Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nemojte Nixu, taj je prevarant i šprica se.
    Urke kolko smo culi zivi kao Arnold, mislim taj program.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Protesti 2 mesec. NS, malo ljudi ) najvise bilo ligasa sa zastavama Vojvodine oko 100tinak valjda..ali su pre Jerkove otisli kao prosli put...Smeca su to teska, verovatno poltroni po firmama ..mozda gresim ali ako su se naljutili zbog Canka treba da idu u 3pm..Canak je ljudsko smece..odron. Svakako jako malo ljudi 2k mozda jbm li ga..Zalosni smo postali, svi trube, masu sa prozora ali niko da seta xD...Izgleda je 200-500e dovoljno svima za srecu + je govorio novinar sto mu je ''samo'' zapaljena kuca, ljudina...da ne idemo dalje..Ceka se, tj nadam se vecem skupu 30.3 za smrt pilota iz helikoptera..

      Naravno vecina su bili penzioneri i ljudi u godinama, intelektualci, gradjanski deo NS..ova sela okolo, vetrnik,Futog itd..nema jednog siguran sam..i to oni sto najgore zive, nema jednog, mora se zuriti na lir u trecu smenu!!!!!

      Smesan smo narod, za 5-10g kad ode sve sto vredi, 70% zivlja ce biti teski odron..posle se cudimo sto nas ne vole..ne volimo sami sebe..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Protesti 2 mesec. NS, malo ljudi ) najvise bilo ligasa sa zastavama Vojvodine oko 100tinak valjda..ali su pre Jerkove otisli kao prosli put...Smeca su to teska, verovatno poltroni po firmama ..mozda gresim ali ako su se naljutili zbog Canka treba da idu u 3pm..Canak je ljudsko smece..odron. Svakako jako malo ljudi 2k mozda jbm li ga..Zalosni smo postali, svi trube, masu sa prozora ali niko da seta xD...Izgleda je 200-500e dovoljno svima za srecu + je govorio novinar sto mu je ''samo'' zapaljena kuca, ljudina...da ne idemo dalje..Ceka se, tj nadam se vecem skupu 30.3 za smrt pilota iz helikoptera..

        Naravno vecina su bili penzioneri i ljudi u godinama, intelektualci, gradjanski deo NS..ova sela okolo, vetrnik,Futog itd..nema jednog siguran sam..i to oni sto najgore zive, nema jednog, mora se zuriti na lir u trecu smenu!!!!!

        Smesan smo narod, za 5-10g kad ode sve sto vredi, 70% zivlja ce biti teski odron..posle se cudimo sto nas ne vole..ne volimo sami sebe..
        Ja sam bio dva, tri puta i mislim da vise necu ici. Malo je reci da sam razocaran sa organizacijom, a pre svega smislom i realizacijom samog protesta.

        Takodje, ljudi ne kapiraju da je bot uvek i pod bilo kakvim uslovima i situaciji samo jebeni bot. Bio on Vucicev, Jeremicev, Djilasov, Dacicev...

        Ne znam ko ce psiha skinuti sa prestola, stvarno ne znam.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Treba ici. Bitno je da se plam protesta ne ugasi mada iskreno govoreci AV se rusi u Beogradu i to demonstracijama, blokadom a ne setnjom. Videcemo na sta ce da lici ta blokada RTS sutra.

          Comment


          • Nazalost je istina to do Sergeja, bar ja mislim. Mada novosadjani dolaze u naturi, kao u fazonu ocu izaci napolje na pice ili ne. Vecim delom su to ljudi koji nisu ugrozeni.Baza moje ekipe smo nas troje koji idemo non stop.Racunajuci prosle, promenio sam bar 50 ljudi koji su dolazili, menja se masa iz nedelje u nedelju sto ja primetim. U glavnom gradjanski deo NS-a bez stvarno ugrozenih ljudi.

            Indigo ima pravo sto relativno sto se tice organizacije,ja se sprdam da ce ovo ovako moci do 2028 lagano da se seta, takodje i sa Skeptikom za Bg ali i da se mora ici..Bio sam i u BG...ali AV je pokupovao takozvane desnicare, navijace, taj tvrdi kor koji bi promenili pricu..Imam druga koji npr kaze da je njemu krajnji cilj 50k dinara plata i da kad bi to imao nikad ne bi zeleo da napusti svoj posao u fabrici kao obicnog radnika..i njemu je odlicno kako kaze i ako ne izlazi, ne ide na more jednom u 5 godina, zimovanja da ne govorim a da ode u restoran, ode jedino kad je svadba i to sto je najgore njegova, ali njemu je dobro, kako kaze. Ima da zdere rakije i da mu roditelji salju hranu sa sela...

            E sad, prosli protesti su imali pesmu Vuce, vuce bubo lenja..danas se jedva vice vucicu lopove, najbolje je bilo kad je bio onaj vetar ako si bio Indigo, tada smo se drali ko ludi a bilo nas je bas malo ;)))

            U jeku protesta, novinaru koji je juce pricao zapale kucu, predsednik drzave brani ove sto su pricali da su hteli samo ''kola da mu zapale'' i da taj nalogodavac se brani sa slobode i jos je predsednik opstine.....

            Ljudi se ljute kad im kazem da smo mi smece narod, globalno ne pojedinacno, i da smo glupi ko qrac...i dok god to ne priznamo to ce tako biti..Onda ovi suplji i lazni nacionalisti,dodje lik i kaze mi vama vode proteste Jerkov i Canak i ja necu da idem...xD Juce seta nas max 2k i svi trube izlaze na prozore, u kafani svi pljuju ali niko da izadje da da podrsku..cak mi je zenu jedna frizerka pitala ko nas placa i koliko i da li sam ja vodja protesta posto na fb pustam svaki miting kroz video i slike..Meni nije jasno koga i cega treba da bude sramota da seta...Dosta i penzionera ima,starijih ljudi,omladine bas malo, totalno su nezainteresovani za bilo sta...Psihodelija nece da pravi probleme, on sa svojim satelitima i potrosnim pesadincima truje iznutra ove proteste i pokusava da ih obesmisli..ali koliko se on ne boji protesta, govori cinjennica da lik koji uzurpira svoje mesto predsednika Brusa, ne moze da dobije otkaz, kamoli zatvor za nasilje nad zenama ni u jeku protesta...

            Na to sto smo smece i glupi, dodajem da smo i jajare, pola su preplaseni da ne dobiju otkaz, ako rade privatno da ih ne izbace iz posla itd itd..meni su to jajare...kakve ti promene zelis ako ne zelis da rizikujes sebe ni u jednom delu..Takodje poistovecuju ove proteste sa zutim demokratama sto nema nikakve veze sa zivotom, ali generalno od protesta nema nista-trebaju nam sankcije, poneki rat, da prizna bar dva puta da je krao izbore, inflacija, pa se onda mozda desi nesto...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • A kako je Sergej uvrijedio Novosadjane?

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                A kako je Sergej uvrijedio Novosadjane?
                Pa novosadjani ne vole te teske reci, psovanje itd...Cak je i ovaj drug sto ide sa mnom popizdeo i napljuvao ga samo tako kad je govorio tako, podeljena su misljenja oko toga. Sve je to stojalo za canka i tu ekipu,ali je moglo bez psovanja , znam da deluje cudno ali je tako. Podeljena su misljenja oko toga, meni ne smeta to i treba reci kako jesu stvari,ali nekome i smeta...Dosta manje je ljudi bilo nego prosli put+ sto je bilo vise ovih ''vojvodjana'' sa zastava, kazem negde oko 100 sa bar 40ak zastava Vojvodine, na pocetku ih je bilo 4-5 max sa 2-3 zastave...pre Jerkove su napustili skup i tisli kucama.Mnogo smo podeljeni i sviramo kurcu..to su ubaceni elementi.Cak i na prvom protestu kad je bilo svega par zastava, ulazili su ljudi sa strane i govorili evo zastava Vojvodine, evo separatista, da li se za to borite. Kad nas je manje, vidi se i jasno koliko ima ljudi iz ''sluzbe'' bas ih nije tesko prepoznati )) drzi to vucic pod kontrolom, to je neko moje misljenje...ljudi su uplaseni, neki nezainteresovani,kriticna masa ne postoji u NS..u Bg isto koliko sam primetio, nema on sta da brine..Opozicija je jajarska i ceka da ovaj prizna kosovo itd...ja radim svoj deo, odem, derem se i to je to..da nas ima i 100 otisao bih i setao, jbe mi se, ove ostale nek je sramota..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Dok je ziv psihopata ce da vlada, dok je ziv
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nazalost je istina to do Sergeja, bar ja mislim. Mada novosadjani dolaze u naturi, kao u fazonu ocu izaci napolje na pice ili ne. Vecim delom su to ljudi koji nisu ugrozeni.Baza moje ekipe smo nas troje koji idemo non stop.Racunajuci prosle, promenio sam bar 50 ljudi koji su dolazili, menja se masa iz nedelje u nedelju sto ja primetim. U glavnom gradjanski deo NS-a bez stvarno ugrozenih ljudi.

                    Indigo ima pravo sto relativno sto se tice organizacije,ja se sprdam da ce ovo ovako moci do 2028 lagano da se seta, takodje i sa Skeptikom za Bg ali i da se mora ici..Bio sam i u BG...ali AV je pokupovao takozvane desnicare, navijace, taj tvrdi kor koji bi promenili pricu..Imam druga koji npr kaze da je njemu krajnji cilj 50k dinara plata i da kad bi to imao nikad ne bi zeleo da napusti svoj posao u fabrici kao obicnog radnika..i njemu je odlicno kako kaze i ako ne izlazi, ne ide na more jednom u 5 godina, zimovanja da ne govorim a da ode u restoran, ode jedino kad je svadba i to sto je najgore njegova, ali njemu je dobro, kako kaze. Ima da zdere rakije i da mu roditelji salju hranu sa sela...

                    E sad, prosli protesti su imali pesmu Vuce, vuce bubo lenja..danas se jedva vice vucicu lopove, najbolje je bilo kad je bio onaj vetar ako si bio Indigo, tada smo se drali ko ludi a bilo nas je bas malo ;)))

                    U jeku protesta, novinaru koji je juce pricao zapale kucu, predsednik drzave brani ove sto su pricali da su hteli samo ''kola da mu zapale'' i da taj nalogodavac se brani sa slobode i jos je predsednik opstine.....

                    Ljudi se ljute kad im kazem da smo mi smece narod, globalno ne pojedinacno, i da smo glupi ko qrac...i dok god to ne priznamo to ce tako biti..Onda ovi suplji i lazni nacionalisti,dodje lik i kaze mi vama vode proteste Jerkov i Canak i ja necu da idem...xD Juce seta nas max 2k i svi trube izlaze na prozore, u kafani svi pljuju ali niko da izadje da da podrsku..cak mi je zenu jedna frizerka pitala ko nas placa i koliko i da li sam ja vodja protesta posto na fb pustam svaki miting kroz video i slike..Meni nije jasno koga i cega treba da bude sramota da seta...Dosta i penzionera ima,starijih ljudi,omladine bas malo, totalno su nezainteresovani za bilo sta...Psihodelija nece da pravi probleme, on sa svojim satelitima i potrosnim pesadincima truje iznutra ove proteste i pokusava da ih obesmisli..ali koliko se on ne boji protesta, govori cinjennica da lik koji uzurpira svoje mesto predsednika Brusa, ne moze da dobije otkaz, kamoli zatvor za nasilje nad zenama ni u jeku protesta...

                    Na to sto smo smece i glupi, dodajem da smo i jajare, pola su preplaseni da ne dobiju otkaz, ako rade privatno da ih ne izbace iz posla itd itd..meni su to jajare...kakve ti promene zelis ako ne zelis da rizikujes sebe ni u jednom delu..Takodje poistovecuju ove proteste sa zutim demokratama sto nema nikakve veze sa zivotom, ali generalno od protesta nema nista-trebaju nam sankcije, poneki rat, da prizna bar dva puta da je krao izbore, inflacija, pa se onda mozda desi nesto...
                    Ispravno razmisljas. Ja u principu ne volim da koristim takve reci na forumu ali ovog puta cu se sloziti sa tobom, jesmo jajare i to teske. Najtuznije od svega sto je AV jos veca jajara. Ja ti garantujem da 1000 ljudi krene na zgradu predsednistva on je gotov. Pa on je bio pobegao u Tursku na dva dana kod Erdogana kada je Obradovic pozvao policiju i vojsku preko tvitera da ga uhapse. On nema podrsku vojske i policije, ovi iz vojnog sindiktata i sindikata policije to non-stop pricaju. Niko ni od njegovih ljudi nece da ga brani ali eto ceka se nesto da se desi valjda da prizna Kosovo. Sad su dali neki rok do 9.maj. A i ovi iz SZS daju sebi neke autogolove. Te Vuk izlazi na duel sa politckim mrtvacem Cedom koji nema ni 0,001% glasova, te Sergej psuje bez preke potrebe drugog politickog mrtvaca Canka, te dovode neke idiote za govornike... Prosto je neverovatno da ne mogu da kanalisu taj gnev i bunt naroda. Ima vise zara i poleta kod obicnih ljudi cini me se nego kod vodje protesta. Nema ljude ko da vodi. Kada je 9.marta Vuk predvodio proteste on rekao da je spreman i da pogine. Mi takvog lidera nemamo u opoziciji sem Sergeja mozda. Danas je ta blokada RTS bicu tamo, nadam se ce biti nesto vise kokretne akcije da ne ispadne da sam dzabe dolazio mada to treba biti svakog dana a ne samo subotom.

                    Comment


                    • Nikako da se nakanim d apročitam Arčibalda Rajsa - Čujte Srbi! da vidim jesmo li se išta promenili za 90 godina
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        A kako je Sergej uvrijedio Novosadjane?
                        Sergej je klosar koji misli da ce sa dve, tri psovke da privuce ljude. Tesko to prolazi u Novom Sadu.
                        Poslednji put kada sam otisao nekom momku su uzeli papir na kojem su bili slike Djilasa i Vucica a ispod toga je pisalo Lopovi. Razmisljas u tom trenutku da li si nesvesno samim svojim prisustvom postao bot zutih? Slusas ljude iz organizacije koji ne ruse Psihopatu nego ulazu trud u buduce uhlebljenje.

                        Samo da nekim cudom skinemo ovog za pocetak.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Pa novosadjani ne vole te teske reci, psovanje itd...Cak je i ovaj drug sto ide sa mnom popizdeo i napljuvao ga samo tako kad je govorio tako, podeljena su misljenja oko toga. Sve je to stojalo za canka i tu ekipu,ali je moglo bez psovanja , znam da deluje cudno ali je tako. Podeljena su misljenja oko toga, meni ne smeta to i treba reci kako jesu stvari,ali nekome i smeta...Dosta manje je ljudi bilo nego prosli put+ sto je bilo vise ovih ''vojvodjana'' sa zastava, kazem negde oko 100 sa bar 40ak zastava Vojvodine, na pocetku ih je bilo 4-5 max sa 2-3 zastave...pre Jerkove su napustili skup i tisli kucama.Mnogo smo podeljeni i sviramo kurcu..to su ubaceni elementi.Cak i na prvom protestu kad je bilo svega par zastava, ulazili su ljudi sa strane i govorili evo zastava Vojvodine, evo separatista, da li se za to borite. Kad nas je manje, vidi se i jasno koliko ima ljudi iz ''sluzbe'' bas ih nije tesko prepoznati )) drzi to vucic pod kontrolom, to je neko moje misljenje...ljudi su uplaseni, neki nezainteresovani,kriticna masa ne postoji u NS..u Bg isto koliko sam primetio, nema on sta da brine..Opozicija je jajarska i ceka da ovaj prizna kosovo itd...ja radim svoj deo, odem, derem se i to je to..da nas ima i 100 otisao bih i setao, jbe mi se, ove ostale nek je sramota..
                          Ja, vala, sirote dusice sa Veternika, Bukovca & ostala "krajina" su se bas nasle pogodjenim.
                          Sergej je jos i blag - ja bih imao jos gore prideve i priloge u govoru.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Nisam znao da je Canak sa Vucicem u tako dobrim odnosima.
                            Ali neka on nego Ceda Jovanovic,od njega se to nisam nadao.
                            Jedina nada za vas opozicionare je da ojaca Jorgovankina i Zoranina struja u stranci i da se rascijepa to,drugacije tesko.

                            Comment


                            • Nisam ispratio tu priču oko Sergeja, on je izabran za vođu opozicije, SZS ili kako se već zove, a u tom savezu su Đilas i ostali?
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Nisam znao da je Canak sa Vucicem u tako dobrim odnosima.
                                Ali neka on nego Ceda Jovanovic,od njega se to nisam nadao.
                                Jedina nada za vas opozicionare je da ojaca Jorgovankina i Zoranina struja u stranci i da se rascijepa to,drugacije tesko.
                                Canak ti je vojvodjanski Ugljanin:
                                - dok je u vlasti - tih, predan politici vlade, patriotski opredeljen...
                                - kad nije u vlasti - separatista, nacionalista, bahato govedo....
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X