Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://rs.n1info.com/Svet/a462569/Ja...-sastanak.html

    Bolesno. Samo suprotno od ovih mozgova.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • sloboda ili ništa

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Tibi kralju!

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment



          • Comment


            • Sta je ostalo osim doskocica, posalica, zajebancija i satire.
              U suprotnom da flipne covek.
              Eh Domanovicu, da ovo vidis...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Evo vidis opet ides sa nekim laznim moralisanjem a sa druge strane imas potrebu za komentarima jos se nisi banovao i slicno iz kojih bi sad ja(ili mozda i svi ostali) trebao da kazem vidi kako je sandu opasan momak a u sustini je samo malo nekulturno i malo fuj i to je to. Znam da znas to mnogo lepse spakovati pa se bar potrudi sledeci put da bar bude neki kul fazon.

                Sto se tice ovog da imam problem sa tobom je apsolutno netacno ali imam problem sa postovima gde me javno prozivas a desavala se i neka uvredica tu i tamo izmedju redova. Takodje imam problem i sa bahatim ponasanjem pogotovo posle javnih opomena zbog necega, bilo tebi ili generalno.

                Sto se tice sugestija PL moderacija je za to uvek otvorena ali opet takve stvari nisu za live temu PL ili bilo koju drugu temu na forumu nego prvenstveno za pp, mnogo je ucinkovitije ako nista drugo.

                Stvarno nije ni vreme a jos manje mesto za ovakvu korespondenciju pa ako imas jos nesto da napises zamolio bih te da to bude na pp.

                EDIT: Evo i naknadno promenis post da bi izrekao neki vid uvrede, sto samo dokazuje ovo gore sto sam napisao. Mislim stvarno mi ne znaci nista i ako ti je tako lakse da sam sebi porastes u ocima i ako te veseli slobodno i nastavi. Ali cisto dobronamerna sugestija to vise govori i oslikava tebe kao osobu, veruj mi i nije neka lepa slika ali slobodno nastavi, imas garanciju od mene da te niko za to nece banovati.
                Jbg zaboravio sam ono sto sam kasnije dodao. Nisam se mogao setiti svega odjednom.

                I nisu to uvrede jer ako budem hteo da te vredjam napisacu to javno i transparentno da svi znaju. Ne bih sada ni da navodim primer kako bih to uradio da opet ne protumacis pogresno i da ne ispadne kako te vredjam. A verovao ti meni ili ne ja od kako sam na ovom forumu nisam nikoga svesno uvredio, pa necu ni tebe. A sa kaznjavanjem putem banova nemam nikakv problem. Ne znam ni sam koliko sam puta banovan i nikada se nakon toga nisam vratio sa pricom o neopravdanom i nicim izazvanom banu, kao sto to mnogi oa skoro svi ovde rade.
                A ako sam ovom pricom sa tobom uspeo da trunku spustim tvoje kriterijume sto se kaznjavanja tice - prezadovoljan sam.

                Sto se molbe tice, nema problema. Ako budem imao neke sugestije ili slicno poslacu ti p.p.
                Uzdravlje.
                Last edited by Sandugp; 22-02-19, 19:01.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment




                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Reinkarnacija jbt

                      Comment


                      • Brnabićka pravi veštačku decu kao i Vučić, baš me zanima da li su im isti donatori ili je Vučko donator? Mogao bi Radašin da napravi neku seriju o ovom slučaju, Sekula i njegova deca recimo.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment



                        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Fredi voskrese.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Sto se cini od vjetra danas u Pg,udari po 105 km/h,dok citam u Splitu i 176 km/h!!!
                              A tek kazu slijedi najjaci udar.

                              Comment


                              • Idem u Krakov sjutra,kakve su te Poljakinje?
                                Imate li neka iskustva?
                                Ja sam cuo da nisu nesto.
                                Sad sam vidjeo jednog malog psica kako ga vjetar kotrlja po ulici.Jako tuzna scena.
                                Last edited by E1_PG; 23-02-19, 12:47.

                                Comment

                                Working...
                                X