-19, 11:03.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Sace Uros da odgovori, samo se zalufao o 8.martu

                              Urošu je najžalije što takve ne mogu da dodju u centar pažnje zbog ovih što slikaju dupeta i prave objekte od sebe i traže od ovih konja da im što više kupe za 8. mart da drugarica crkne što njen konj nije njoj kupio toliko (skup) ili šta već.

                              Žena je najveći neprijatelj žene.

                              Jedino mi je pravih žena žao. A ove dro... što morališu po instagramu... To su za mene objekti. Izvini, ako samu sebe prikazuješ tako, to si.

                              Zbog takvih prave žene koje treba da budu zaštićene ne mogu da dodju u fokus uopšte.

                              Ja sam ako se sećaš za silovatelje i mučitelje predlagao doživotnu kaznu bez sudjenja.

                              inače brojke su naduvane jer žele da nas predstave kao zaostale dok se njima tamo nude legalno po javnim kućama i naručuju u oglasima robinje.

                              Što ne menja činjenicu da je dosta žena istinski ugnjetavano ovde.
                              Last edited by Cassius Clay; 10-03-19, 11:33.

                              Comment


                              • Ali nisam zato došao, već da kažem da smo debili mi muškarci.

                                http://rs.n1info.com/Vesti/a466633/B...na-vlasti.html

                                Dopustili smo ovo. I sada imaš opciju da kažeš civilizovano " ne slažem se sa Brnabom" a imaš opciju da budeš seljak kao ja i da kažeš "teraj se u pm Ana Brnabić idiotkinjo".

                                Ne znam kada smo ovo dopustili ovo stvarno zahteva kolektivnu akciju.

                                Mislim da je ovo stvarno neki eksperiment(čitao sam skoro nešto o tome) gde ti namerno daju ili potcenjivačke izjave ili izjave gde vidiš očiglednu laž, samo da još više ubiju duh da možeš nešto da promeniš.

                                To sam istraživao posle upadanja u kadar onog što je džogirao gde je bilo toliko očigledno..

                                Comment

                                Working...
                                X