Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio sam u Krakovu prosle godine bas negdje u ovo doba godine. Bilo je izuzetno hladno.
    Lijepo je tamo, posebno je trg ogroman.

    Sto se tice Poljakinja. Iskreno nisu mi nesto privukle paznju.

    Comment


    • A steta za to,ali makar cu Ausvic da vidim,da popunim malo slobodno vrijeme.

      Comment


      • Pa pomozi keru, sto samo gledas?

        Poljakinje..ovo sto znam ..vole krsne muskarce i alkohol..hehe..

        Samo igrom slucaja bi otisao u Poljsku..

        Juce u NS jako mali broj ljudi, lose vreme..ali eto kako ljudi brinu..ali smo se drali iz petnih zila ovsj put..

        Realno uz mozda neka plemena..ovo je top pglu narod u Evropi..Svi bi da se nesto desi ali da ne ugroze svoje crno ispod nokta, kamoli nesto vise. Niti bi Sloba pao da se pitala unutrasnja Srbija a ne spoljni faktori..Znaci, jedino sto je dobro, to je da nismo svesni koliko smo glupi, neobrazovani i korumpirani..ne svi ali 50 posto lagano..a verovstno ide i znatno vise..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa pomozi keru, sto samo
          .
          A dobro to je u naletu nekom,ponijelo ga je 5,6 metara ali izmigoljio se on ne boj se.Sakrio se u neki ulaz.Ispratio sam ja to.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            A dobro to je u naletu nekom,ponijelo ga je 5,6 metara ali izmigoljio se on ne boj se.Sakrio se u neki ulaz.Ispratio sam ja to.
            E to..da nadjes neku poljakinju..samo pazi kako pijes sa njima..ove su pile na ravne casti sa nama..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Dvoje su se tako smuvali

              Comment


              • Sta se to zuti u zelenoj Evropi.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Da ako Isus se spusti na zemlju da zameni picoustog..Stvar je o kazni itd..ali ovo je suvisno...Nema nama pomoci realno..treba ssmo otici odavde, kome smeta..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Kada krenu ljudi da smaraju sa vakcinama ja bih ih našamarao života mi. Ne pričam za ljude ovde nego ovako iz okruženja.

                      Kada li će shvatiti da osobe koji su protiv vakcine nisu protiv vakcijancije u smislu da ne žele vakcinu već u smislu da SUMNJAJU u ISPRAVNOST sastava vakcine.

                      I ne samo one koje se daju Srbima već širom sveta.

                      Jer hajmo ponoviti još jednom koliko je jak lobi farmaceutskih kuća i čistom teorijom interesa jasno je da se niima najviše isplati da ti daju nešto da budeš podložan bolestima koje te leče.

                      Kao da bi neko odbio vakcinu koja pomaže jer je retardiran i ne voli svoju decu.

                      Izbacuju neka istraživanja dece obolele od toga i toga nevakcinisans a ne izbace koliko je ljudi vakcinisanih obolelo od toga i toga.

                      Hajde neka me neko ubedi u humane ciljeve farmaceutskih kuća i Svetske zdravtvene organizaicje i da im kapital farmakomafije ne odredjuje šta i kako, i ja ću se dodatno izbosti vakcinama još pet puta na ovo što su me izboli.

                      Kada smo postali toliko slepi da ne vidimo čist profitni interes i da samo jer se ne priča i ne poznajemo te ljude i korporacije koje vode te biznise mislimo da nam kapitalisti koji upravljaju nečim što ima prihode ko neke državice i više, žele da nas zauvek izleče?

                      Pa kome da prodaju posle lekove?

                      Daj tu proizvodnju vakcina u Srbiju pa neka to kontroliše Batut i ko god i ja se bodem javno kod konja po 5 puta svaku.

                      Jebote osnovno ljudsko pravo je da ne primiš vakcinu a totalitaristi te plaše kao širiće se zaraz ovo ono.

                      Što ne kažu pizda im materina - dobićete boleščine od toksina iz hrane i ne pijete npr koka kolu alkohol, itd.

                      Čista logika za mene. Ko bi normalan bio protiv vakcine da ne sumnja u njen sastav jer zna ko to proizvodi.
                      Last edited by Cassius Clay; 26-02-19, 02:08.

                      Comment


                      • Samo me interesuje čime li će sutra plašiti narod jer očigledno je strah patern kojim upravljaju masom.

                        Terorističke napade (nameštene) da bi sproveo niz totalitarnih zakona. Nadzor svuda.
                        Mešanje migracijama da bi ljudi živeli u strahu od tih terorista.
                        Zaduženost i kontrola od monetarnih institucija
                        Kontrola zdravstva i śirenje straha da bi sproveli šta žele - a oni su i napravili sidu.

                        Samo seju strah i kontrolišu ovu masu ovaca (i ja sam ovca).

                        Pa onda seju strah da ne smeš da kažeš šta misliš...

                        Baš me interesuje u kakve će retarde izrasti ove mladje generacije, moja je na ivici, već ovo par godina kasnije deca će biti ispranog mozga.

                        Posle će definitivno biti strah od vanzemaljaca i izmišljenih natprirodnih pojava.

                        Baš ne pamtim nižu tačku i manje slobodnog čoveka, pokoren je umno.

                        Jebeni privid slobode.

                        Neka svako od vas stane i zapita se realno da li je slobodan, a klasičan liberalizam i jedini liberalizam koji ja priznajem i za koji se borim borio se za slobodu. Sigurno nije za ovo skriveno totalitarno silovanje mase kao za vreme Francuske revolucije gde je glupa masa th treći stalež usrala čitav svet.

                        Čim su izbacili gradjanski zakonik i počeli da boje vlast "zakonima" svaki dan smo bili dalje od slobode i liberalizma a ekseri u kovčegu su bili i demokratija usled najezde marksizma koja je bila nužno zlo, pa sve do ovih nadnacionalnih drndanja gde je čovek postao rob bez svesti.
                        Last edited by Cassius Clay; 26-02-19, 02:20.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Sta se to zuti u zelenoj Evropi.

                          ok priglupi smo, samo kako su oni došli do ovoga? Jesu išli od čoveka do čoveka sa mensinim testom (što znam da nisu, jer ne poznajem nikoga ko je učestvovao u ovoj statistici)?

                          Baš su mi nerelevantne ovakve statistike, koje su u najboljem slučaju izvučene iz uzorka od 10 000 ljudi. U najboljem slučaju.

                          Jesi upoznao nekad nekoga iz Moldavije, Rumunije, Bugarske?
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Ma to je smesna tabela. Gledaj staru Jugu: Slovenci naravno nisu jer su oni evropska burzoazija, dok sve ostale bivse SFRJ republike upadaju u zuto (sem Makedonaca - ne znam sto su njih izostavili).
                            Ameri zeleni......
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • I više nego smešno. Pa ako su crnci i Meksikanci (kao i ostali latinosi) toliko neinteligentni, kako nisu smanjili procenat Amerima? Ili bi im bez njih IQ bio 108+
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Meni je ovde najneverovatnije da su Mongoli tamno zeleni...

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X