Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      A najjace je kad se zene ukljuce u rasprave,pa pocnu da seru kako danas nema pravih muskaraca bla bla bla,treba ih poslati u vojsku.
      Srece moje male mamine princezice koje ne umiju krevet da spreme poslao bi i njih ja malo u vojsku kao sto se islo 60-ih nesto eksperimentalno,ako nista da se bude u 7 ujutro i da gule krompir,spremaju pasulj i ciste kasarnu.
      Djubrad licemjerna.
      Nema potrebe da naglasavas kog pola je neko ko daje sebi za pravo da se bavi tudjim zivotima. Budale i iskompleksirani ljudi nisu odredjeni polom, nacijom, bojom koze, niti bilo kakvom drugom kategorijom. Oni su prosto - budale i iskompleksirani ljudi.

      Sta ikog treba da briga kada neko drugi leze, kada ustaje, da li taj radi, sta radi, koliko ima kilograma, da li ume da potrci, da li je hrabar ili kukavica? Taj da je resio svoje probleme koji ga tiste ne bi imao potrebe da se bavi tudjim.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Vrv se Uroš već sam prijavio.
        Spoiler
        Ne brini se ti, Uroš zna istoriju i koliko je ljudi ginulo da bih ja danas živeo kao hrišćanin i da bih bio rodjen uopšte. Ja poštujem njihove žrtve, jer su uvek ginuli za slobodu i dok sam živ neću zaboraviti.

        I da izbije neko sranje ne bi se Uroš prijavio zbog tebe i tebi sličnih već zbog šake ispravnih ljudi.

        Vidiš, iz grada u kom sam rodjen postoji tvrdjava sa koje su Turci bacali našu decu. Ko zna koliko je majki plakalo kojima su deca odvodjena. Za tebe je to davna prošlost a ja mogu da se distanciram i da se saživim sa svim srpskim žrtvama. I ovima i onima iz Jasenovca i svim ostalim, i nemam kompleks kao ti da se stidim da kažem istinu. Žao mi je svih ljudi i mojih i tudjih jer su to obični ljudi ali samo nedužnih. Ali ja kao Srbin normalno da se saosećam sa svojim precima. Sigurno da mi i genocid u Ruandi nije prijatan za pomisliti.

        A ti idi i biraj entitet danas možeš biti šta hoćeš, samo nemoj soliti pamet i ti i Kalinići o istoriji. To vi zaboravljajte, ja Boga mi neću. Aj ćao.
        Last edited by Cassius Clay; 03-03-19, 12:32.

        Comment


        • Istorija ne postoji. Postoje samo nase zamisli o proslom vremenu.
          Kada bismo patili zbog svakog ubijenog coveka, svi bismo oboleli od raznih psihickih i fizickih bolesti.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Spoiler
            Ne brini se ti, Uroš zna istoriju i koliko je ljudi ginulo da bih ja danas živeo kao hrišćanin i da bih bio rodjen uopšte. Ja poštujem njihove žrtve, jer su uvek ginuli za slobodu i dok sam živ neću zaboraviti.

            I da izbije neko sranje ne bi se Uroš prijavio zbog tebe i tebi sličnih već zbog šake ispravnih ljudi.

            Vidiš, iz grada u kom sam rodjen postoji tvrdjava sa koje su Turci bacali našu decu. Ko zna koliko je majki plakalo kojima su deca odvodjena. Za tebe je to davna prošlost a ja mogu da se distanciram i da se saživim sa svim srpskim žrtvama. I ovima i onima iz Jasenovca i svim ostalim, i nemam kompleks kao ti da se stidim da kažem istinu. Žao mi je svih ljudi i mojih i tudjih jer su to obični ljudi ali samo nedužnih. Ali ja kao Srbin normalno da se saosećam sa svojim precima. Sigurno da mi i genocid u Ruandi nije prijatan za pomisliti.

            A ti idi i biraj entitet danas možeš biti šta hoćeš, samo nemoj soliti pamet i ti i Kalinići o istoriji. To vi zaboravljajte, ja Boga mi neću. Aj ćao.
            Ne časi časa ovde na forumu, već hitaj što pre da se prijaviš, otadžbina zove rode!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Una i Nataša do pobede!
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nataša i Una moralne pobednice, dobile skoro duplo više sms glasova od drugoplasirane!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ova ide na ES? Nevena bese..
                    Sranje pesma!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako mislis na ovu pesmu "Kruna", nije bas da je sranje.
                      Devojka ima tu popularnu boju glasa, lepo peva, muzika dobra za danasnje standarde.
                      Za reci ne znam, nisam ni slusao, to nije ni bitno. Sta je sve bilo na Evroviziji, ovo je okej.

                      I ova pesma nije losa "Da li čuješ moj glas - Sashka Janx" bas mi se dopada.

                      Comment


                      • Malo mi anemična ova Nevena ali dobro je nije loše moglo je i gore.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Nataša i Una moralne pobednice, dobile skoro duplo više sms glasova od drugoplasirane!
                          Što nije ni čudno pošto pretpostavljam da su one imale reklamu gde ti minut i po idu instrukcije za glasanje na ekranu? Video sam da li na O2 ili Sportklubu, prvi put vidim takav vid marketinga za glasanje na Beoviziji. Puno su uložile i to je očigledno dalo rezultate, ipak su moralne pobednice.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Što nije ni čudno pošto pretpostavljam da su one imale reklamu gde ti minut i po idu instrukcije za glasanje na ekranu? Video sam da li na O2 ili Sportklubu, prvi put vidim takav vid marketinga za glasanje na Beoviziji. Puno su uložile i to je očigledno dalo rezultate, ipak su moralne pobednice.
                            Lik pise gluposti. Celo to glasanje publike na evroviziji se pretvorilo u lobiranje i marketing.

                            Prosle godine dobije ona debela kokoska, bukvalno svi su glasali za nju i za Albanku sa Kipra.
                            Pretprosle Portugalac koji je izjavljivao da je na samrti.
                            2016. skandal i pobeda Tatarke koja je nesto recitovala, ali je to nesto bilo protiv Rusije.

                            Jednostavno nije normalno da ziri i publika u svim zemljama glasa kao da glasanje organizuje Borg kolektiv i kao da su sve te zemlje Borg kocke. Debela iz Izraela sto je oponasala kokosku je dobila toliko glasova jer bukvalno nije moglo da se zivi od nje i lobiranja da se glasa za nju. A bilo je toliko boljih pesama.

                            Zato vise necu ni da pratim to smece, da opet gledam koga su odlucili da guraju da pobedi i koga su ovcama dali da ga izglasaju. Bukvalno u poslednjih nekoliko godina pobedjuje sa 100 i vise bodova razlike neka "poruka" tipa - "muzika, emocija bolesnog coveka, a ne tres", "stop nasilju nad zenama", "zene su mocne, one imaju snagu", "Rusi su zlocinci, otimaju nam Krim", "Razlicitost nas ujedinjuje, nije bitno da li si musko ili zensko".

                            Bukvalno je takmicenje postalo izrugivanje onome sto je nekada bilo - festival lakih nota, najbolja lagana pesmica - baladica Evrope. Kad nesto slusam, bitno mi je:

                            1. Kako je komponovano.
                            2. Kakvo je izvodjenje, kako je otpevano



                            33. Specijalni efekti






                            104. Reci u pesmi

                            E sad mozes da izadjes i da procitas potresno pismo malog Sirijskog decaka i to ce da pobedi ako odluce to da guraju. Neka se nose sa politikom i ideologijom, a i ja sto ih ne propustam svih ovih godina.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Pobednicka pesma je bas, bas bzvz, kao sto rekoh sranje. Ravna linija, nista, kuknjava neka, tzv.patnja, i samo joj falilo da isece vene jos bozemeoprosti...
                              Nit melodija, ma ama nista... jel ste zapamtili pesmu, imate je u glavi?
                              Ja jok.
                              Slatka je ona i ok pristojno peva, ali pesma je ni-sta, golo nista. Jos onaj nervni slom sto malte ne nije dozivela kao da je osvojia Eurosong, a kazu da je vec ucestvovala...e pa ne znam..
                              Gledala sam samo sazetke i strasno kako su pesme mrtve, dosadne do zla boga, njanjave, ko jaje jajetu, osim onog polu narodnjaka sa crvenim cipelama
                              I gledala sam glasanje. Dakle da svi iz zirija duvaju u isti rog, a onda narod izadje sa dijametralno suprotnim izborom i to sa duplo vise glasova od drugoplasiranih... mehhh

                              Naravno nebitna prica skroz, kao i samo iskarikirano i propalo takmicenje, gde cemo biti opet medju poslednjima kako god.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Što nije ni čudno pošto pretpostavljam da su one imale reklamu gde ti minut i po idu instrukcije za glasanje na ekranu? Video sam da li na O2 ili Sportklubu, prvi put vidim takav vid marketinga za glasanje na Beoviziji. Puno su uložile i to je očigledno dalo rezultate, ipak su moralne pobednice.
                                Ne, nikakvih instrukcija nije bilo. Prosto je najslušljivija pesma od svog onog đubreta koje je bilo ponuđeno. Na Prvoj u jutarnjem programu je bilo predstavljeno nekoliko pesama, dakle i tu nisu bile favorizovane.
                                Iako sada rade kao voditeljke na Play radiju obe imaju muzički background - Una je bila u ženskom hip hop bendu Bičarke na travi, a Nataša uz Anu Štajdohar u poslednjoj postavi Tap 011.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X