Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apropo ove price kuda svet ide.

    2017 Margaret Court:"Tennis is full of lesbians"
    Martina Navratilova:“It is now clear exactly who Court is: an amazing tennis player, and a racist and a homophobe”

    2019 Martina Navratilova:"Trans women are “men” and “cheaters”.You can’t just proclaim yourself a female and be able to compete against women. There must be some standards, and having a penis and competing as a woman would not fit that standard.”
    LGBT:"Martina Navratilova is an amazing tennis player and gay activist but she is a racist and transphobic"

    Comment


    • Sve te transformerse treba na neko ostrvo u specijalnu instituciju, pa neka se tamo transformisu u sta god oce i neka se medjusobno trose. Nakaze.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • I posle neko kaze svi su isti. Nema gorih od ovih. Nesto jadnije nisam skoro video.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Ne znam gdje su i sta rade,ni da li ce ovo uopste procitati ali bih pozdravio Akija,Gangarica,Limara,Pobedu,Miletica,Njonja, Taliesina....
            Nedostajete
            Na boljem mestu

            Comment


            • Parola se ocigledno ne slaze s Vucicevom politikom dajem sve sto trazite samo me drzite na vlasti da pokazem narodu koliko sam mocan.Postavili su nam jednog izuzetno opasnog coveka po interese Srbije i srpskog naroda.

              Comment


              • Gde ove dve bas nadjose to ime za njihovo dete, od toliko drugih, boljih. #neVerujem
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Sine Igore...
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment



                  • Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Ko to pljuje po Persiju? Ako na mene mislis onda se grdno varas ali da pratis sta se pise mozda bi i zapamtio nesto. Da ne kazem da cak ni u proslom postu nema nista lose za Persija nego samo zakljucak da je po Erikovoj teoriji RVP nikakav igrac ali bitno je spinovati pricu i lupiti neosnovanu glupost.
                      Kada bi neko ovakav post napisao Srkiju dobio bi ban ... po nekom njegovom osnovu. Verujem da bi i on samog sebe sada banovao, ali jbg ne mozes da banujes samog sebe.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Jbg mnogi ljudi ne shvataju odgovrnost vodjenja bilo kog posla, pa makar i ovog za koji se ne dobija nikakva naknada. Zato svuda po drzavnim firmama imamo neljubazne, lenje, neuke, isfrustrirane radnike koji ne razumeju zbog cega je bitno raditi posao kako VALJA iako nisu zadovoljni uslovima rada.

                        Evo recimo na forumu, biti domar je plemenita funkcija koja bi trebalo da sluzi u korist foruma. Nazalost u nekim slucajevima sluzi za ispoljavanje frustracija, to je vise nego ocigledno. Kao sto salterusa u posti ne moze da smiri svoje strasti i da samo radi to sto bi trebalo. Takvih primera u Srbiji je previse i zbog toga ipak smatram da smo mi niza klasa ljudske vrste u odnosu na recimo Nemce, Norvezane, Holandjane, pa i Turke ili Grke, mozda i Hrvate.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Kada bi neko ovakav post napisao Srkiju dobio bi ban ... po nekom njegovom osnovu. Verujem da bi i on samog sebe sada banovao, ali jbg ne mozes da banujes samog sebe.
                          Zapravo se i ti grdno varas, za ovakve stvari niko nikad na PL pdfu nije dobijao ni opomenu a kamo li nesto drugo ali zato za komentarisenje moderacije i neosnovano pljuvanje iste ili bilo kojeg drugog clana kad smo kod toga kao sto je to ovde slucaj svakako jeste, i nemoj da mislis da to sto je post u pricaonici ima veze sa tim da se ne racuna kao krsenje pravila. Neka ovo bude upozorenje za ubuduce a ako moze ikako ne bi bilo lose ni malo objektivnosti da bas ne lupas u prazno samo zato sto imas neki problem sa mnom ili sta vec.

                          EDIT:
                          Evo npr clan limun ima 90% postova na PL pdfu iskljucivo u formi trolovanja i provociranja drugih uz povremeno podmetanje ne bi li se neko upecao, ovde ne racunam Liverpul temu posto tamo ima i konstruktivnih postova. Ali do sad smo cak i to trpeli i nismo kaznjavali, a kamo li post gde se na neosnovanu prozivku napise odgovor da je neko lupio glupost. Mislim bas ne razumem poentu osim to da imas problem sa mnom i da sad stalkujes po forumu ne bi li nasao nesto sto ces da prokomentarises. Kad smo vec kod toga i stalkovanje je kaznjivo na ovom forumu.

                          Svako dobro i nadam se da neces nastavljati sa ovom besmislenom pricom.
                          Last edited by srdjan_sl; 22-02-19, 09:39.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja dobio ban za "lol ok" i onomad kad sam rekao da je stoka onaj lik sto je psovao Karagera na autoputu. [emoji16] i to bogami po 10ak dana. Smejurija.

                            Isto pre neki dan dolazim u postu da preuzmem posiljku, dajem listic i salterusa trazi licnu kartu, ja je pitam "jel bi moglo bez LK zaboravio sam je" kad odjednom nastane izlivanje besa s njene strane nastalog zbog neumenja vodjenja normalnog zivota. Isto sam joj reko lol ok al me sledeci put pustila sa licnom kartom.

                            Comment


                            • Aj bas dokazi da je 90% mojih postova u PL temi trolovanje.

                              Protip: you cant

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Ja dobio ban za "lol ok" i onomad kad sam rekao da je stoka onaj lik sto je psovao Karagera na autoputu. [emoji16] i to bogami po 10ak dana. Smejurija.

                                Isto pre neki dan dolazim u postu da preuzmem posiljku, dajem listic i salterusa trazi licnu kartu, ja je pitam "jel bi moglo bez LK zaboravio sam je" kad odjednom nastane izlivanje besa s njene strane nastalog zbog neumenja vodjenja normalnog zivota. Isto sam joj reko lol ok al me sledeci put pustila sa licnom kartom.
                                Ne lazi da si zapravo stvarno rekao "lol ok"
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X